Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Ast Graphic Şikayet

Ssante

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar AST graphic sunucusunda parasını ödeyip tasarım yapmak istedim. Teslim edeceğini tarihin de sürekli erteleye erteleye en son sese gittim boş muhabbetler döndü. Arkadaşlar sürekli ertelemesine rağmen bekledim bekledim sürekli bir bahane içerisine girdiler. En son dayanamadım sese gittim.

Ticket Vidoesu :

Sesli Konuşma :

Kendini sürekli haklı bulmaları artık sıkmaya başladı.

Merhabalar aynı sorunı bende yaşadım. Sesli konuşma videosunu dinleyince gidipte sinirden yazıp teslimatı iptal ettim. 3-5 Parayı hakkıyla kazanmayı düşünmek yerine karaktersizlik yapıp herkesten parayı alıp ertelemeyi düşünüyor arkadaş ve sürekli bir yalan içerisinde aşşağıya ise yaptıgı tasarımın sslerini tek tek bırakacağım. Psd diye teslim ettiği tasarımlar .

Teslim edilen invite tasarımının kalitesi;
1708115710372.png
Fivem serverlist banneri olarak teslim edilen;
1708115764990.png

Teslim Edilen PSD görüntüsü ;

1708115821861.png

Katman bile kullanılmamış bunu gönderiyor. Hakkıyla yapacağını düşünüp para verdim, giden 700 TL olsun yaptığı tasarımların kalitesi ortada

Yaptırcak olan varsa her gün erteliyor.
-rep Ast Graphic
-rep İnsanlara üst perdeden bakıp cogu tasarım yaptıran insanlara enai gözüyle bakan alive graphic.

Bu piyasada edzstore edzstore. Hakkıyla yapan bir tasarımcı! Geçmiş olsun bu arada.

Cidden yaptığı çok büyük ayıp biz 1 saate 1 paketi bitiriyoruz 2 kişi olarak bide sohbet ediyor utanmadan

Unutmuşuz bu konuyu, şikayet edilen taraf foruma girmiş lakin şikayet konusuna katılmayı red ettiği için forumdan uzaklaştırılmıştır.

Yalnıış kişiyi banlamışız, Ssante Ssante lütfen şikayetçi olduğunuz üyeyi etiketler misiniz?

Öncelikle Bu olaya giren ikinci şahısla ilgili savunmamı yapayım bu şahsın siparişi sorunsuz bir şekilde teslim edilmiştir fakat kişiyi uyarmama rağmen attığım dosyaya uymayan bir uygulamada tasarımı açıp kendine göre düzenledikten sonra fivem e yüklediği için tasarımın kalitesi düşmüştür benim attığım tasarım dosyası adobe photoshop 2020 ve sonrasında çıkan sürümler ile doğru çalışmaktadır şahıs ise attığı ss de göründüğü gibi adobe photoshop cs6 da açmıştır. Haksız yere şikayette bulunmuştur ve itiraz ediyorum.Konuyu açan şahısa gelirsek benim hizmet polikalarımı incelemesini söylememe rağmen incelemedikten sonra gidip benim firma adımı başka bir sunucuda karalamıştır ve bahsettiğim hizmet politikalarında ise teslim süreci ile ilgili bilgilendirme bulunmaktadır.Gördügünüz gibi ben sipariş verilmeden önce paylaştığım hizmet politikasında yer almaktadır kaç günde teslim edildiği fakat şahısı uyarmama rağmen okumadan sipariş vermiştir ve bu şahsımın suçu değildir. Atılan ticket videosunda tarihler karşılaştırılabilir ve benim şahısa siparişine gün vermeme rağmen ekstra üstüne telafi hediyesi teklif etmeme rağmen şahsıma hakaret ettikten sonra arkadaşım olan aliveqı kışkırtıcı tavrı sonucu arkadaşım ile tartışma yaşamışlardır benim atılan videoda görüldüğü gibi herhangi bir hakaret veya küfür ettiğim söz konusu bile değildir.

Ekli dosyalar

• image 2.png
    image 2.png
    54.9 KB · Görüntüleme: 9
  • image.png
    image.png
    110.8 KB · Görüntüleme: 9

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!