Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum [ÜCRETSİZ] FiveM sunucunuzda üst yetkili veya developer olmak istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cyroz3x

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
only#4586
Adınız : Arda
Soyadınız : Discord üzerinden belirtebilirim.
Yaşadığınız Yer : Antalya
Daha Önceki Admin'lik Tecrübeniz : Birsürü sayamayacağım kadar oldu ve sunucu bile açtım.
Günlük Online Süreniz : 10:00 - 01:00
Özellikleriniz : Bir yetkilide ne özellikler arıyorsanız eminimki bendede vardır.
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) : cyrozex#4586
Diğer / Ek : Şuanda açmakta olduğumuz L.A temalı kasaba sunucumuz var yani sorun olmayacaksa sizdede iş yapmayı isterim böyle ufak yetkiler hoşuma gitmiyor çünkü sonuç olarak paso sunucumla ilgilenmem gerekirken yarı yarıya ilgilenicem ancak şu ara full sizin sunucuyla ilgilenebilirim daha fazla diyelim yetkili olacağım sunucuda aile mafya kartel baron gibi şeyler olmazsa güzel olur az çok anlayan anladı nasıl bir sunucu tarif ettiğim.

dostum farkındamısın ama burası bi sunucu tanıtım veya script paket tanıtım konusu değil -rep ne alaka? ha pardon baltalamak içindi değilmi unutmuşum :D
-rep yazmamın sebebi çok kaliteli bir developer değilsin free paketlerler sunucu açıp sonra 1 gün sonra bırakıyosun low lua bilginle insanlarının yardımına ihtiyacı yoktur

kardeşim boşver sen bu emir kardeşimiz tüm
konuların altına şaçma sapan yorumlar yapar kendisinden iyisi olmadığı için ortamda

ya yok uğraşılmaz azcık belki faydam dokunur diye şöyle bi konu açtım baltalanıyor uğraşılmaz valla.

Düşünce Paylaşıyorum

ben -rep yazdım sende neden boyle yazdıgımı sordun bende cevap verdim ?

Konu tarafımca kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!