Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

//

mika +rep bu arada

MERHABALAR BEN geniuN#1453 ADLI KİŞİDEN ŞİKAYETCİYİM BİZ SUNUCU ACIYORDUK VE EKSİKLERİMİZ MEVCUTTU BEN ŞEHİR DIŞINDA OLDUGUM İÇİN YAPAMIYORDUM MAX BUG 6-7TANE VARDIR HEPSİ NOT EDİLMİŞTİ BENİM ORTAGIM OLAN DUGY geniuN'U ÖNERDİ BEN ASLA OLMAZ DEDİM ÇÜNKÜ ARKADAŞI TANIMADIGIM HALDE DAHA ÖNCE ARKAMDAN KONUŞTUGUNUN SSLERİ MEVCUT TAMAM BİZİMLİKER ARTIK ISRAR EDİNCE YETER LAN OLDU ARTIK GINA GELDİ BENDE BUNA MAKİNAYI YOLLADIM VE EKSİKLERİ YAZDIM
Ekli dosyayı görüntüle 76206
Ekli dosyayı görüntüle 76208
Ekli dosyayı görüntüle 76209
sarjor sistemi kalkacaktır birşeyler yapmaya çalıştı xd
Ekli dosyayı görüntüle 76207

neyse dedim
baktım f2 uçmuş
Ekli dosyayı görüntüle 76211

neyse dedim ben çözerim girdim vds'e server.cfg scripts.cfg uçmuş
Ekli dosyayı görüntüle 76212
aklınca paketi yaycaklar vdse girince linki almış zaten paketi leakhousev1 olarak yaycaktık bilenler bilir

bizde son yedeği vardı girmeden önce böyle yapacagını thmin etmiştim
Ekli dosyayı görüntüle 76213
arkadaşıyla dedigi bir tutmuyor insan haberleşir ve cahiller
Ekli dosyayı görüntüle 76215
Ekli dosyayı görüntüle 76216

yayında paketi upload edip linki 1 saniyerligine görüp ezberlemiş
Ekli dosyayı görüntüle 76217
Ekli dosyayı görüntüle 76218

bende demiştim
+

Ekli dosyayı görüntüle 76220

BUNDAN ÖNCEDE BİZİMKİLER BU EŞEKLERDEN KEY ALMIŞ BENDEN HABERSİZ BAYRAMDAN SONRA PARASINI ATARIZ DEMİŞLER YATIRMA YEERİ KAPALIYMIŞ DEDİLER(PEK BİLGİM YOK)
SONRA BENDE EYWALLAH DEDİM EKSİK CIKARSA TAMAMLARIM DİE DAHA BAYRAMIN 2.GÜNÜNDE YAPTIGI OLAYA BAK BU MU LAN ADAMLIGINIZ NEYSE PAKETİ GERİ ALDIK ABEM BİZE DDOS ATACAK FELAN FİLAN YIL 2022 AMK ÇOCUKLARI
AL AMK DENEME BENCE BOŞA CIKAR @yigoza'A BURDAN SEVGİLER <3
Ekli dosyayı görüntüle 76221

AYRICA BİZ PAC ALACAKTIK MİKANIN ARKADASI OLDUGU ICIN @n0thing den almayalım gibi şeyler söylüyor böyle şeyler olur mu nothing geri dönüş bekliyorum

geniuN geniuN @mikaa size bol dolandırmalar sahte mevler
Mika ve geniun benim bir arkadaşım. Sattığım ürün ile herhangi bir alakaları bulunmamakla beraber PAC'ı geliştirdiğim ekip içinde de değiller. Kısaca benden bir şey almak istiyorsanız gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Mika ve geniun benim bir arkadaşım. Sattığım ürün ile herhangi bir alakaları bulunmamakla beraber PAC'ı geliştirdiğim ekip içinde de değiller. Kısaca benden bir şey almak istiyorsanız gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
teşşekürler

Yine konuşmayı bilmeyen Türkçe yoksunu bir eleman vakası daha kanka öncelikle senin ben neyini dolandırayım sanki paketini fixliyeyim diye 500 lira atmışsın gibi konuşuyorsun. Bir de ben açık açık söylemişim bu dugy ve lelouch denen elemanların eski ortakları zamanında bana bir paket için paramı ödememişti ben de zevkine sizin server.cfg ve scripts.cfg'nizi sildim oraları koymamışsın akıllı bıdık seni

Bir de sahte mevler yazmışsın kanka Discord'uma girdiğinde sattığın scriptler çok güzel yazmıştın bana onları da silmişsin DM'den

1.5-2 yıldır mika ve geniun ile birlikte iş yaparım ve çok yakın dostlarımdır gözüm kapalı makine şifresini veririm. Şu ana kadar hiçbir zararları bana dokunmamıştır.

Yine konuşmayı bilmeyen Türkçe yoksunu bir eleman vakası daha kanka öncelikle senin ben neyini dolandırayım sanki paketini fixliyeyim diye 500 lira atmışsın gibi konuşuyorsun. Bir de ben açık açık söylemişim bu dugy ve lelouch denen elemanların eski ortakları zamanında bana bir paket için paramı ödememişti ben de zevkine sizin server.cfg ve scripts.cfg'nizi sildim oraları koymamışsın akıllı bıdık seni
girmeseydin kardeş kafana silah mı dayadım klavye bu hata yapılabilir edebiyattan kalan çocuk burda gelip bana bıdı bıdı yapıyor

1.5-2 yıldır mika ve geniun ile birlikte iş yaparım ve çok yakın dostlarımdır gözüm kapalı makine şifresini veririm. Şu ana kadar hiçbir zararları bana dokunmamıştır.
1.5 yıl önce mika esx'de biyerleri yalıyordu moderatorluk yapıyordu ne iş yapıyordun bro sen verirsin ben vermem bu konuyla alakası yok

Bir de sahte mevler yazmışsın kanka Discord'uma girdiğinde sattığın scriptler çok güzel yazmıştın bana onları da silmişsin DM'den
yani ben sahte yazdım yazdığım şeyleri yapamam yeteğim yok diyebilirdin

1.5 yıl önce mika esx'de biyerleri yalıyordu moderatorluk yapıyordu ne iş yapıyordun bro sen verirsin ben vermem bu konuyla alakası yok
Anlatmaya çalıştığım. İsmini karalamaya çalıştığın kişiler böyle bir şey yapmaz. Eğer yaptıysada sizin önceden bir zararınız dokunmuşturda böyle bir şey yapmışlardır.

girmeseydin kardeş kafana silah mı dayadım klavye bu hata yapılabilir edebiyattan kalan çocuk burda gelip bana bıdı bıdı yapıyor
Kanka zorla soktun dememişim zaten ben VDS'e sizin işleri çözmeye değil bir şeyleri silmeye girdim ve senle bildiğin dalga geçmişim fark edememişsin. SetAmmoInClip fonksiyon mu native mi diye sormuşum, CMD'ye bir şey yazılmıyor derken ekstra zaman kazanıp daha fazla şey silicektim de dugy denen çocuğun hatrına silmedim.

Yani sizinle olayın başından beri açık açık dalga geçmişim mikaa VDS'in şifresini gördü dikkat edin diyip suçu mikaa'ya atmaya çalışmışım yememişsiniz farklı bir şey uydurmuşum vs. azıcık aklınızı kullanırsanız bundan sonra herkese VDS şifresi vermezsiniz size ders olmuş işte teşekkür etmeniz gereken yerde hakkımızda dolandırıcı diye suçlamalar yapıyorsunuz.

Son düzenleme:
Yani sizinle olayın başından beri açık açık dalga geçmişim mikaa VDS'in şifresini gördü dikkat edin diyip suçu mikaa'ya atmaya çalışmışım yememişsiniz farklı bir şey uydurmuşum vs. azıcık aklınızı kullanırsınız bundan sonra herkese VDS şifresi vermezsiniz size ders olmuş işte teşekkür etmeniz gereken yerde hakkımızda dolandırıcı diye suçlamalar yapıyorsunuz.
Her şeyi yaşaya yaşaya öğrenecekler hocam deneyim saygılar

Merhaba ilk Öncelikle Hırsız Olması için veya dolandırıcı olması için senin olan bir şeyi senden çalması gerek senin şahsen o boktan paketini mikanın veya geniunun çalacağını aklından bile geçirme ve + olarak adam senle dalga geçmş çok safmışssın bende olsam bende aynı şeyi yapardım. 😎
Ben mika ve geniun ile 1.5 yıldır tanışmışlığım ve ne kimseyi dolandırdığını bir şey ettiğini gördüm.
Bu saatten sonrada forumda boş boş konular açmazsan sevinirim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!