Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Developerliği bilmeyen kendi başına karar alan ve çalıntı paketleri satmaya çalışıyor

• Konbuyu başlatan BerkRG
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 885
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BerkRG

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
roleplay.arcenia.com
Merhabalar FivemTürk Fivem Yeni Girdiğim Developer Arıyordum PeyderBey Arkadaşı Buldum Görüştüm Fivem'da Sunucunun Nasıl Kurulumunu bilmediğim için ve geliştirici için Arıyordum Normal'de Sunucu Nasıl Kurulduğu Biliyorum SAMP Platformundan buraya Sunucu Açmak İçin Geldim Ondan Sonra Paketiniz Varmı Diye Konuştu Bende yok o Yüzden Paket Geliştirebilcek arıyorum dedim benim elimde paket var 150TL dedi ama ondan makineye ayarla dedi ayarlıyorum birkaç gün sonra paket hazır sunucuyu açalım diyor kendisi aceleye getirmeye çalışıyor bi yandan'da beni sıkıştırmaya çalışıyor yoğun bir insan olduğum için yetişmeye çalışıyorum Bu İnternet Ortamında Bazı Arkadaşlar Ücretsiz Paketi Sattıkları İçin Zaten Uyanıkdım Bu Arkadaş Beni Bir Kaç Kez Ayakta Uyutmaya Çalıştı Ama Ben Bunları Yemedim Key Alıcakmısın dedi alıcam dedi benim arkadaşım key premium satıyor al istersen bende dedim alırım yok arkadaşına gerek dedim fivem ücretsiz key sağlıyor onu alırım dedim daha iyi şimdi sunucunun tutulup tutulmayacağı ne malum daha sonra arkadaşa makine bilgilerini attım port falan açtım daha sonra sunucuyu çalıştırdık girdi ne yazık'ki sunucu paketi tam yarım yamalak bir paket çıktı daha sonra geliştir hallet dedim tamam dedi paket falan değiştirdik daha sonra discord'a bir arkadaş geldi o bana yazdı sonra çocuğu gidip banladı ve o çocukla konuşuyorduk çocuk anlattı bana oda benim sunucuda developer dedi daha sonra peyderbey sesliye geçtik yayında açmıştı discord'dan gözümünün önünde konuştuğum çocuğun paketini çaldı gelip benim makinede çalıştırmaya çalıştı ben daha sonra gidip çocuğa yazdım senin paketini çaldı dedim o çocukta şaşırdı ondan sonra gelip dedi developer alalım dedi bana ben developerdan anlamıyorum dedi tamam dedim 2 kişi geldi onları beğenmedik daha sonra bana yazdı peyderbey logo yapan biri falan varmı dedi ben yok dedim sunucuyu hallet dedi tamam hallederiz dedi rp deyim dedi bende beni ilgilendirmez dedim developersen developerliğini yapacaksın dedim daha sonra yazdı 2miz kurucuyuz ortak karar alırız dedi bende dedim kim sana dedi 2 miz kurucuyuz dedi şirketin kurduğu sunucuyu kendi sahipleniyor dedim sen sunucunun temsilcisin dedim ben kurucu falan ol demedim oyun yöneticisi olabilirsin dedim kurucu olarak kabul etmedim kendi başına kararlar alıp bana sorulmadan arkamdan işler yapılıyor daha sonra bi çocuk yazdı siz kimi dolandırdınız dedim bende dedim kim kimi dolandırdım dedim peyderbey yani metin adlı kişi başkasını dolandırmış ve bende dolandırıcı damgası yedim ben kimseyi dolandırmadım kendi başımda helal para kazanan bir yazılımcıyım daha sonra gelmiş diyor istersem makinenin şifresi değiştirim diyor bende birşey demedim güldüm değiştirebiliyorsan değiştirdim dedim ana makine olmadığı için alt kullanıcı açtım orada şifre soruyor paket indiricem dedi mega indirdim kurulmuyor daha sonra ana makineye girdim indirilenlere baktım ona açtığım kullanıcıdan mega indirmemiş yalan söylüyordu gözümün içene baka baka gelip şifreyi verebilirmisin diyor bende hayır olmaz dedim amacı makinenin şifresini değiştirmek ama ben bunları yemedim megayı indirdim ona kısayol olarak gönderdim kendisi developer değil bilmiyor 23 yaşımdayım diyor ama 23 yaşında olan insan sesi olgun olur ve küfürlü konuşmaz FivemTürk'de aramızda birçoğu 23 yaşında bana bu arkadaş 23 yaşında olduğu gelmedi yaşı 15-16 yaş geldi ve seside olgun değil olgun olsa anlarım ve 23 yaşında olan bir insan saygılı olur ve küfür etmez bu arkadaş ne developer nede 23 yaşında ve kendisi dolandırıcıdır birisi VDS almak istedi 60 tl dedim parayı bana atsınlar dedim yok bana atıcaklar amacı VDS vereceğim için kendisi VDS parası Alıp Vermecekti Daha o kişiler almadı bu arkadaşla iş yapmayın Arkadaşlar Kendisi developer diyip geçiniyor developer bilen insan gidip basit bir sorunu çözemeyip gidip başka adama yaptırıyor bu arkadaş ücretsiz paketleri 150 TL satmaya çalışıyor sakın bu arkadaşla iş yapmayın sakın bu arkadaşa iş vermeyin beni banlayıp küfür etti ve açtığı Discord Silmediği İçin O İsim Tescilli Bir İsim Discord'u Silmediği Takdirde Şirket Avukatlarına Verliecek Ve Telif Hakkı Bildirisi'de Yayımlanmıştır bu kişinin banlanmasını istiyorum discord'daki konuşmaların resimleride atıcam ve bu insan çok küfür ediyor bende çok değil arada az ettim ama bana çok küfür ediyor uyardım kenidisi ve bana gelip sende çok küfür ediyorsun dedi ve ben küfür etmedim ve en sonda asabımı ve ağızımı bozdurdu size tavsiyem bu arkadaşla iş yapmayın ve iş vermeyin Arkadaşın Gerçek Adı Metin Discord Nicki PeyderBey değiştirdi @Kink of Lord#3654 Bu arkadaş Dikkat Edin Forum Kullanıcı Adı Karaarax Bu arkadaşın FivemTürk'den Banlanmısını İstiyorum küfürlü konuşmalarıda resimlerde ve yapmadığı birşeyi kendisi sahipleniyor ben yaptım diye birşey daha unutuyordum SAMP Discordun gelip en üst yetki versene diyip discordu elimizden alıp banlayacaktı ama biz buna izin vermedik Diğer Banlıdığı Discordun Yediğini Aldık Ve Discordu Silmezsen Mahkeme Görüşürüz Ettiğin Küfürleride Verceğim

15848

15849

15850

15851

15852

15853

15854

15855

15856

15859

15863

15864

15865

15866

15868

15869

15870

15871

15872

15873

15874

15875

15876

15877

15878

15879

15880

15881

15882

15883

15884

15885

15886

15887

15888

15891

15892

Son düzenleme:
Konuyla alakası olmayıp yorum atan kişilerin yorumları silinmiştir. Öncellikle böyle bir durumun içinde olduğunuz ve böyle bir durum yaşadığınız için geçmiş olsun. Kişinin gördüğüm kadarıyla forum'da bir satış konusu mevcut, siz oradan kişiyi görüp paket satın almaya çalıştınız fakat kişi sizinle düzgün bir şekilde iletişim kurmayıp paketi teslim etmedi. Bir daha herhangi birisiyle alışveriş yaparsanız biraz daha dikkatli olmanızı öneririm. Kişiye gerekli yaptırımlar uygulanıp, konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!