Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket BLOOODUN 300 TLYE SATTIĞI PAKET

kankam yanlış anlamassan sallama paketi neden satmaya çalışıyorsun orayı anlamadım
satmaya çalışmadım kanki :D paket satın alıcak bi sunucu vardı geçici olarak bu paketi attım acil gerekiyor dediler diye
dedektif arkadaşımız da bunu sattığımı düşünmüş ki bu paket alt yapısı bile bana ait değil neden satayım?

satmaya çalışmadım kanki :D paket satın alıcak bi sunucu vardı geçici olarak bu paketi attım acil gerekiyor dediler diye
dedektif arkadaşımız da bunu sattığımı düşünmüş ki bu paket alt yapısı bile bana ait değil neden satayım?
yargılamadım zaten konunuda gördüm sadece 150 kişilik disc paket yazıyor sorry k.bakma. :)

Bu kadar tartışma yeter. Tartışmanız tamamıyla kişisele dönmüş durumda. Başka platformlardan tartışmanıza devam edin

Kavga İçerikli mesajlar tarafımca silinmiştir lütfen tartışmaya devam etmeyin.

Bu kadar tartışma yeter. Tartışmanız tamamıyla kişisele dönmüş durumda. Başka platformlardan tartışmanıza devam edin
sıkıntı yok arkadaşın adına daha geçen gün dolandırıcı diye forum açıldı zaten wizard diye sonra ismi dedektif oldu :d

@ ytbthn123 ytbthn123 Lütfen Konunuza doğru VT ekleyiniz karşılaştırdığımda farklı çıkıyor ?

bişey söylicemde paket satılık değilse niye moteli siyah yapmak için birilerini uğraştırıyosun yok orayı siyah yap burayı yap sonra başka motel niye yaptın rastgele bi paketse

bişey söylicemde paket satılık değilse niye moteli siyah yapmak için birilerini uğraştırıyosun yok orayı siyah yap burayı yap sonra başka motel niye yaptın rastgele bi paketse
Arkadaşlar tartışmanıza gerek yok elinde ki paketi vermişsin tamam iyi güzel teşekkür ederiz arkadaşta paylaşılmasında sakınca görmemiş Moderatör arkadaşlar tartışmayalım diye uyarmış devam ediyosunuz arkadaşlar ?

canım benim 3ds max ım olmadığı için siyah motel istedim oda yaptı sağolsun yeni paketime de ekledim ne var bunda??

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!