Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

//

tamam kanka 100tlye key satıyon sisi yok d-dostum helal para helal + olarak paketi aldıgını geniun diyor körmüsün
Körlük sende paketi aldım dememişim zevkine server.cfg ve scripts.cfg'nizi sildim yazmışım, Allah şifalar versin kardeşim dualarımız seninle umarım en yakın zamanda iyileşirsin.

Körlük sende paketi aldım dememişim zevkine server.cfg ve scripts.cfg'nizi sildim yazmışım, Allah şifalar versin kardeşim dualarımız seninle umarım en yakın zamanda iyileşirsin.
dmden yazdığın ile burda yazdıgın bir mi?

Ortagin eski sunucusundan parayi alamadigin icin cfgyi silmek mantikli gelmiyor bana, tartismak yerine detaylari yazip Sado Sado yu beklemeniz cozume goturecektir

ve
Merhaba ilk Öncelikle Hırsız Olması için veya dolandırıcı olması için senin olan bir şeyi senden çalması gerek senin şahsen o boktan paketini mikanın veya geniunun çalacağını aklından bile geçirme ve + olarak adam senle dalga geçmş çok safmışssın bende olsam bende aynı şeyi yapardım. 😎
Ben mika ve geniun ile 1.5 yıldır tanışmışlığım ve ne kimseyi dolandırdığını bir şey ettiğini gördüm.
Bu saatten sonrada forumda boş boş konular açmazsan sevinirim.
Kanka anlamadığım şu dolandırıcı hirgiz yazmış dolandırmadım bu 1. dolandırdığıma dair bi kanıt yok ben 2 leak paket için niye çalmaya çalışayım adamlar beni yalamak için bütün paketleri atıyorlar fivem tr üzerindeki çoğu paket var çoğu sw sahibi yüzündende kavga etmişliğimiz var bu sebepten yani senin o leak haso paketini napayım ben forumda konusu var allah için uzatma rezil olduğun yeter adına ben utandım.

Ben geniun ve mikayı uzun süredir tanıyorum mika ile samimiyetim olmasada geniun ile çok samimiyetim vardır 1 2 yıldır kendisine gönül rahatlığında vds imi verdim kendisi 1000 liralık paket yaptı para olmayınca ortağımda çekip gitmek yerine ben ortak olurum dedi türkiyede olmayan bir proje açtık beraber para aldığı iş varken bizimle ilgilenmeyide eksik ettmemiştir şimdi bile aklımda script önerisi olduğunda yaparım kanka mantıklı hatta şöyle özellikler eklerim akşama hazır ederim mantıklı şey diyip belki birinin 2 günde yapacağı şeyi 1 saate yaptı geniun tanıdığım en iyi developerlardan biri cidden işini biliyor mika ile çok samimiyetim olmasada aynı ortamda bulunmuşluğum sohbetim mevcut mika kafa dengi eğlenceli bir monke lerden onunlada takılırken hiç bana karşı veya arkadaşlarıma karşı p’çlik yaptığını görmedim benim en yakın arkadaşım @n0thing#4878 dir benden daha iyi tanır ve onunla iş yapmışlığıda vardır zamanında ve şahsen n0thing dende olumsuz bir şey duymamıştım aksine eğlenceli çocukya dediğini duymuştum paket çalma olayındaysa 1 günde o leak paketin 150 katını yapabileceğini biliyorum istediği kadar edit olsun 0 dan alt yapısı yapılmış bir paketin yanından bile geçemez

suan ne alaka mık sala!ı

of konuştu gine fast repe amdini
kanka admin diyorsun açtığım sunucular senden fazla çekiyor + olarak en azından adam çekip oynamayacaklarında dmden veya gelin konuşalım diye yalvarmıyorum ya

kanka admin diyorsun açtığım sunucular senden fazla çekiyor + olarak en azından adam çekip oynamayacaklarında dmden veya gelin konuşalım diye yalvarmıyorum ya
benden nasıl fazla çeksin ben sunucumuyum moruq

1657735839800.png
Sorun çözülmüştür, konu kapanabilir.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!