Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ARVEN CLOTHES DOLANDIRICILIK

• Konbuyu başlatan Roccarz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 45
  • Görüntüleme 1K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arvenx1 arvenx1 müşterinizin yazdıkları doğrultusunda savunmanız ve cevabınız nedir? bir de sizden duyalım.
öncelikle arkadaşa yardımcı oldum ve 3 ay boyunca beni salak yerine koydu paketi teslim edip etmemek veya tekrardan kurulum ücreti almak benim işleyişime kalmış birşey ki diğer aktif müşterilerimde bu durum yaşanmıyor ama arkadaş ödemesini tamamlamadığı için ve üzerine önce kur sonra teslim edicem dediği için "hem suçlu hem güçlü" birde konu açıcam gibi tehtidlerde bulunuyor, paketide 1 ay önce almadı yalan söylüyor 4 ay önce aldı kalan parada 1k ama 500 olarak çeviriyor kendisi ödemeyi sürekli yarın yapacağını söylediği halde 3 aydır kalan ödemeyi yapmadı ve mesajlara dönüşte yapmadı aradan 3 ay geçtikten sonra hiç birşey olmamış gibi unuttum kanka ya kb tarzında garip cümleler kuruyor, ödemesini tamamlasın lisansı geri verilir fakat destek alamaz Sado Sado

Roccarz Roccarz ödemenizi tamamlayın paketinizi alın.

Destek alamaz gibi bir şey söz konusu olamaz bu paketi satıyorsan desteği de sağlayacaksın he yok destek sağlamayacağım dersen ücret iadesini geri sağla. arvenx1 arvenx1

Sado Sado bu bir script değil kıyafet paketi, kıyafet paketindede destek farklı oluyor başka kıyafetçilerle çalışabilir benim için problem yok, kıyafet paketide sorun çıkarmayacağı için problem kalmamış oluyor, sorunsuz şekilde paket kurulumu yapılır ek destek ihtiyaçlarını ( kıayfet ekleme, çıkarma) vb gibi konularda destek alamaz bu kadar benim kişisel tercihim olarak kendisiyle çalışmayacağımı belirtiyorum, ve ben bir ürün satıyorum, bu arkadaşa hizmet sağlak gibi bir düşüncem yok , ek olarak hizmet almak isterse kıyafetçilerle görüşebilir

Son düzenleme:
Sado Sado bu bir script değil kıyafet paketi, kıyafet paketindede destek farklı oluyor başka kıyafetçilerle çalışabilir benim için problem yok, kıyafet paketide sorun çıkarmayacağı için problem kalmamış oluyor, sorunsuz şekilde paket kurulumu yapılır ek destek ihtiyaçlarını ( kıayfet ekleme, çıkarma) vb gibi konularda destek alamaz bu kadar benim kişisel tercihim olarak kendisiyle çalışmayacağımı belirtiyorum, ve ben bir ürün satıyorum, hizmet sağlamıyorum, ek olarak hizmet almak isterse kıyafetçilerle görüşebilir

Eğer ödemesini yaptığı taktirde sen diğer müşterilerine verdiğin hizmetin aynısını sağlamalısın.

Etik çalışma şekli budur.

öncelikle arkadaşa yardımcı oldum ve 3 ay boyunca beni salak yerine koydu paketi teslim edip etmemek veya tekrardan kurulum ücreti almak benim işleyişime kalmış birşey ki diğer aktif müşterilerimde bu durum yaşanmıyor ama arkadaş ödemesini tamamlamadığı için ve üzerine önce kur sonra teslim edicem dediği için "hem suçlu hem güçlü" birde konu açıcam gibi tehtidlerde bulunuyor, paketide 1 ay önce almadı yalan söylüyor 4 ay önce aldı kalan parada 1k ama 500 olarak çeviriyor kendisi ödemeyi sürekli yarın yapacağını söylediği halde 3 aydır kalan ödemeyi yapmadı ve mesajlara dönüşte yapmadı aradan 3 ay geçtikten sonra hiç birşey olmamış gibi unuttum kanka ya kb tarzında garip cümleler kuruyor, ödemesini tamamlasın lisansı geri verilir fakat destek alamaz Sado Sado
niçin yalan söylüyorsu bilemiyorum biz senle 3.500 e anlaştık sana 3.000 tl atıldı sen kalan 500 ü 1000 yaptın ss ektedir
Sado Sado arkadaş dm'den 500 tl kaldı diye konuşurken şimdi kalan fiyatı 1.000 tl ye çıkardı bu arkadaşımız ya unutkan yada yalancı

Ekli dosyalar

• dsada.png
    dsada.png
    64.5 KB · Görüntüleme: 17
niçin yalan söylüyorsu bilemiyorum biz senle 3.500 e anlaştık sana 3.000 tl atıldı sen kalan 500 ü 1000 yaptın ss ektedir
Sado Sado arkadaş dm'den 500 tl kaldı diye konuşurken şimdi kalan fiyatı 1.000 tl ye çıkardı bu arkadaşımız ya unutkan yada yalancı
arvenx1 arvenx1 yazdığın mesajda 1000 TL yerine 500 TL kaldığını yazmışsın.

1710176473364.png

arvenx1 arvenx1 yazdığın mesajda 1000 TL yerine 500 TL kaldığını yazmışsın.
kaç kaldığını net olarak aktarmam için dekont istedim kişi 3k atmış 1ksı kalmış ki konuşma başında belirttim

1710176537367.png

dekonta baktığım zaman net 1k olduğu gözüküo zaten 1. dekont 2k 3. dekont 1 k / kaldı 1 k

Ekli dosyayı görüntüle 93864

kaç kaldığını net olarak aktarmam için dekont istedim kişi 3k atmış 1ksı kalmış ki konuşma başında belirttim

Ekli dosyayı görüntüle 93865

dekonta baktığım zaman net 1k olduğu gözüküo zaten 1. dekont 2k 3. dekont 1 k / kaldı 1 k
Bu mesajında ki hatırlamıyorum arabaları hatırlamıyorum demek istediğin çok açık arabalara 1000 tl istedin discord'da konuştuk sonra biz rmod paketi aldık seninkileri almadık bizimde sana 500 tl kaldı
Şuan paket elimde yok ya 500 tlni gönderip paketi teslim alalım yada ücret iadesi istiyorum Sado Sado

Dekontları iletin, toplam anlaştığınız fiyatı iletin bir de kalanı birlikte hesaplayalım.

Ekli dosyalar

• asdsad.png
    asdsad.png
    60.9 KB · Görüntüleme: 17
  • facvxxcv.png
    facvxxcv.png
    58.7 KB · Görüntüleme: 17
  • sadad.png
    sadad.png
    9.6 KB · Görüntüleme: 16
Toplam 3.500 e anlaştığınız mesaj nerede onu da iletin.

Sado Sado 4k paketim benm hep 4k üzerinden anlaştık arkadaşla, dekont istemeden önce zaten hatırlamadığımı belirtmişim dekontları atıncada kalanı söylüyorum zaten

Roccarz Roccarz son cevabını ilet.

Eğer doğruyu söylemezseniz konuyu kapatıcam herhangi bir de işlem uygulamayacağım.

Konu daha fazla uzamasın Sado Sado kararınız nedir acaba? nasıl yapalım ücret iadesimi olacak yoksa ödeme mi sağlayacağız?
yani dediğim gibi 500 TL ödememizin kaldığını arkadaşta yazmıştı yukarıda ama hatırlamıyorum demiş sonuc olarak hatırlamadığı için 1.5k ücret cekemez ama orta yolu bulun diyorsanız orta yoluda bulabiliriz arkadaş 500 demişti şimdi 1000 diyo hadi gene yapıcı olayım ortası 750 gönderirim. daha fazla uzatmanın anlamı yok eğer hala yanaşmak istemiyorsa arkadaş elimde olmayan paket için ödeme yapmayacağım paramın iadesini istiyorum.

madem öyle bir konuşma var 1k olayı filan neden böyle bir konuşma geçmiş anlam veremedim.

1710185046265.png

arvenx1 arvenx1 Lütfen kişiyle konuşup anlaşın orta yolu bulun , ya da tamamen iadesini geçin konu kapansın.

ya burda neyin pazarlığını yapıyoruz ücret iadesi olmayacaktır eksik tutarı ilettiğin zaman paketin teslim edilir eksik tutar 1k,

Sado Sado arkadaş 1ay önce aldığını söylüo konuşma sslerine bakarsan 4ay süre var bu elamanla hala uğraşıyorum atsın eksiğide gitsin sonra ben yoruldum adam yalan söylemekten sıkılmadı usanmadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!