Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

//

Kanka benim hakkımda hırsız diye konu açıyorum fakat dolandırma olayı yok hırsızlık olayı yok ss'lerdede mevcut birtık iftira atıyorsun Sado Sado :D

Ve ayrıca benim paketim dediğim şey leak paket değilmi :flsuhed: ve forumlarda konusu var ayrı yetten okadar paket var elimde okadar imkanım var senin o b*ktan paketini sunucunu napayım? benden 100tlye key dileniyorsunuz ortaklarınızla :D

Mikayla iş yapıyorum kendısı güvenilir direkt yardımcı oluyor

Ve ayrıca benim paketim dediğim şey leak paket değilmi :flsuhed: ve forumlarda konusu var ayrı yetten okadar paket var elimde okadar imkanım var senin o b*ktan paketini sunucunu napayım? benden 100tlye key dileniyorsunuz ortaklarınızla :D
kardeşim full edit paket sslerin var 100tlye key felan dilenmiyoruz dün 400tlye gabzli key aldım güvenilir birinden civciv cekmiyoruz biz iftira felan diyon ssleri mevcut arkadasınla dedigin şeyler cakısıyor paket leak olsun olmasın aldın mı aldın sildin mi cfg sildin simdi boklu sunucunda oyna

Kanıt yetersizliği mevcut, Dediğim gibi konuyu halen anlayamadım :D

kardeşim full edit paket sslerin var 100tlye key felan dilenmiyoruz dün 400tlye gabzli key aldım güvenilir birinden civciv cekmiyoruz biz iftira felan diyon ssleri mevcut arkadasınla dedigin şeyler cakısıyor paket leak olsun olmasın aldın mı aldın sildin mi cfg sildin simdi boklu sunucunda oyna
la paketi benmi sildim veya dolandırdım hirgiz yazmışsın anlamadım neyin kafasındasın sen :D civcivne onu anlamadım bide

taraflı bir admin daha neyin yetersizligi la körmüsün sen
Taraf tuttuğum falan yok, Çaldığına dair bir kanıtınız yok ondan bahsediyorum neyse uzatmaya gerek yok. Çalındıysa da geçmiş olsun dostum

kanka senin serveri ben sidlim adamı niye suçluyon

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!