Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

"Prometheuss" Adlı kişiden şikayetçiyim

• Konbuyu başlatan yKocak
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 8
  • Görüntüleme 742
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yKocak

Üye
FT Kullanıcı
1 ay önce attığım ücretli zombi paket arıyorum konudan prometheuss prometheuss bana yazdı ve istediğim scriptleri söyledim ve 800 TL fiyat çekti ve ödemeyi kaparo olarak 200 attım paket bitince 200 daha atıp 2 ay içinde diğer ücretleri atacaktım ve kabul etti bu teklifi. 2 hafta içinde bitireceğini söyledi o 2 hafta geçti ne zaman biter diye sorduğumda yine 2 hafta dedi tamam dedim sonra yazmadım biraz bekledim her insanın işi olabilir diye 1 ay sonra bidaha yazdım %75 bitti dedi tamam dedim sonra yine ses soluk yok en son yazdığımda "Grup a yazdım cevap vermediniz çalışmayı bıraktım bende"
cevabını aldım ss at diyorum ss atmıyor arkadaşla sadece bir grupta varız ondada parayı attıktan sonra yazdığı bir şey yok. Tamam paketi yap diyorum geri kalan ücreti istiyor ve benim güvenimi zedelediniz diyor.

Ekli dosyalar

• d.png
    d.png
    69.1 KB · Görüntüleme: 133
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    77.3 KB · Görüntüleme: 102
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    109 KB · Görüntüleme: 95
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    112.7 KB · Görüntüleme: 90
bik tık komik olmuş güldüm arkadaşlara ulaşılmıyor 2 grup kurup 2 gruptanda cıkıyorlar başta belirtmiştim vazgecerseniz kaporanız yanar kendisi vazgeçtiği için iadesini yapmıyorum pakette bitmek üzereydi %80 filan bitmişti vazgeçtiler bitirince paylaşırım burada

bik tık komik olmuş güldüm arkadaşlara ulaşılmıyor 2 grup kurup 2 gruptanda cıkıyorlar başta belirtmiştim vazgecerseniz kaporanız yanar kendisi vazgeçtiği için iadesini yapmıyorum pakette bitmek üzereydi %80 filan bitmişti vazgeçtiler bitirince paylaşırım burada
2 hafta diyip 1 ayda daha yapamadığın paketi güvenimi zedelediniz diyorsun ve gruba mesaj attım yalanıyla insan kandıyorsun komedesin 200 tl'yi bir arada görünce kıvırmaya başladın tebrikler. böyle devam et developer arkadaşım iyi yapıyorsun hazır paketlerden scriptleri çalıp yapmaya devam et sen

hem o gruptakiler parayı atmadı ben attım parayı onlarla alakası yok bu olayın muhattabın bendim

prometheuss prometheuss %80'lik kısmı bittiğini söylüyorsun 200 TL ücret atılmış, 600 TL Alacağın var paketi bitirip kişilere ekran açıp göster ardından alacağın 600 TL'yi de alıp paketi teslim et. İlgili Süre 1 Hafta içinde tamamlayın.

@yKocak tamamlanmazsa 1 hafta içinde bilgi verin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!