Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket BLOOODUN 300 TLYE SATTIĞI PAKET

canım benim 3ds max ım olmadığı için siyah motel istedim oda yaptı sağolsun yeni paketime de ekledim ne var bunda??
3ds max la yapılmıyor yanlız 3ds maxla mlo fln yapılıyor
Arkadaşlar tartışmanıza gerek yok elinde ki paketi vermişsin tamam iyi güzel teşekkür ederiz arkadaşta paylaşılmasında sakınca görmemiş Moderatör arkadaşlar tartışmayalım diye uyarmış devam ediyosunuz arkadaşlar ?
KANKACIM İSTERSE KAPATSIN HER YERDE VE HERKESDE VAR İSTERSE KAPATSIN UMRUMDA DEĞİL

KANKACIM İSTERSE KAPATSIN HER YERDE VE HERKESDE VAR İSTERSE KAPATSIN UMRUMDA DEĞİL
Tamam ama tartışmanızın bi anlamı yok yani olayı bitirin bence paylaşım konusu açmışsın ama tartışıyorsunuz.

boşsun kardeşim boşsun devam ettirmicem konuşmayı

FBI Dedektif#4576 Alın Discordum

Fixlemekmi Pakettte 20 Fps Alıyorum Fixlese Nolucak Data Kurmayı Bilmiyosun Benden Kaç Defa Data İstedin Telefon Scripti İstedin Disc Envanter İstedin Bumu Senin Developerliğin İyi Forumlar
Dedektif Farkı
Konu açıp birden developer bilgisine laf etmeye başlıyorsun konumu açtın yoksa tartışmayamı geldin

Hz. Wizard paşa

Ekli dosyalar

• IMG_20210115_002540.jpg
    IMG_20210115_002540.jpg
    115.5 KB · Görüntüleme: 21

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!