Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Arıyorum 🌟 Fivem'de Yepyeni Bir Kasaba Projemize Yetkililer Aranıyor! 🌟

anubistr

Web Developer | UI/UX Enthusiast
FT Kullanıcı
Discord
anubistr
HOŞGELDİNİZ!
Sunucu Adı: Bilgilendirme görüşme esnasında yapılacak.
Yaş Sınırlaması: 18 Yaş ve üstü arkadaşlar iletişime geçerse sevinirim.
İstediğiniz Günlük Online Süre: +5 Saat
Aradığınız Özellikler: Takım Çalışması, Dürüstlük ve Güvenilirlik, Empati ve Sabır
İletişim Adresi: (Discord: anubistr)

PROJEMİZDEKİ BOŞTA OLAN POZİSYONLAR VE UFAK BİR SOHBET 😊

Öncelikle Merhaba! Fivem üzerinde uzun yıllara dayanan deneyime sahip bilgili biriyim. Fivem dünyasında birçok sunucu projesinde yer aldım ve bu süreçte kazandığım deneyimlerle kendimi geliştirdim. Ayrıca, birçok projenin ortağı olarak başarılı bir şekilde yönettim.
Sunucu açma ve yönetme konusundaki kişisel deneyimimle, Fivem topluluğuna benzersiz bir kasaba deneyimi sunmayı hedefliyoruz. Oyunculara etkileyici bir ortam sağlamak için güncel ve en iyi scriptlerle çalışıyoruz. Teknik bilgi ve becerilerimle birlikte, sunucunun altyapısını güçlendirmek ve istikrarlı bir oyun deneyimi sunmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım.

Eski Fivem kitlesini kaliteli rol yapan oyuncuları yeniden bir araya toplamayı amaçlıyoruz. Sunucumuz tamamen Sosyal RP üzerine olacaktır.

Şu anda elimizde yetkili bir ekibimiz olmasa da, projeyi başarıyla yönetebilecek ve harika sonuçlar elde edebilecek bir ekip arayışındayız. Siz de bu heyecan verici projenin bir parçası olmak istiyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz!

Şu anda kadromuzda boşta olan pozisyonlar şunlardır:

★ Moderatörler: Sunucuda düzeni sağlayacak, topluluğun uygun davranışlarına göz kulak olacak ve gerektiğinde cezaları uygulayacak moderatörlere ihtiyacımız var.
★ Geliştiriciler: Sunucunun teknik altyapısından sorumlu olacak, modları yönetecek ve özelleştirmeler yapacak deneyimli geliştiricilere ihtiyacımız var.
★ Destek Ekibi: Yeni oyunculara rehberlik edecek, soruları yanıtlayacak ve teknik sorunları çözecek destek ekibi üyelerine ihtiyacımız var.

Eğer yukarıda belirtilen pozisyonlardan herhangi birinde yer almak istiyorsanız, başvurmak ve daha fazla bilgi almak için discord üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Birlikte, büyük bir başarıya imza atacağımıza inanıyorum! Heyecanla başvurularınızı bekliyoruz!

Saygılarımla,
(Discord: anubistr)

Son düzenleme:
HOŞGELDİNİZ!
Sunucu Adı: Bilgilendirme görüşme esnasında yapılacak.
Yaş Sınırlaması: 18 Yaş ve üstü arkadaşlar iletişime geçerse sevinirim.
İstediğiniz Günlük Online Süre: +5 Saat
Aradığınız Özellikler: Takım Çalışması, Dürüstlük ve Güvenilirlik, Empati ve Sabır
İletişim Adresi: (Discord: anubistr)

PROJEMİZDEKİ BOŞTA OLAN POZİSYONLAR VE UFAK BİR SOHBET 😊

Öncelikle Merhaba! Fivem üzerinde uzun yıllara dayanan deneyime sahip bilgili biriyim. Fivem dünyasında birçok sunucu projesinde yer aldım ve bu süreçte kazandığım deneyimlerle kendimi geliştirdim. Ayrıca, birçok projenin ortağı olarak başarılı bir şekilde yönettim.
Sunucu açma ve yönetme konusundaki kişisel deneyimimle, Fivem topluluğuna benzersiz bir kasaba deneyimi sunmayı hedefliyoruz. Oyunculara etkileyici bir ortam sağlamak için güncel ve en iyi scriptlerle çalışıyoruz. Teknik bilgi ve becerilerimle birlikte, sunucunun altyapısını güçlendirmek ve istikrarlı bir oyun deneyimi sunmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım.

Eski Fivem kitlesini kaliteli rol yapan oyuncuları yeniden bir araya toplamayı amaçlıyoruz. Sunucumuz tamamen Sosyal RP üzerine olacaktır.

Şu anda elimizde yetkili bir ekibimiz olmasa da, projeyi başarıyla yönetebilecek ve harika sonuçlar elde edebilecek bir ekip arayışındayız. Siz de bu heyecan verici projenin bir parçası olmak istiyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz!

Şu anda kadromuzda boşta olan pozisyonlar şunlardır:

★ Moderatörler: Sunucuda düzeni sağlayacak, topluluğun uygun davranışlarına göz kulak olacak ve gerektiğinde cezaları uygulayacak moderatörlere ihtiyacımız var.
★ Geliştiriciler: Sunucunun teknik altyapısından sorumlu olacak, modları yönetecek ve özelleştirmeler yapacak deneyimli geliştiricilere ihtiyacımız var.
★ Destek Ekibi: Yeni oyunculara rehberlik edecek, soruları yanıtlayacak ve teknik sorunları çözecek destek ekibi üyelerine ihtiyacımız var.

Eğer yukarıda belirtilen pozisyonlardan herhangi birinde yer almak istiyorsanız, başvurmak ve daha fazla bilgi almak için discord üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Birlikte, büyük bir başarıya imza atacağımıza inanıyorum! Heyecanla başvurularınızı bekliyoruz!

Saygılarımla,
(Discord: anubistr)
Eski zamanlardaki kasaba sunucularının tadı bir başka idi esx paket :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!