Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ZoneV Faction + RP Türkiye'de yeni sisteme hazır mısınız ?

cosanon

Üye
FT Kullanıcı
Farklı panellerin bulunduğu GUNRP'nin legal meslek alanları ve güvenli bölgeler dışında serbest olduğu bir sunucu hayal edin. Sunucuda her silahı bunker görevlerini tamamlamış olan herkesin üretebildiği, Ekip oluşumlarının oyun içinden kendin oluşturabildiğin, Ekip isimlerini kendin seçebildiğin, ekiplere katılma sürecini ekip liderinin onayladığı bir sunucuyuz. Bunker üretim tezgahı üzerinden patlayıcı silahlar haricinde her silahı üretebilirsiniz. Üretim yapılan silahları web sitemize ilan olarak gönderip diğer oyunculara ObyPara veya ObyCoin karşılığı satabilirsiniz. Oyun içerisinde zaman geçirerek ObyCoin kazanabilirsiniz. Tamamen aktif olduğunuz süreye bağlıdır. Bu şekilde oyun içindeki donate eşyalarına erişebilirsiniz. Daha fazla sunucu hakkında detay öğrenmek için web sitemiz yada discord adresimize bekliyoruz.

Ekipler arasında itibar puanlarına göre sıralama yapılmaktadır. İtibar puanlarını ekip üyelerinin yaptıkları davranışlara göre kazanılır yada kaybedilmektedir.

Rekabete hazır mısınız ?

Mülakat yok!
Siteye kayıt olup, discord sunucumuza katılmanız yeterlidir.

Sunucuya Kayıt işlemleri için :
Web sitemiz :

discord-sunucu-tanitim-15.jpg

discord-sunucu-tanitim.jpg

discord-sunucu-tanitim-2.jpg
discord-sunucu-tanitim-3.jpg
discord-sunucu-tanitim-4.jpg
discord-sunucu-tanitim-5.jpg discord-sunucu-tanitim-6.jpg
discord-sunucu-tanitim-7.jpg discord-sunucu-tanitim-8.jpg discord-sunucu-tanitim-9.jpg discord-sunucu-tanitim-10.jpg discord-sunucu-tanitim-11.jpg discord-sunucu-tanitim-12.jpg discord-sunucu-tanitim-13.jpg discord-sunucu-tanitim-14.jpg

DF
Son düzenleme:
Elinize sağlık yenilikçi ve zengin içerikli bir sunucu olmuş

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!