Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Artık Paketleriniz Çalınamayacak

Chainsawrs

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
devstation.me
Merhaba FiveM Oyuncuları
Bugün sizlere C++ ile geliştirdiğim Fivem Paket Şifreleme yazılımını tanıtacağım.
Ekte youtube videosunu paylaştığım yazılım sayesinde artık FiveM paketleriniz sadece şifre ile açılacak ve boyutu sadece 15 mb olacak.
Nasıl mı?

- Bu yazılımı kullanmak için, paketi kendi sunucuzuna ( VDS/Dedicated ) yükleyeceksiniz ve paket bu sunucudan çekerek istediğiniz server/bilgisayarda çalışacaksınız.
- Paketlerinizin büyüklüğü minimalize olacak ve kolay şekilde istediklerinize ulaştırabileceksiniz ( 15mb ).
- Şifre sayesinde sadece istediğiniz kişiler pakete erişebilecek.
- Yapmanız gereken tek şey veritabanını oluşturmak ve exe dosyasını çalıştırmak.
- Şifreleri istediğiniz zaman paketi yüklediğiniz server üzerinden silip yenilerini oluşturabilirsiniz.
- Paketin çalıştırıldığı server/bilgisayarların tamamını IP adresi dahil olmak üzere görebileceksiniz.
- Paketiniz çalındığı anda şifreyi silip kullanımını engelleyebilirsiniz.

Henüz beta sürecinde olduğu için ücretsiz paylaşacağım. Çalışması için en az 500 mbps hızında interneti olan sunucu gerekmektedir.

İletişim-Discord : Stamna#3059

Herkese İyi Forumlar.

Video Linki

Son düzenleme:
Başarılı bir sistem olmuş, tebrik ederim​

Gayet güzel görünüyor.Ellerine sağlık ?

Ellerine sağlık.

Güzel bir paylaşım olmuş, millet paketlerini kontrol altına almış olurlar.

*kişisel göruşum* bence etkili bir sistem değil FlyX ile yaptığımız sistemin tek katmanlı haline benziyor (sistemimizde 4 katman mevut) statik veriler kullanarak daha etkili hale getirilebilir
yeni bir baslat.bat oluşturulmasının önüne geçilememiş hali hazırda ücretsiz paylaşılmış sistemlere göre zayıf kalıyor umarım beta sürecinden cıktığında etkili bir lisans sistemi görurüz sadece şifre sistemi 3 satır kodçuktan oluşan birşey buna güvenmek paket kaptırtır

*kişisel göruşum* bence etkili bir sistem değil FlyX ile yaptığımız sistemin tek katmanlı haline benziyor (sistemimizde 4 katman mevut) statik veriler kullanarak daha etkili hale getirilebilir
yeni bir baslat.bat oluşturulmasının önüne geçilememiş hali hazırda ücretsiz paylaşılmış sistemlere göre zayıf kalıyor umarım beta sürecinden cıktığında etkili bir lisans sistemi görurüz sadece şifre sistemi 3 satır kodçuktan oluşan birşey buna güvenmek paket kaptırtır

Bahsettiğiniz gibi 3 satır koddan oluşan bir yazılım olsaydı kesinlikle haklıydınız fakat 300'den fazla satırdan oluşamkta yazılımım. Kolay kırılabilecek bir şifreleme sistemi değil. Beta sürecinde olma sebebi oyuncu sayısı yüksek olduğunda bazı scriptlerin yüksek performanslı çalışmaması. Düşüncelerin için teşekkürler. :)

36081

belki 3 satır değil ama 20 ile 3 ün arasında çok fark yok 20 ile 300 ün arasında var :D, Üstelik bu kullanıcı adı ve şifreden oluşuyor alttada gereksiz bi while döngüsü bulunuyor C++ ile oyuna FPS konusunda nasıl etki etmeyi düşünüyorsun ?sadece meraktan soruyorum belki kendi sistemimede koyarım :D

Tanıtım - Devrim Niteliğinde Yepyeni Lisans Sistemi - DEVLauncher FlyX ile yaptığımız lisanslama sistemimize burdan göz atabilirsin C# - LUA - C++

Son düzenleme:
Ekli dosyayı görüntüle 36081

belki 3 satır değil ama 20 ile 3 ün arasında çok fark yok 20 ile 300 ün arasında var :D, Üstelik bu kullanıcı adı ve şifreden oluşuyor alttada gereksiz bi while döngüsü bulunuyor C++ ile oyuna FPS konusunda nasıl etki etmeyi düşünüyorsun ?sadece meraktan soruyorum belki kendi sistemimede koyarım :D

Tanıtım - Devrim Niteliğinde Yepyeni Lisans Sistemi - DEVLauncher FlyX ile yaptığımız lisanslama sistemimize burdan göz atabilirsin C# - LUA - C++
Belirttiğin kodlar sadece basit birer şifreleme komutları, benim yazılımım sadece şifrelemeden ibaret değil. Sen şifrelemeye odaklanmışsın :) . Paketi tamamen başka bir sunucudan çeken, sadece uzaktan erişilebilen ve paket üzerinde değişikliğe izin vermeyen, kendi içerisinde ( çalıştırıldığı bilgisayarda anticheat görevi gören ) bir koruması da mevcut. Henüz çok iyi performans verir durumda değil fakat üzerine uğraşıldığında çok işlevsel olabileceğine inanıyorum. Belki ilerleyen zamanlarda açık kaynak olacak şekilde paylaşabilirim.

Başarılı bir sistem olmuş, tebrik ederim
Gayet güzel görünüyor.Ellerine sağlık ?
Ellerine sağlık.
Ellerine sağlık
Güzel bir paylaşım olmuş, millet paketlerini kontrol altına almış olurlar.

Teşekkürler düşünceleriniz için :)

Gayet başarılı gözüküyor,eline emegine sağlık başarılarının devamını dilerim.

Konu karşıma çıktı ve tekrardan inceledim detalyı bi şekilde okuyarak yanlış anlamadıysam pakete bağlantı yolu ile ulaşılıyor yani müşterinin saanal sunucusu üzerinde herhangi bi paket mevcut değil doğrudan ana sunucu üzerinden çekiyor doğrumu anladım ?
eğer öyleyse cidden çok başarılı bi sistem özellikle bunu C++ ile yapmak sabır ister tebrikler

Konu karşıma çıktı ve tekrardan inceledim detalyı bi şekilde okuyarak yanlış anlamadıysam pakete bağlantı yolu ile ulaşılıyor yani müşterinin saanal sunucusu üzerinde herhangi bi paket mevcut değil doğrudan ana sunucu üzerinden çekiyor doğrumu anladım ?
eğer öyleyse cidden çok başarılı bi sistem özellikle bunu C++ ile yapmak sabır ister tebrikler
Evet tam da o şekilde çalışıyor. Hatta videodaki gibi değil artık. Launcher'a sahip. Geliştirilmeye devam edilmekte.

Merhaba FiveM Oyuncuları
Bugün sizlere C++ ile geliştirdiğim Fivem Paket Şifreleme yazılımını tanıtacağım.
Ekte youtube videosunu paylaştığım yazılım sayesinde artık FiveM paketleriniz sadece şifre ile açılacak ve boyutu sadece 15 mb olacak.
Nasıl mı?

- Bu yazılımı kullanmak için, paketi kendi sunucuzuna ( VDS/Dedicated ) yükleyeceksiniz ve paket bu sunucudan çekerek istediğiniz server/bilgisayarda çalışacaksınız.
- Paketlerinizin büyüklüğü minimalize olacak ve kolay şekilde istediklerinize ulaştırabileceksiniz ( 15mb ).
- Şifre sayesinde sadece istediğiniz kişiler pakete erişebilecek.
- Yapmanız gereken tek şey veritabanını oluşturmak ve exe dosyasını çalıştırmak.
- Şifreleri istediğiniz zaman paketi yüklediğiniz server üzerinden silip yenilerini oluşturabilirsiniz.
- Paketin çalıştırıldığı server/bilgisayarların tamamını IP adresi dahil olmak üzere görebileceksiniz.
- Paketiniz çalındığı anda şifreyi silip kullanımını engelleyebilirsiniz.

Henüz beta sürecinde olduğu için ücretsiz paylaşacağım. Çalışması için en az 500 mbps hızında interneti olan sunucu gerekmektedir.

İletişim-Discord : Stamna#3059

Herkese İyi Forumlar.

Video Linki
eline sağlık hocam

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!