Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Zeu Şikayet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hocam dediğim gibi darlamadığım sürece bakmıyorsun konuyu açmasam muhtemelen bakmıycaktın.

Ben hala fix atacak müsaitliğimin olmadığını belirtiyorum burada da konu açman bir şeyi değiştirmedi. Hala "bekliyorum o zaman" diyip beklemeye devam edersen fixleyeceğimi , beklemeyeceksen başka bir developer ile çalışman gerektiğini söylüyorum. Seçim senin.

Dostum senle mesajlarımıza girdiğimde gördüğüm son mesaj "bekliyorum o zaman" tarih 08.02.2024 yukarda da var zaten SS. Bana bir daha yazmadan durum ne müsait misin ne zaman hallederiz bir şey sormadan etmeden konu açmışsın. Ne bekliyordun ki?
bu tarihten önce 1 den 4 üne kadar yazdım geri dnüş yapmadın ayın 7 sinde -ref konusu açıcağımı belirttim anında geri cevap verdin 8de uzlaştık aradan 12 gün geçti sonuç yok.

Ben hala fix atacak müsaitliğimin olmadığını belirtiyorum burada da konu açman bir şeyi değiştirmedi. Hala "bekliyorum o zaman" diyip beklemeye devam edersen fixleyeceğimi , beklemeyeceksen başka bir developer ile çalışman gerektiğini söylüyorum. Seçim senin.
Zaman belitrmeden fixliyeceğini soylemen garip bende şuan fixlerim derim aradan 2 ay sonra fixlerim :) ayrıca pakedi fix atmadan verdiğin pakede ek ücret ödemeye pek niyetim yok.

Satış ne zaman gerçekleşti aranızda?

Foruma konuyu ayın 19 unda açmışsın SS'de 07.02 de açacağını söylüyorsun yani anladığım kadarıyla satışı yapan kişiye yeterince süre tanınmış.

Ne kadarlık bir yoğunluğun var hocam madem yoğunluğun var neden satış yapıyorsun o zaman?

Foruma konuyu ayın 19 unda açmışsın SS'de 07.02 de açacağını söylüyorsun yani anladığım kadarıyla satışı yapan kişiye yeterince süre tanınmış.

Ne kadarlık bir yoğunluğun var hocam madem yoğunluğun var neden satış yapıyorsun o zaman?
Ocak 1 de alışverişi yaptık lakin 3 ocakta açılış vericektik pakette hatalar bitmeyince süre bu kadar uzadı.

Satış gerçekleştiği zamanda zaten kendisine söylediği her konuda fix ilettim veya vdslerine girip yaptım. Benim ilk yazdığım mesajda da SS'ler mevcut. Daha sonrasında iş ile alakalı yoğunluğum olduğunu söyledim. Beklemesi gerektiğini söyledim.

zeu zeu Kişi sana foruma konu açacağını söyledikten sonra bile hemen hemen 2 haftaya yakın süre vermiş beklemiş sadece sözlü olarak korkutmak istemiş belki yaparsın diye ama sende yapmamışsın yoğunsun diye, şimdi şöyle bir şey var tabii herkesin işleri olabilir yoğun olabilir ama 2 haftadır 1 günün bile mi boş değil 1 gün bir kaç saat otursan hiç mi yapamayacaksın? Elbette bu kadarlık boşluğun vardır diye tahmin ediyorum.

O yüzden aradan da 1 ay 20 gün geçmiş ilk başlarda elbet yardım etmişsindir ki alıcı bunu zaten red etmeyecektir ama anladığım kadarıyla bu bu şekilde çözülmeyecek.

Yapman gerekeni belirtip konuyu kapatıyorum, ayrıca bu tür durumlarda şunu söylemen gerekiyor yoğunum işim var değil de.

''Ayın 25 ine kadar hiç boşluğum yok senin işini şu tarihte halledeceğim kesin bir şekilde haberin olsun''

Tarzında bir cümle kurman gerekiyor ticaret yapıyorsun çünkü

Kişiye 48 saat içinde para iadesini gerçekleştirin bu saatten sonra arada giderilecek tek mağduriyet şekli budur.

kezzarin kezzarin 48 saat sonra bana bilgi verin.

Giderilmemesi halinde forumdan mağduriyet giderilene kadar uzaklaştırılacaksın.

Konu kilit.

Mağduriyet giderilene kadar satıcı forumdan uzaklaştırılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!