Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Artık Fivem Türkiye'de yokuz... Herkese sevgiler.

prensesbaran

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
8xroleplay.com
Discord
Prenses Baran#0001
Evet arkadaşlar başımıza dün gece gelen olayı anlatalım belli bir süre sonra açık açık isim vericem şikayetim var konusuna belli bir süreden sonra taşınmasını talep edicem şuan şikayetçi değilim çünkü insanların önce görmesini istiyorum.

Dün gece 3 de Hypnos nikli bir arkadaş şu yazıyı yazıyor;

bu ss te gördüğünüz arkadaş bir anda ilahi güçler sayesinde ÆX oluyor
48701
(100 tane konuşma dönüyor.)

48702
(büyük teşko kuruyorlar roninle herpomiti işte atılmış gibi gösteriyorlar falan çok uzun hikaye...)

tüm dev teamin kopyasını açıyorlar beni gruba ekliyorlar vs tonla muhabbet ediyorlar benle sırf videolu arama scriptini çalmak için işte vds şifresini falan istiyorlar tabi o kadar düşmedik belli bir süreden sonra çakıyoruz (bu arada videolu görüşme scriptinin kilitli hali ) sosyal mühendislik yapıyorlar o kadar fazla şeyler planlıyorlar ki hatta bana 2-3 tane büyük sunucu sahibi (ismini yazmıcam kimsenin günahını almıyım) elinde neler var satın almak istiyoruz diyor ki şüphelendiğimiz bazı arkadaşların yakınları. (kimsenin ismini vermicem 5-10 tl kazansınlar fivem türk yetkililerine iletirim gizli bir şekilde kanıtlanırsa buraya paylaşırım.)

Her neyse agalar başta Sado Federall olmak üzere tüm FivemTürk ekibine ve yöneticilerine saygılar sevgiler bu saatten sonra hem benim hem ekibim hiç bir türkle çalışmıcaz evet bazılarınız düşünüyor biz ne yanlış yaptık veya neden bu küstahlık siz kimsiniz vs diye diye öyle şeyler var ki bir bilseniz (2 sunucu var videolu görüşmeyi satın alan kırmaya başlamışlar çok pahalı diye bu kadar mı düştünüz la yazıklar olsun) 50 euroyu duyunca ağzınız kulaklarınıza varyo dimi yazık la Sado abi veya bir fivem türk yetkilisi ulaşabilirse tüm olayları isimleriyle anlatabilirim ha derseniz ki ne ulaşıcaz size kalmış burada developerlık yapmaya çalışan 18 yaşın altında ki çocukları dolandıran veya dolandırmaya çalışan onlara zorbalık yapan insanların barınmaması gerekiyor. Agalar allaha emanet.

48705
(Irkçılık olarak algılamayın ekip 5 kişilik 5 kişide türk ama türkün türke bunu yapması yakışmıyor)

Ha son olarak ettiğim bazı küfürler var bazı yerlerde banlanırsam veya bunlar hakkında konu açılacaksa umrumda bile değil.

DF

Ekli dosyalar

• baxaallahbenimsendegilsin.jpg
    baxaallahbenimsendegilsin.jpg
    70.3 KB · Görüntüleme: 283
  • Inkedbaxaallahbenimsendegilsin2_LI.jpg
    Inkedbaxaallahbenimsendegilsin2_LI.jpg
    658.9 KB · Görüntüleme: 292
  • aynenkardesimdolandiricilik.jpg
    aynenkardesimdolandiricilik.jpg
    28.6 KB · Görüntüleme: 62
  • mallar.jpg
    mallar.jpg
    47.5 KB · Görüntüleme: 119
  • mallar.jpg
    mallar.jpg
    55.7 KB · Görüntüleme: 225
Son düzenleme:
paranoyak tayfa

DF
50 euro vermek yerine götünü satan tayfa
aynen kanka alakam olmadığım bir konu hakkında beni suçluyorsunuz ama bunu yapmaya ihtiyacım yok istesem nicotineden kırılmış halini alırım , zaten bunu kanıtlamaya çalışırsanız yapmadığım ortaya çıkar sıkıntı yok kendi köşenizde ağlayın

DF
aynen kanka alakam olmadığım bir konu hakkında beni suçluyorsunuz ama bunu yapmaya ihtiyacım yok istesem nicotineden kırılmış halini alırım , zaten bunu kanıtlamaya çalışırsanız yapmadığım ortaya çıkar sıkıntı yok kendi köşenizde ağlayın
Ğ

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:
Aldığın en doğru karar.Keşke kimse satmasa çünkü hiç bir şey haketmiyorlar. Bu tipler bir de gelip yardım isterler böyle kişilerden. Eziklik ve yıkıklığın beden almış halini yansıtıyorlar...

DF
Doğru karar umarım yavaş yavaş herkes bu kararı alırda belki kendine gelir millet.Sanmıyorum da :d

DF
Evet arkadaşlar başımıza dün gece gelen olayı anlatalım belli bir süre sonra açık açık isim vericem şikayetim var konusuna belli bir süreden sonra taşınmasını talep edicem şuan şikayetçi değilim çünkü insanların önce görmesini istiyorum.

Dün gece 3 de Hypnos nikli bir arkadaş şu yazıyı yazıyor;

Ekli dosyayı görüntüle 48696

Ekli dosyayı görüntüle 48697

bu ss te gördüğünüz arkadaş bir anda ilahi güçler sayesinde ÆX oluyorEkli dosyayı görüntüle 48711
Ekli dosyayı görüntüle 48701
(100 tane konuşma dönüyor.)

Ekli dosyayı görüntüle 48702
(büyük teşko kuruyorlar roninle herpomiti işte atılmış gibi gösteriyorlar falan çok uzun hikaye...)

tüm dev teamin kopyasını açıyorlar beni gruba ekliyorlar vs tonla muhabbet ediyorlar benle sırf videolu arama scriptini çalmak için işte vds şifresini falan istiyorlar tabi o kadar düşmedik belli bir süreden sonra çakıyoruz (bu arada videolu görüşme scriptinin kilitli hali ) sosyal mühendislik yapıyorlar o kadar fazla şeyler planlıyorlar ki hatta bana 2-3 tane büyük sunucu sahibi (ismini yazmıcam kimsenin günahını almıyım) elinde neler var satın almak istiyoruz diyor ki şüphelendiğimiz bazı arkadaşların yakınları. (kimsenin ismini vermicem 5-10 tl kazansınlar fivem türk yetkililerine iletirim gizli bir şekilde kanıtlanırsa buraya paylaşırım.)

Her neyse agalar başta Sado Federall olmak üzere tüm FivemTürk ekibine ve yöneticilerine saygılar sevgiler bu saatten sonra hem benim hem ekibim hiç bir türkle çalışmıcaz evet bazılarınız düşünüyor biz ne yanlış yaptık veya neden bu küstahlık siz kimsiniz vs diye diye öyle şeyler var ki bir bilseniz (2 sunucu var videolu görüşmeyi satın alan kırmaya başlamışlar çok pahalı diye bu kadar mı düştünüz la yazıklar olsun) 50 euroyu duyunca ağzınız kulaklarınıza varyo dimi yazık la Sado abi veya bir fivem türk yetkilisi ulaşabilirse tüm olayları isimleriyle anlatabilirim ha derseniz ki ne ulaşıcaz size kalmış burada developerlık yapmaya çalışan 18 yaşın altında ki çocukları dolandıran veya dolandırmaya çalışan onlara zorbalık yapan insanların barınmaması gerekiyor. Agalar allaha emanet.

Ekli dosyayı görüntüle 48705
(Irkçılık olarak algılamayın ekip 5 kişilik 5 kişide türk ama türkün türke bunu yapması yakışmıyor)

Ha son olarak ettiğim bazı küfürler var bazı yerlerde banlanırsam veya bunlar hakkında konu açılacaksa umrumda bile değil.
En doğru kararı almışsın kanka. Kariyerinde Başarılar.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!