Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Reklam MEF Roleplay 01.05.2024 Açılış Custom Faction Server HARD RP !

MEFRoleplay

Üye
FT Kullanıcı
Katılım
1 yıl 9 ay 14 gün
Mesajlar
49
Tanıtım.jpg
Türkiye'de rolün hak ettiği yerde olmadığını anlamış ve bunu düzeltmek isteyen bir topluluk olarak sizlere bitirmiş olduğumuz projemiz MEF Roleplay i sunmakta büyük bir gurur duymaktayız.
Stresli vakitlerimizi sadece eğlenmek ve keyifli vakit geçirmek için daldığımız birçok proje bizleri maalesef hayal kırıklığına uğratıyor. Bu yüzden bizler bir araya geldik ve sizleri 2019-2020 Fivem'ine geri götürmeye geldik. Siz fivemin nadir sosyal rol severlerini aramızda görmek ve bizlerle eğlenmeye davet ediyoruz. Sizler için sunucumuzun birkaç görselini ve içerisinde meslekleri tanıtmak istiyoruz.

Legal Mesleklerimiz Sosyalliği arttırmak sebebi ile kısıtlı tutulmuş fakat ekonomi düzenimiz için titizlikle hazırlanmıştır :

  1. Artık geçmişten bugüne hepimizin en sosyal anlarını yaşadığı Balıkçılık mesleğimizden ufak bir şekilde bahsedelim. Mesleğimiz sizleri birçok tuş kombinasyonunu beklemeye zorlamayan sizlerin sohbetini bölmeyecek şekilde ayarladık. Tabii ki hatırı sayılır bir gelir elde ediyorsunuz.
  2. Odunculuk : Legallerin şehir hayatından uzaklaşıp biraz kafa dinlemesi için baltalarınızı alıp biraz ağaç katletmeye ne dersiniz ?
  3. Avcılık : Dağlarda avlama yasağı olmayan bir takım vahşi hayvanların olduğunu öğrendik. Bir beyefendi bize geldi ve bunların derisi, eti için güzel bir para ödeyeceğini belirtti. Barut kokusu bir süre sonra hoşunuza gidecek emin olabilirsiniz.
  4. Seyyar HotDog satıcılığı : Bir adam arabasını kullanmanıza izin veriyor ve burnumuza çok güzel hotdog kokuları geliyor. Unutmayın ne kadar işlek bir yere gidip satarsanız çok daha fazla kazanırsınız.
  5. İş Merkezi : Şehir Merkezi binasında bir beyefendi sizlere Seyyar satıcılık gibi bir çok mesleği öğretip çalışmanızı sağlayabiliyor.
Gelelim Los Santos'un kirli işleri olan illegal faaliyetlere :
  1. Riskleri kadar kazandığınız parayı da arttıran bu faaliyetler adrenalin tutkusu oyuncular için hazırlanmış ve sizleri oldukça zorlayacaktır. Önceliğimiz Kokain bu ürünü elde etmek kolay fakat kullanılabilir hala getirmek oldukça zor olduğunu duyduk.
  2. Esrar ve Afyon bu bitkileri yetiştirmek gerçekten sabır gerektiriyor.Bazı arkadaşlarımız bunu denerken kör oldu?!.
  3. Meth(YAKINDA) : Bir aracın içinde birçok kimyasalı karıştırıp kristaller elde ediyorsunuz fakat unutmayın aracı patlatmayın özellikle içinde siz varken :).
  4. Sokak Yarışları : Şehrimizde hız tutkunu insanların olduğunun farkındayız. Bu yüzden polislerden uzak güçlü egzozların sesleri şehrimizde yankılanıyor...
Daha fazla uzatmadan tıklayarak discordumuza gelebilir ve sizleri kazanmak için neler yapabiliriz konuşabiliriz...
1713732394918.png

1713733529805.png
1713733570877.png
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!