Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

"yKocak" Adlı kişiden şikayetçiyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

prometheuss

Üye
FT Kullanıcı
Şahıs hakkıma dair şikayet konusu açtığı için bende acma gereği duydum konuda göründüğü gibi sado 1 hafta içinde paketimini teslim edip ücretimi almamı yazmıştı fiyatta anlaştıktan sonra başka özellikler ortaya cıkardı test11 in yaptığı reborn v3 ü yaptırmaya başlattı yaptım bende sadece test11 in yaptığı paket calıştığım zombi sunucusunun paketinde olan eklentilerdi bende bunları yapamayıcağımı berlittim. karakter oluşturamadı bizden bildi. bide bende paketi bitirince cs go tarzı kutu açma script i istedi ve bende bunu 5 dk içinde kurucağımı bellirttim ve kendisi şu mesajı yazıp engel attı.

Sado Sado'un hakkıma acılan şikayet konusuyla ilgilenmesini istiyorum.

68182

anlaşılan adam 600 tlyi vermemek için engelledi seni, forumdanda banlanmayıda göze almıştır sanırım

evet arkadaşlar benden paket filan almayın dolandırıcıyım ben

aynen senden alsınlar bütün zombie paketlerini indirip toplama yapıp hudu değiştirem developer olam ben zaten uğraşmıyorum bu işlerle

zombi paketinden ne bekleyebilirsin dostum :D ? 60 scriptten oluşan bir paket

aynen senden alsınlar bütün zombie paketlerini indirip toplama yapıp hudu değiştirem developer olam ben zaten uğraşmıyorum bu işlerle
Paketin yapımına bizzat yardım ettim öyle sandığın kadar kolaysa niye kendin yapmadın dostum madem çok biliyorsun git yap entegrelerini git ekle scriptlerini senin gibi ağzı olan konuşuyor

bu kadar basit

Ekli dosyalar

• 1640803436424.png
    1640803436424.png
    42.3 KB · Görüntüleme: 68
200TL'yi alması hakkı boş yapmanın manası yok zaten kapora olarak alındı,
Kapora nedir bilmiyorsan şöyle bırakayım;

68190
Kapora alındıktan sonra işleme başlandı, İşlem bittikten sonra yetkilerinizi verip teste soktuk bugün,
Sadece 5 dakika Karakter oluşturmada tıkandınız zaten dünyanın en basit şeyi onu yaptıktan sonra 2 dakika bakıp çıktınız ve burada yorum yapıyorsunuz,
İş bitti ödemenizi yapmadınız ürünü kabul etmediniz bizde
kaporanızı afiyetle yedik.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konuyla alakam yok ama yorum yapmak istedim, forum kurallarına aykırı biliyorum ama olsun yapasım geldi.

Madem böyle düşünüyorsun başta neden bu arkadaşlarla devam ettin.

Bu ek gerçekten komik :D ben buna "e" derim arkadaş

Kişi forumdan Usulsüz ticaret sebebi ile süreli olarak uzaklaştırılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!