Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

5 Tlye Paket Alınır

Fiyat ideal mi?

• Kullanılan toplam oy
    77
Hocam 5tl çok sen bana 2tl ver ben yapayım üstüne 64gb sunucu da yapayım. Birde yatak odası ile mutfağı birleştirdimmi tamamdır bu iş.

Fiyat yoğun talebiniz üzerine 4,5 tlye inmiş olup güncellenmiştir

++ GÜNCEL ++

M mrsincap kimse bakmıyorsa bu kadar yorum nereden geldi? mesela sen nasıl yorum yazıyorsun ?? çok ilginç ayrıca forumu kim kirletiyor kardeşim? niye kirleteyim diğer insanlar gibi bende paket arıyorum

Umarım bulursun knk

Güzel Bir Paket İstiyorsan Minimum 750 1000 TL'den Fazla Harcamalısın

yok
M mrsincap kimse bakmıyorsa bu kadar yorum nereden geldi? mesela sen nasıl yorum yazıyorsun ?? çok ilginç ayrıca forumu kim kirletiyor kardeşim? niye kirleteyim diğer insanlar gibi bende paket arıyorum
Canım kardeşim kusura bakmada maytap geçiyorsun snede farkındasına yazmışsın yok i9 yok özel script çoçukmu kandırıyorsun sen? salak ayağına yatma maytap geçiyorsun burda millet seninle dalga geçerek cevap vermiş fark ettiysen Hadi git işine bak kardeşim

Selamun aleyküm değerli forum sever kardeşlerim. Developerlık yapa yapa deve gibi oldum arşa çıktım. Beynim çok sulandı, 5 liraya paket alıyorum sadece ciddi olanlar ile görüşüyorum.

Isteklerim;

Paketteki hiç bir script çalıntı/alıntı olmayacak
Bütün kodlar, benim istediğim şekilde sıfırdan yazılacak
300 e yakın script yazilacak ve bu scriptlerin ms değerleri 0.3 ü kesinlikle geçmeyecek.
Platinum key ve en az i9 işlemcili sunucu karsi taraftan karşılanacak. (Launcher, .comlu site vesayre söylememe gerek bile yok dimi?)
En iyi şekilde discord adresi ayarlayacak
Bütün kodları sezar algoritmasıyla şifreleyip, tüm scriptlerin içerisine teker teker backdoor eklenecek (scriptler ip lisanslanacak)

Bu görevi üstlenecek arkadaşlar varsa eğer, benimle iletişime acil geçebilir. Saygılarımla...
Dostum kusura bakmada 5TL ye ben 10dk bile çalışmam

5tl Ne Bea 1 Saniye Bakarım 5Tl Ye

konunun bizi eğlendirmek olduğunu bile anlamayanlar var yazık

Bulursan banada yazarsın ?

Sincap bey forumdaki herkese bir laf yetiştirme çabanızı anlayamadık.
Chips bey gerekli kişiye. biraz incelersen evet dediğiniz gibi mesajlarım var ama fark edersenki gerekli kişilere yeterince güzel yorumum var ve senide pek ilgilendiriceğini sanmıyorum iyi forumlar

İroni nedir nasıl yapılır

ben sana 256gb ramlı makinada veririm gel anlaştık biz

Z zingorthre aradığım kriterlerden birisi sizde, lua dilini biliyor musunuz?

++güncel

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!