Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

büşş Clothes olarak paket yapan şahıstan şikayetçiyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

siesgo

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Discord
! siesqo#0001
Kendisinden 1 hafta önce almış olduğum büssv10 kıyafet paketini 5000 tl karşılığında aldım. Kendisi paketi konu açarak forum sitesine koydu ve benim ödemiş olduğum para çöp oldu. Kendisine ulaştım ve satın alanlara karşı yaptığının ayıp olduğunu söyledim. Kendisinin açmış olduğu v10 paketinin forum sayfasında yorumum var ve kendisinden parayı değil, sadece bir iyileştirme bekledim. Başta destek vereceğini söyledi, fakat sonra hiç bir şekilde destek olamayacağını öyle bir düşüncesinin olmadığını dile getirdi.

Ss bırakıyorum konuşma ile alakalı küfür vardır. Lütfen kusura bakmayınız.

Gizliyerek atıyorum dekontu

Şikayetçiyim : busranur busranur

açmış olduğu konu.

Son düzenleme:
siesgo siesgo başta destek vereceğini söylediği konuşmayı iletir misiniz? Burada sadece şuan'lık düşünmüyorum olan konuşmanın bölümü mevcut

Öncelikle sana değil diğer herkese yetkililere merhaba.
Paketi benden satın alırken tickettan konustuk ve ticketta güncelleme alıp alamayacağını sordugunda 'maalesef bu paketin güncelleme desteği yok' dedim. Yani sana zaten güncelleme vermek zorunda hiç bir zaman değildim, satın alım sartlarinda böyle bisi zaten yok.
2. Olarak doğum günümde 28' 07 gecesi saat 4'te tehtid mesajları aldım ve fivemtürkte paketime ait satış konusu açıldı konuyu kanıtlayarak kaldırttırdım ve kaldırttıktan sonra kişilerden bana gelen mesajlar ' şimdi ücretsiz atacağiz gör bak neler yapacağiz' gibisindendi.
Kimse kendi 2 yıllık 3 yıllık emeğini kalkıpta çöp ederek free paylaşmaz önce bunu bi düşünün, saat 4te uykumdan uyanıp paketi free paylaştım çünkü paketimi benim sattığımdan daha alt fiyata herkese satıp, bedavaya veriyorlardi.
Bana mesaj attın ve sana insan gibi 'zorunda olmamama rağmen' güncelleme verip yardımcı olabileceğimi söyledim.
Ve bu süre zarfında kendi global olan paketim de busmods'ta zarar ugradığı için öncelik olan yabancı paketimi düzenlemeye başladım çünkü önceliğim modları asıl global paketime yapip eklemek bitirmektir. Ardından zaten bir kaç model ayıklayip sana yardımcı olacaktım ki aklımdaydın. Eğer yardımcı olmak istemesem bana ilk yazdığında ya birader zaten güncelleme desteği yok veremem diyip kestirip atabilirdim.
Önce insan gibi mesaj attın insan gibi kendimi açıkladım, tam mesajın altına 'global paketimi bi düzenleyeyim sonra yardımcı olacağım zaten' yazacakken ardı ardasına yazdığın mesajlar ektedir.
Sanada yar olmak umarım dedikten hemen sonra, kendimi yine açıklamaya çalışırken bana yazdığın 'sikimde mi?' mesajından sonra, bende senin benim sikimde olmadığını yazmaya başladım, çünkü hakaretleri başlatan kişi tamamen sensin. :)
Paketi aldığın süre boyunca her şeye de yardımcı oldum. Çünkü benim iş anlayışım budur.
Screenshot_2.png Screenshot_3.png

siesgo siesgo başta destek vereceğini söylediği konuşmayı iletir misiniz? Burada sadece şuan'lık düşünmüyorum olan konuşmanın bölümü mevcut
Paket yayıldıktan sonra iki tarafta mağdur olduğu için yardımcı olacağımı söyledim, sonrasını da zaten yukarıda yazdım.
Asıl tam olarak ben kendisinden forumda şahsıma anneme küfür ettiği için şikayetçiyim. :)

Gördüğüm kadarıyla gayet güzel ilerlemiş ilk başta konuşma ve elinden geldiğince yardımcı olacağını söylemiş bu işin patlama yerine bakıldığında

Burası gözüküyor burada neden bir çıkış yaptınız? daha önce zaten yardımcı olacağını düşünmüş o an aklı karışmış veya önceden yazdığı şeyi unutmuş olabilir direkt agresif bir tutum sergilemişsiniz

Bu ana kadar konuşmada en ufak bir sıkıntı yok iki tarafta büşranın paketi fivem türk'de paylaşma'sını da anlayışla karşılayıp anlayış göstermişsiniz büşra da bu anlayışınızdan dolayı yardımcı olacağını iletmiş

Gördüğüm kadarıyla gayet güzel ilerlemiş ilk başta konuşma ve elinden geldiğince yardımcı olacağını söylemiş bu işin patlama yerine bakıldığında

Burası gözüküyor burada neden bir çıkış yaptınız? daha önce zaten yardımcı olacağını düşünmüş o an aklı karışmış veya önceden yazdığı şeyi unutmuş olabilir direkt agresif bir tutum sergilemişsiniz

Bu ana kadar konuşmada en ufak bir sıkıntı yok iki tarafta büşranın paketi fivem türk'de paylaşma'sını da anlayışla karşılayıp anlayış göstermişsiniz büşra da bu anlayışınızdan dolayı yardımcı olacağını iletmiş
Siz benden bir ürün alsanız ve daha sonra beleşe dağıtsam bunu ve size yardımcı olamayacağımı söylesem bana nasıl bir cevap verirdiniz? Biraz gergin olmanız normal olacaktır. ve o ana kadar ağzımdan kötü bir şey çıkmıyor. daha da uzatınca bu şekilde kendisine küfürde bulundum. Burada mağdur olan kişi bence açık ve net belli.

Siz benden bir ürün alsanız ve daha sonra beleşe dağıtsam bunu ve size yardımcı olamayacağımı söylesem bana nasıl bir cevap verirdiniz? Biraz gergin olmanız normal olacaktır. ve o ana kadar ağzımdan kötü bir şey çıkmıyor. daha da uzatınca bu şekilde kendisine küfürde bulundum. Burada mağdur olan kişi bence açık ve net belli.
Paketi beleşe dağıtmak isteyerek yaptığım seve seve yaptığım bir şey değildi o gece nekadr stressli ve berbat hissettiğimi bilemezsin.
Ve sana yardımcı olacağımı daha ilk gün yazdığında söylemişim, olmak istemesem bunu ilk gün 'olmuyorum' diyerek def ederim. Çünkü hala diyorum 'zorunda değilim'
Ne olursa olsun bana ve aileme küfür ederek hakaret edemezsin.

Önce insan gibi mesaj attın insan gibi kendimi açıkladım, tam mesajın altına 'global paketimi bi düzenleyeyim sonra yardımcı olacağım zaten' yazacakken ardı ardasına yazdığın mesajlar ektedir.
Sanada yar olmak umarım dedikten hemen sonra, kendimi yine açıklamaya çalışırken bana yazdığın 'sikimde mi?' mesajından sonra, bende senin benim sikimde olmadığını yazmaya başladım, çünkü hakaretleri başlatan kişi tamamen sensin. :)
Paketi aldığın süre boyunca her şeye de yardımcı oldum. Çünkü benim iş anlayışım budur.
Burada cevap vermeye çalıştığını söylemiş lakin çok hızlı bir şekilde agresif olduğunuzdan dolayı durumun buraya geldiğini görüntülüyorum

o zaman 5 bin tl zararımı alayım teşekkürler.

Zaten kendisi de her yerde defalarca dediği gibi kimse zaten hali hazırda sattığı bir paketi neden ücretsiz bir şekilde paylaşmak istesin ki zorunluluktan zaten başkaları tarafından yayılacağı için kendisinin en iyi güncel halini paylaşmayı seçtiğini iletmiş tehdit aldığından dolayı

Zaten kendisi de her yerde defalarca dediği gibi kimse zaten hali hazırda sattığı bir paketi neden ücretsiz bir şekilde paylaşmak istesin ki zorunluluktan zaten başkaları tarafından yayılacağı için kendisinin en iyi güncel halini paylaşmayı seçtiğini iletmiş tehdit aldığından dolayı
yani bana çözüm sunar mısın ? sonuç ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!