Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ARVEN CLOTHES DOLANDIRICILIK

• Konbuyu başlatan Roccarz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 45
  • Görüntüleme 1K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roccarz

Üye
FT Kullanıcı
arvenx1 arvenx1 dc id:858161579978784797
kişisinden 1 ay önce clothes pack aldık kişi bize paket linkini vermeyip kendisi kurdu ve paketi sitediğimizde paketi paylaşamıyoruz dedi ve bize projeyi durdurduk yedek yok bizden 1.500 tl ek kurulum ve paket masrafı istedi bu kişide çok net dolandırıcıdır kıyafet paketi almayınız
Sado Sado şikayetçiyim bu paketi alırken 3.000 tl ödediğim paramı geri istiyorum yada kıyafet paketinin teslimatını istiyorum
dekontlar ektedir kullanıcı ile 3.500'e anlaştık kalan 500 üde atıcağım söylediğim halde hala ekstra 1k kurulum masrafı istiyor daha önce key lisansı parası vermiştim bunuda tekrar istiyor oda 1 k totalde benden 2 k ekstra para istiyor

Ekli dosyalar

• sadafa.png
    sadafa.png
    25.5 KB · Görüntüleme: 167
Moderatör tarafında düzenlendi:
1 ay önce kıyafetmi aldın dostum sen 3 aydır ödeme yapmadığın halde hem eksik ss atıp hemde eksik bilgi veriyorsun 3 ay boyunce ne mesajlara bakıyorsun ne ödeme yapıyorsun

Onaylı üye olmadığınızdan konuyu şilkayetçiyim şeklinde değerlendiremiyorum.

1710014253701.png

3 aydır aklın nerelerdeydi hatta 4

kral sen dalgamı geçiyorsun taklitmi yapıyorsun
1710014541125.png

garipmiş

Konuyla yarın ilgileneceğim yarına kadar bu konu altında tartışmanız gereksiz olacaktır hiç birini okıumayacağım kendi sorduğum sorularla devam edeceğim ona göre.

sana dosyaların teslim edildi ve yedeğini almaman senin hatan üzerine kalkıp birde dolandırıcı diyorsun bir sürü satışım var kimse sorun yaşamazken sen sorun yaşıyorsun discord sunucusunda ne bir ticketin var nede discord sunucusunda varsın 1710014765030.png

kral sen dalgamı geçiyorsun taklitmi yapıyorsun
Ekli dosyayı görüntüle 93819

garipmiş
hocam 3.000 tl yi aldın 500 tl yi atıcam diyorum ama benden ekstra kurulum istion sen paketi at kurulumu biz yaparız diyorum onada yanaşmıyon paketimi at konu kapnsın bende 500 ünü atıyım
sana dosyaların teslim edildi ve yedeğini almaman senin hatan üzerine kalkıp birde dolandırıcı diyorsun bir sürü satışım var kimse sorun yaşamazken sen sorun yaşıyorsun discord sunucusunda ne bir ticketin var nede discord sunucusunda varsın Ekli dosyayı görüntüle 93820
mesajın devamı böyle değil kurulum parası istedin ben ona boşver kalsın dedim paketimi at gerisini boşver kurulumu ben yaparım
sana dosyaların teslim edildi ve yedeğini almaman senin hatan üzerine kalkıp birde dolandırıcı diyorsun bir sürü satışım var kimse sorun yaşamazken sen sorun yaşıyorsun discord sunucusunda ne bir ticketin var nede discord sunucusunda varsın Ekli dosyayı görüntüle 93820
paketi yedeklememem için ultimatom verdin hatta anydeskle bağlanıp kendin kurdun paketide kitledin paketin rarını vds'den sildin

son sözlerimi yazıyorum bitirmem ve güncellemem gereken ürünler var kurulumun yapıldıktan sonra yedeklemen ve saklaman senin sorumluluğunda, onuda geçtim bir çok müşterime gerekli desteği sağlıyorum zaten konu ücrette değil insanları salak yerine koyman,

son sözlerimi yazıyorum bitirmem ve güncellemem gereken ürünler var kurulumun yapıldıktan sonra yedeklemen ve saklaman senin sorumluluğunda, onuda geçtim bir çok müşterime gerekli desteği sağlıyorum zaten konu ücrette değil insanları salak yerine koyman,
ben kimseyi salak yerine koymuyorum sunucum kapanınca discordu açmadım bile senin 500 tlni bilerek isteyerek vermemezlik yapmadım unutuldu diyorum anlamıyorsun bugün dc girdim eski pakete girdim kıyafet paketi aklıma geldi senle olan dm'e baktım 500 tl kaldıgını öğrendim hemen yazdım zaten seni unuttuk hemen iban at paranı atayım dedim ayrıyetten parasını verdiğim paketi istedim haliyle kolay değil 3.000 önden sonradan 500 vericeğim bir paket elimde olmalı sana itimatımızdan paketi yedeklemedik (zaten sen paketin rarını silip kilitlemişdin) ama sen bizi salaka yeirne koyup ayrıyetten kurulum parası istiyorsun kurulumu kendim yapıcam diyorum onada yanaşmıyorsun neyse Sado Sado yarın gerekli soruları sorsun ona göre yol izleyelim
ben kimseyi salak yerine koymuyorum sunucum kapanınca discordu açmadım bile senin 500 tlni bilerek isteyerek vermemezlik yapmadım unutuldu diyorum anlamıyorsun bugün dc girdim eski pakete girdim kıyafet paketi aklıma geldi senle olan dm'e baktım 500 tl kaldıgını öğrendim hemen yazdım zaten seni unuttuk hemen iban at paranı atayım dedim ayrıyetten parasını verdiğim paketi istedim haliyle kolay değil 3.000 önden sonradan 500 vericeğim bir paket elimde olmalı sana itimatımızdan paketi yedeklemedik (zaten sen paketin rarını silip kilitlemişdin) ama sen bizi salaka yeirne koyup ayrıyetten kurulum parası istiyorsun kurulumu kendim yapıcam diyorum onada yanaşmıyorsun neyse Sado Sado yarın gerekli soruları sorsun ona göre yol izleyelim
kaldı ki ben google hesabımı kaybemtiş olabilirim bilgisayarımın harddiski arızalnamış olabilir böyle birşey olsa demekki sen parasını ödedğimiz paketi atmıyacaksın

Merhabalar, arvenx1 arvenx1 müşteriniz sizden bu ürünü aldı değil mi?

Eğer paketi teslim etmiyorsanız indirme linki bakımından, müşteriniz her istediğinde kişiye kurulum yapıp teslim etmeniz gerekmektedir.

Öncelikle konu sahibi Roccarz Roccarz şikayetçi olduğunuz konuyu farklı konulara girmeden bu mesajımı alıntılayarak cevaplayın.

Beklentiniz nedir ? Yaşadığınız problem nedir?

Eğer paketi teslim etmiyorsanız indirme linki bakımından, müşteriniz her istediğinde kişiye kurulum yapıp teslim etmeniz gerekmektedir.

Öncelikle konu sahibi Roccarz Roccarz şikayetçi olduğunuz konuyu farklı konulara girmeden bu mesajımı alıntılayarak cevaplayın.

Parasını verdiğim paketi istiyorum

Parasını verdiğim paketi istiyorum
Muz 10tl sen muz borçlu almak muza 7tl vermek 3ay geçmek unutmak esnaf 3tl istemek yoksa elindeki muzu almak sen vermemek esnaf almak esnaf demek 3tl getir yoksa muzunu vermem demek sen istemek ağlamak vermemek

arvenx1 arvenx1 müşterinizin yazdıkları doğrultusunda savunmanız ve cevabınız nedir? bir de sizden duyalım.

Muz 10tl sen muz borçlu almak muza 7tl vermek 3ay geçmek unutmak esnaf 3tl istemek yoksa elindeki muzu almak sen vermemek esnaf almak esnaf demek 3tl getir yoksa muzunu vermem demek sen istemek ağlamak vermemek
+99999

topluluğun görüşleri sizler için önemli midir ?

BUNDAN 3 AY ÖNCE 3.000 TL ÖDEDİM 500 EKSİK KALDI UNUTULDU BUNU 1000 KERE SÖYLEDİM PAKETİ BANA PAYLAŞMADI PAKETİN RARINI VE LİNKİNİ SİLDİRDİ ŞİMDİ PAKET LAZIM KALAN 500 Ü ATICAM DİYORUM AMA ARKADAŞ PAKETİ YİNEDE ATMAM DİYOR PAKETİ ATICAKSA KALAN 500'Ü HEMEN GEÇERİM

Arvenden paket alındı sorunsuz hatta güzellik bile yaptı biz memnum kaldık dolandırıcı olduğunu düşünmüyorum. Çünkü piyasada aktif olan sunucuların başında arkadaşın kıyafet paketi yer alıyor.

Arvenden paket alındı sorunsuz hatta güzellik bile yaptı biz memnum kaldık dolandırıcı olduğunu düşünmüyorum. Çünkü piyasada aktif olan sunucuların başında arkadaşın kıyafet paketi yer alıyor.
reis dekontlar ortada ama paketim nerde yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!