Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Artık Steam Hex İle Profil Bulmak Çok Kolay!

Kabal

Full-stack Developer
Admin
Web sitesi
emirkabal.com
Discord
emirkabal
Nasıl mı? İşte karşınızda MyHex

76yDui737ZKE.gif

Yapmış olduğunuz güzel yorumlar için teşekkür ederim.

Antichees'e global ban sistemi eklemek mantıklı keşke biraz fikir üretip yeni fikirler ile anticheat geliştirseniz böylece insanlar daha yararlı, yeni ve farklı şeyler görmüş olur.
merak etmeyin yago bey en yakın zamanda ücretsiz olarak anticheat yayınlıycagım ve içinde global ban sistemide olucak ve şuanda 250+ menu fix

Öğleden sonra 15:00 sularında DDoS atıp başarısız olan arkadaşa selam olsun xD

Ellerine sağlık yararlı bir sistem olmuş

merak etmeyin yago bey en yakın zamanda ücretsiz olarak anticheat yayınlıycagım ve içinde global ban sistemide olucak ve şuanda 250+ menu fix

Başkasının Leakladığı ve başkasının kodları ile gelişmiş olan bir anticheate 3 5 kod satırı yazıp ücretsiz olarak paylaşman ne hoştur , ve bununla gurur duyuyor olman , tabiki yapabilirsin yanlız sözde kalmasın yapın herkes yararlansın madem.

Kendini yagoya rakip olarak görüyorsan yanlış görüyorsun bizim anticheat sistemimiz sadece bizden hizmet alan kişilere sağlanıyor sende dışardakilere yardım etmiş olursun işte.

Başkasının Leakladığı ve başkasının kodları ile gelişmiş olan bir anticheate 3 5 kod satırı yazıp ücretsiz olarak paylaşman ne hoştur , ve bununla gurur duyuyor olman , tabiki yapabilirsin yanlız sözde kalmasın yapın herkes yararlansın madem.

Kendini yagoya rakip olarak görüyorsan yanlış görüyorsun bizim anticheat sistemimiz sadece bizden hizmet alan kişilere sağlanıyor sende dışardakilere yardım etmiş olursun işte.
yagoya rakip olarak kendimi görmüyorum anticheatı başarılı saten leak anticheati paylaştım forumda herkez kullanabilir

tebrik ederim çok iyi düşünülmüş. çok başarılı

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!