Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çalıntı paket satımı

• Konbuyu başlatan TGIANN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 95
  • Görüntüleme 12K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aga ben anladım tayfaya alınma şartları forumda adeze sallamak sanırım ilk defa gördügüm adamlar sürekli her gönderide sallıyor

Paketi senden aldığımız konusunu asla kabul etmiyoruz.

1-) qb-multichar scriptidir gördüğünüz gibi bizimkinde proplar bulunmuyor çünkü kendimiz yaptık
2-)envanter cssimiz forumdan alındığı belli olmaktadır yine seninkiyle aynısı değil
3-)Hunting scriptindeki bazi item pngleride aynı değildir
4-)Zaten hiçbir scripte tamamen birebir aynı değil
5-)Bizim uzun süredir uzerinde çalıştığımızın kanıtları görsel ve metin olarak kanıtları bulunmaktadır
6-)Map blipleri aynı değildir
7-)Araç parçalamada ki progress bar csside farklıdır
8 - )Konuyu sizden daha önce açmış bulunmakdayız ve bu resimlerin bir coğu sizin satış konusundan daha önce çekilmiştir
9-) Adezin dediği gibi bu edrp paketine ulaşabileceğimiz bir yer yok ki edrp paketinin leaklanması bana mantıklı gelmiyor olsa bile herkes de olurdu.

Hepsini kullanmadın diyelim en az 1 tanesini bile kullanmışsındır yani boş konuşmaya gerek yok. Sus olaya dahil olanlar konuşsun.
allah allah benim niye haberim yok la

Paketi senden aldığımız konusunu asla kabul etmiyoruz.

1-) qb-multichar scriptidir gördüğünüz gibi bizimkinde proplar bulunmuyor çünkü kendimiz yaptık
2-)envanter cssimiz forumdan alındığı belli olmaktadır yine seninkiyle aynısı değil
3-)Hunting scriptindeki bazi item pngleride aynı değildir
4-)Zaten hiçbir scripte tamamen birebir aynı değil
5-)Bizim uzun süredir uzerinde çalıştığımızın kanıtları görsel ve metin olarak kanıtları bulunmaktadır
6-)Map blipleri aynı değildir
7-)Araç parçalamada ki progress bar csside farklıdır
8 - )Konuyu sizden daha önce açmış bulunmakdayız ve bu resimlerin bir coğu sizin satış konusundan daha önce çekilmiştir
9-) Adezin dediği gibi bu edrp paketine ulaşabileceğimiz bir yer yok ki edrp paketinin leaklanması bana mantıklı gelmiyor olsa bile herkes de olurdu.
<3

Konuya hakim olaylar şuan tartışıyor dramanızı belkide özel yerlerde yapabilirsiniz

Ve bize karşı attığınız suçlamayı destekliyecek herhangi bir somut kanıtınız bulunmakdamıdır ?
Bizim sizin paketinize sahip olmadığımızın somut kanıtları ile destekleyebiliyoruz

o tayfa tarafından 0 dan yapılsn tek bir scripti bile kullanmadım
o zaman sözümü geri alıyorum ama boşsun bunu sende biliyorsun boşsun dediğim lafımın hala arkasındayım ama kullanmadıysan o kullandın lafımı geri alıyorum

Ve bize karşı attığınız suçlamayı destekliyecek herhangi bir somut kanıtınız bulunmakdamıdır ?
Bizim sizin paketinize sahip olmadığımızın somut kanıtları ile destekleyebiliyoruz
şahsi görüşüm edrpnin paketine erişemezsin o paket oldugunu düşünmüyorum, ama edrpnin paketine eriştiysen de bunları degiştiremeyecek kadsr yeteneksiz oldugunu düşünmüyorum

şahsi görüşüm edrpnin paketine erişemezsin o paket oldugunu düşünmüyorum, ama edrpnin paketine eriştiysen de bunları degiştiremeyecek kadsr yeteneksiz oldugunu düşünmüyorum
Kanka şöyle düşün bu erişebilecek bir şey olsaydı sadece barış değil herkes erişirdi ayrıca maddelerde açıkça edrp'ye benzetilerek yapıldığı fakat paketinin çalınıp satışa koyulmadığı açıkça gözüküyyor

o zaman sözümü geri alıyorum ama boşsun bunu sende biliyorsun boşsun dediğim lafımın hala arkasındayım ama kullanmadıysan o kullandın lafımı geri alıyorum
sülük gibisin bi bırak sus artık kardeşim neymişsin

Tgiann abi sinirlenmiş

Kanka şöyle düşün bu erişebilecek bir şey olsaydı sadece barış değil herkes erişirdi ayrıca maddelerde açıkça edrp'ye benzetilerek yapıldığı fakat paketinin çalınıp satışa koyulmadığı açıkça gözüküyyor
kanka dedigim gibi sanmıyorum ele geçirdigini ama geçirdiyse blipini degiştirmek şuna dokunmak buna ellemek zor degil, ama tgiannda birine satmış ya da bir şey olmuş ki tereddüte düşmüş bu konuyu açmış limdiye kadar kaç tane edrp benzeri paket yapıldı bu adam ilk defa böyle bi lonu açtı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!