Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum Yetkili olmak istiyorum

• Konbuyu başlatan Repla
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 6
  • Görüntüleme 784

Repla

Üye
FT Kullanıcı
Uzun zamandır rp icerisindeyim artık bunalıma girdim :Dd kafamı yormak birileriyle konuşmak yardım etmek istiyorum oyun ici veya discord yetkili arayan arkadaşlar
Can#8127
iki yerdende ulaşabilirsiniz

Discord sunucumda ücretsiz paketler paylaşıyoruz paket satışı yapıyoruz katılabilirsiniz

İsterseniz bir görüşebiliriz . Discordumuza gelerek daha detaylı konuşabiliriz

Son düzenleme:
Uzun zamandır rp icerisindeyim artık bunalıma girdim :Dd kafamı yormak birileriyle konuşmak yardım etmek istiyorum oyun ici veya discord yetkili arayan arkadaşlar
Can#8127
yetkılı kadro kuruyom 0 dan gelmek sunucuyuda yenı acıyorum gelmek ıstermısın

Can#8127
Merhabalar ben fivemde server açmak için 8 gb ram 8 cpu işlemcili bir vps kiraladımda bunun scriptlerini yapamadım internetten birkaç script paketi koysamda bu sefer servere birisi gelince otomatik sunucu kapanmaya başladı bu yüzden bende işten anlayan birine bırakmak istedim scriptlerle adminlik karşılığı ücretsiz ilgilenecek birisi varmı ?

proxfb server kurmak istiyorsan dostum ilk önce fazla parayla sağlam bir makine almanı öneriyorum 64 ram lı dediced ovh makine ile açıyorum ben serveri , çünkü 8gb bide vds makinesi 10 tane araç modu eklediğini ve scriptlerini çok fazlasıyla fps yemeyen olarak düşünsek bile 20 kişiden sonrasında kırmızı yazı geleceğinden eminim..

Belki birine lazım olur şöyle anlatayım ;
server açacaksanız , makinede ucuz istiyorsanız arac modu koymayıp serverinizi iyi optimize etmenizi ve 32 kişilikden fazlasını açmamınızı öneriyorum bu dediğim için 12 ram ve işlemcide 3.8-4ghz olmalı.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!