Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım Yepyeni Black Market (ak4y_blackMarket)

Başarılı bir sistem. En yakın zamanda piyasa çıkmasını bekliyoruz.

Hocam çok başarılı gözüküyor ellerinize sağlık.

Çok başarılı olmuş. Eline emeğine sağlık

Öncelikle Selamlar araç ile gelip teslim etme olayını ZhoNNz'dan gördüm hoşuma gitti ve kendi scriptimi de bu şekilde düzenledim.

1, 1.5 sene kadar önce FiveM'e yeni başladığımız dönemlerde bir black market yapmış yayınlamıştık hâlâ çoğu sunucuda kullanıldığını görmek mutluluk verici
Şimdi ilk projenin üstüne daha da gelişmiş Black Market ile buradayım. Script hakkında fikir ve önerilerinizi merak ediyorum ayrıca Gelen tepkilere göre satışını da yapmayı düşünüyorum.

Not: Önizlemeyi çekerken uzun olmaması adına Siparişin hazır olduğu mesajı ve konum mesajlarının süresini kısa tuttum dilenildiği gibi ayarlanabilir.

Script Önizlemesi:
Videoda çoğu şeyi gösterdim yine de aklınıza takılabileceğini düşündüğüm bazı şeyleri aşağıya bırakıyorum.

Oluşturulan telefon numarası hakkında;
- Teslimat sırasındaki karşı tarafın telefon numarası herkes için aynı olmaz, Siparişi teslimata hazırla dediğinizde rastgele bir numara oluşturulur ve o numara siz teslimatları alana kadar irtibat halinde olmanız için sadece sizin kullanımınıza açık hale gelir (Başka biri o numarayı aradığında veya mesaj attığında karşılık alamaz.)
- Siparişinizi teslim aldığınızda irtibat numarası artık kullanılamaz hale gelir.
- İrtibat numarası rastgele olarak üretiliyor, bir oyuncunun numarası ile aynı numara üretme ihtimali var mı? :: YOK

Araba geldi ve siparişlerimi alamadım ne olacak?
- Siparişlerinizi alamazsanız kişi numaradan size tekrardan mesaj atıyor. Ve hazır olduğunuzda arayıp buluşma yerine çağırıyorsunuz (Siparişler yanmıyor)

Scripti sunucuya girip deneyebilir miyim?
- Hayır, Piyasadaki çoğu dumpçı arkadaş yüzünden bunu yapmak istemiyorum. Zaten satışını yapacak olursam da parası olan herkese satmayacağım.

Sipariş verdiğimiz npcdeki aktif siparişlerim butonundan siparişler alınıyor mu?
- Hayır o sadece verdiğiniz siparişleri görmenize yarıyor, siparişleri araç ile gelen npc dışında almanın bir yolu yok

Fotoğraf çekme olayı ne?
- Yaptığım pakette soygunların çoğu Sahte Kimlik Kartları ile başlatılıyor. Sadece kart siparişlerinde fotoğraf çektiriyor yani tamamen kendi paketime göre ayarları kullanıp kullanmamak opsiyon.

Script şu anda herhangi bir sunucuda kullanılıyor mu?
- Hayır

Merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz - ak4y#0001

Ellerine sağlık şu ana kadar gördüğüm en detaylı sistemlerden biri. Mesajlaşmalara gülmeden duramadım :D

Öncelikle Selamlar araç ile gelip teslim etme olayını ZhoNNz'dan gördüm hoşuma gitti ve kendi scriptimi de bu şekilde düzenledim.

1, 1.5 sene kadar önce FiveM'e yeni başladığımız dönemlerde bir black market yapmış yayınlamıştık hâlâ çoğu sunucuda kullanıldığını görmek mutluluk verici
Şimdi ilk projenin üstüne daha da gelişmiş Black Market ile buradayım. Script hakkında fikir ve önerilerinizi merak ediyorum ayrıca Gelen tepkilere göre satışını da yapmayı düşünüyorum.

Not: Önizlemeyi çekerken uzun olmaması adına Siparişin hazır olduğu mesajı ve konum mesajlarının süresini kısa tuttum dilenildiği gibi ayarlanabilir.

Script Önizlemesi:
Videoda çoğu şeyi gösterdim yine de aklınıza takılabileceğini düşündüğüm bazı şeyleri aşağıya bırakıyorum.

Oluşturulan telefon numarası hakkında;
- Teslimat sırasındaki karşı tarafın telefon numarası herkes için aynı olmaz, Siparişi teslimata hazırla dediğinizde rastgele bir numara oluşturulur ve o numara siz teslimatları alana kadar irtibat halinde olmanız için sadece sizin kullanımınıza açık hale gelir (Başka biri o numarayı aradığında veya mesaj attığında karşılık alamaz.)
- Siparişinizi teslim aldığınızda irtibat numarası artık kullanılamaz hale gelir.
- İrtibat numarası rastgele olarak üretiliyor, bir oyuncunun numarası ile aynı numara üretme ihtimali var mı? :: YOK

Araba geldi ve siparişlerimi alamadım ne olacak?
- Siparişlerinizi alamazsanız kişi numaradan size tekrardan mesaj atıyor. Ve hazır olduğunuzda arayıp buluşma yerine çağırıyorsunuz (Siparişler yanmıyor)

Scripti sunucuya girip deneyebilir miyim?
- Hayır, Piyasadaki çoğu dumpçı arkadaş yüzünden bunu yapmak istemiyorum. Zaten satışını yapacak olursam da parası olan herkese satmayacağım.

Sipariş verdiğimiz npcdeki aktif siparişlerim butonundan siparişler alınıyor mu?
- Hayır o sadece verdiğiniz siparişleri görmenize yarıyor, siparişleri araç ile gelen npc dışında almanın bir yolu yok

Fotoğraf çekme olayı ne?
- Yaptığım pakette soygunların çoğu Sahte Kimlik Kartları ile başlatılıyor. Sadece kart siparişlerinde fotoğraf çektiriyor yani tamamen kendi paketime göre ayarları kullanıp kullanmamak opsiyon.

Script şu anda herhangi bir sunucuda kullanılıyor mu?
- Hayır

Merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz - ak4y#0001
Ellerine sağlık

Satışlar başladı bilgi için discorddan ulaşabilirsiniz

Fiyat bilgisi ve satın alımlar için discorddan ulaşabilirsiniz

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!