Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çalıntı paket satımı

• Konbuyu başlatan TGIANN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 95
  • Görüntüleme 12K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mokoko ile tanışmıyorum bile kendince yorumunu yapmış sende kendince yorumunu yapıcaksan yap sus milletin yorumlarına biz laf etmiyorken senin cevap vermen çok saçma.Ayrıca tgiannın yazdığı mesajı okuduysan paket çalma vb. bir hırsızlık yok sesini kes bence.
keşke çalsaymışsınız bir emek olurmuş direk alıp atmışsınız wıwşwkqhnwçwmnqmq

Çingene karılar gibi alakan olmayan her konunun altında varsın keşke sussanda yetkili ekip ve biz konuşsak

2-3k daha fazla görüntülenme almak için utk-phone diye konu açan adam benim işlerime laf ediyor ?

Olayla alakası olmayan arkadaşlar mesaj yazmasa da boşuna kalabalık olmasa adamlar aralarında halletmiş daha ne boş yorum yapıyorsunuz?

en azından ben prim yapıyormuşum senin deyimine göre, hırsızlıktan iyidir .d
kanka burda ne işin var senin git milletten script topla karıştır paketini yap sat ne uraştın bizle 2 saatir HIRSIZ HIRSIZ adamla sorunu çözmüşüz halen yazıyorsun
zihinsel sorunların falanmı var baskı altındamısın şiddet falanmı görüyorsun söyle yardımcı olalım bıktım vallahi

en azından ben prim yapıyormuşum senin deyimine göre, hırsızlıktan iyidir .d
Adez boş atma kardeşim.Fivem hakkında gram bilgin yok ordan burdan duyduğun şeylerle anca cmd'yi açıp kapatabilion başka bi yeteneğinde yoktur.Gelip burda hırsızlığı meşrulaştırmayın diye kendi kendine teoriler ürteme.Fikrin yok zikrin var.Bu adamlar daha sen piyasada yokken fivemle uğraşıyorlardı.Daha sen qbus ne bilmezken bu adamlar qbus'a paket yapıyordu.Lunny'i uzun zamandır takip ederim kendisi Qbus konusuda çok bilgili nadir insanlardan.Leak formunda yazdığı şeye bak allahım çıldırırsın hırsızlığı meşrulaştırmayın diyo.Aloooo canım benim burası leak formu burda sadece satılan scriptler paylaşılmıyo hani 2 3 senedir böyle burası haberin olsun.Mağarada mı yaşıyorsun napıyorsun bilmiyorum ama o senin kullandığın paketi birçok script zamanında satışı olupta leaklenen scriptler.Yaw bir insan bildiği konuda gelir konuşurda tartışır eyvallah madem bilmiom neyine sallıon.Senin ne haddine.Gelip burda fakir edebiyatı yapma kimseye yok hırsızlığı meşrulaştırmakmış fln cart curt geç bunları bunlar hikaye.Burda satışı olan bir script yada paket zaten paylaşılırsa forum yetkilileri satış konusu var diye kaldırıyor.Kimsenin emeğini hiçe saymıyor burdaki adamlar zaten.Bu adamlar bu paketi öyle yada bi şekilde yapmış mı yapmış istediği gibi satar.Elinde paketi dumpladıklarına yada çaldıklarına dair bi kanıtın var mı yok.Tgian elleriyle vermediyse paketi yapamazlar dimi.Yada senin gibi değilde bilgili oldukları için böyle bi paket yazabilirler değil mi.Adamlar kendileride belirtiyor zaten v1 paketinin müşterisi olduklarını.Senin gelip burda koyunluk yapmana gerek yok.Sonra gelip yok benim üzerime geliyor adeze sallamak moda oldu.Sallatma kendine çeki düzen ver.Alakan olmayan konulara burnunu sokma.Git mizah yap sen yada arkadaşlarına hadi senin işin o.Anlamazsın sen böyle işlerden hadi abim.

Maşallah 100 yoruma yakın gelmişsiniz neler döndü neler yarın hepsini sağlam kafayla okuyacam alınacak kararda sadece konu sahibi ve şikayetçi tarafın yorumlarını okuyacağım başkasının fikiri yada yorumu ilgilendirmiyor Olaya yarın Nokta konu o ana kadar konu kilit.

KARAR:

Forum yöneticilerinin aralarında konuşup aldığı karar göre "DUMP" işlemini her önüne gelen yapabileceği için herhangi bir script bu isterse lisanslı veya lisansız olsun dumplanıp her ne kadar client side'na emek vermeden almış olup server side i yazsada olay etik değil lakin forum tarafından da direkt olarak müdahale edilebielcek bir olay değildir.

Ticaret merkezi satış kuralları gereğince, herhangi bir kişi herhangi bir eklentiyi ücretli veya ücretsiz olsun alıp değiştirip satışa sunabilir veya ücretsiz paylaşabilir.

Burada scriptin asıl sahibi kendi eklentisini korumak ile görevlidir. Forum hali hazırda yayılmış bir paket veya eklentiyi koruyamaz. Scriptler değiştirilip veya düzenlenip başkası tarafından satılabilir veya paylaşılabilir.

Forumun bunu koruyabilmesi için önceden scriptin veya paketin asıl sahibi forumda satış konusu açması gerekmektedir.

Son duruma göre satış konusunu önceden açmayıp daha sonrasında paket paylaşıldıktan bir kaç saat sonra , kendine ait bir paketi satış konusunu açıp daha sonrasında şikayetçi olduğunuz ve tüm eklentiler birbirleri ile aynı olmadığını siz kendiniz doğruladığınız için satış konuları kapatılmayacaktır.

Lakin bundan sonra bu paketinizin TGIANN TGIANN aynısı 1-1 şekilde forumda paylaşılamaz veya satılamaz forum kuralları bu şekilde çalışmaktadır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!