Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script Yeni gelişmiş üzüm toplama arıyorum

Heimd4ll

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba heryerden klasik üzüm toplama arıyorum fakat olduğumuz yerde e basmalı değil sürekli farklı konumlarda çıkan marker’lara gidip e basmalısından arıyorum elinde olan varsa rica etsem paylaşırsa çok iyi olur iyi forumlar

gelişmiş üzüm toplamanın fotoğrafı var mı bi de ne kadar gelişmiş

Merhaba heryerden klasik üzüm toplama arıyorum fakat olduğumuz yerde e basmalı değil sürekli farklı konumlarda çıkan marker’lara gidip e basmalısından arıyorum elinde olan varsa rica etsem paylaşırsa çok iyi olur iyi forumlar
bu biyerden bana tanıdık geldi (konu yanlış yere açılmış)

Konu doğru kategoriye tasinmistir​

Sistemi aciklarsan detaylıca bu sistemi size yazabilirim.
üzüm bağı var gidiyon e basarak topluyon her e bastığında farklı lokasyona gidiyor blip
sadece 20 tane satabiliyorsun 24 saate bir satılabiliyor ama fazla para veriyor asıl özelliği bu
scriptin budur

Sistemi aciklarsan detaylıca bu sistemi size yazabilirim.
Şöyle söyleyeyim bi tane alan var böyle büyük bu alana geldiğimizde 1 yerde marker çıkıyor ve oraya gidip e bastıgımızda üzüm topluyoruz sonra başka yere atıyor o markeri oraya gidiyoruz orda e basıp üzüm topluyoruz bu tarzda

üzüm bağı var gidiyon e basarak topluyon her e bastığında farklı lokasyona gidiyor blip
sadece 20 tane satabiliyorsun 24 saate bir satılabiliyor ama fazla para veriyor asıl özelliği bu
scriptin budur
aynen öyle aradığım bu

malum sunucu üzüm desene abi :cool: ;)

scriptin budur
Discord atar mısın

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!