Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

(Ucuz Ücretli)Gelişmiş FİX yeni nesil paket.Uygun Fiyat.

• Konbuyu başlatan xmerfs
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 21
  • Görüntüleme 2K

xmerfs

Üye
FT Kullanıcı
20886 Merhabalar,üzerinde haftalardır çalıştığım bir paket var ve bu pakedin yapımını sonunda bitirdim.Pakedi satıyorum almak isteyenler xmerfs#0001 discorddan ulaşabilirler fiyat uygundur anlaşabiliriz. discord.gg/MFHgYP
pakedin tam içeriğini buradan görebilirsiniz. Ağırlık sistemli slotlu envanter. Gelişmiş radial f3 menü. F6 menü yok meslek etkileşimleri F3 menüde.Gelişmiş ölüm ekranı (etrafa bakabilirsiniz otomatik e çekme kapatıldı.) USB ile atm soygunu. NPC soygunu.Taco mesleği ve mekanı. Gelişmiş uber sistemi. Gelişmiş sigara içme,bong içme,elektronik sigara içme.Gelişmiş ev soygunu. VE ÇOK DAHA FAZLASI ! UYGUN FİYATA
20884

20885 20888 20887 20889

20890 20894 20891 20892 20895 20896
20893 VEZNE SOYGUNU. 20897 20898 20899 20900 20901 20902 20903 20904 20905 20906 20907 20908 PİZZACI MESLEĞİ. 20909 ATM 20910 20911 20912 20913 20914 20915 20916 20917 20918 MİNİGAMEGYM
VE ÇOK DAHA FAZLASI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DF
Alveix adlı kullanıcının 25 Haziran da paylaşmış olduğu pakete 2,3 tane script ekleyip satmaya çalışmak KRAL HAREKET .
-ref

DF
Alveix adlı kullanıcının 25 Haziran da paylaşmış olduğu pakete 2,3 tane script ekleyip satmaya çalışmak KRAL HAREKET .
-ref

Konunun altını kirletecek cevaplar atmanız doğru değil bence. Birinin şikayeti varsa şikayetçiyim diye bir bölme boşu boşuna açılmamış. Ayrıca paket güzel gözüküyor.

DF
Haksız olduğunu anlayınca kudurmaya dewamke he
? sallamaya salakca yorum yapmaya dewamke he
sayın sallamaktan başka birşey yapmayan herif alveix adlı kullanıcıyı bıle tanımıyorum paketın sıfır halı ona bıle aıt degıl kı pakete en az 30 script değişti düzenlendi fixlendi bilmeden şöyle aptalca yorum yapma.
30 Script değiştirip düzenledim tamam kanka 30 script değiştirip düzenleyince paket benim oluyor ok

DF
daha skincreator scriptinin adını bilmeyen birinden bu tavırlar garip :)

DF
:D harbiden böyle aptalca yorumlar yapıp millete sallamaya bayılıyorsunuz. bi sik beceremeyip sallamaya devam edin :)
Sanırım Doğrular pat diye yüzüne vurunca konuşamadın susa kaldın sen kendin dememdinmi 30 script değiştirdim diye arkadaşım demeki paket senin değil :) yanlışım varsa düzelt biliyormuydun adını Sizin gibiler böyledir zaten yediremeyip sinirlenince küfür ederler hemen kolay gelsin hocam

DF
:D harbiden böyle aptalca yorumlar yapıp millete sallamaya bayılıyorsunuz. bi sik beceremeyip sallamaya devam edin :)
Bak hakli bir kişi olsan bu paketin çoğu scriptinin tamamen sana ait olduğunu bir şekilde gösterirsin ama biz haklı olduğumuzdan dolayı tek yapmaya çalıştığın şey yazılan şeylere argo içeren , kendini küçük düşüren yorumlar yapmak . Senin adına üzüldüm ...

DF
Keşke bu paketin 0 halini indirip bilgisayarına kurduğun da sadece kendini geliştirmek adına çalışmalar yapsaydın . Direkt 2,3 tane script ekleyip satmak adına değil .

DF
Bak hakli bir kişi olsan bu paketin çoğu scriptinin tamamen sana ait olduğunu bir şekilde gösterirsin ama biz haklı olduğumuzdan dolayı tek yapmaya çalıştığın şey yazılan şeylere argo içeren , kendini küçük düşüren yorumlar yapmak . Senin adına üzüldüm ...
kişinin Yaşını ve olgunluğnu gösteren şey budur sal kankam sinirlenince direk küfür eden birinin yaşının ortalama kaç olucağını az çok tahmin edersin

DF
Ne zaman insanların uğraşıp yaptığı şeye bok atmıcaksınız onu merak ediyorum? Konu altında boş yere kişiye bok atarak kendinizin daha iyi scriptler yaptığını veya daha çok bilgiye sahip olduğunuzu mu düşünüyorsunuz acaba. Tam olarak anlayamıyorum sizin gibileri maalesef. Forum kurallarına'da açık bir şekilde belirtilmiş bir kural var ve bu tarz yorumları yapanlar hiç bir zaman ona dikkat etmeden yorum yapıyor. Aşağıda bıraktığım görselde forum kurallarında olan kural açık bir şekilde gözüküyor. Bundan sonra bu tarz yorum yapanlara yaptırım uygulanacaktır bilginize.

DF
Ne zaman insanların uğraşıp yaptığı şeye bok atmıcaksınız onu merak ediyorum? Konu altında boş yere kişiye bok atarak kendinizin daha iyi scriptler yaptığını veya daha çok bilgiye sahip olduğunuzu mu düşünüyorsunuz acaba. Tam olarak anlayamıyorum sizin gibileri maalesef. Forum kurallarına'da açık bir şekilde belirtilmiş bir kural var ve bu tarz yorumları yapanlar hiç bir zaman ona dikkat etmeden yorum yapıyor. Aşağıda bıraktığım görselde forum kurallarında olan kural açık bir şekilde gözüküyor. Bundan sonra bu tarz yorum yapanlara yaptırım uygulanacaktır bilginize.

Tamamdır

DF

Tamamdır haklısınız ama en azından ben yaptım diyerek savunmasa yalan atması daha iyi olabilir iyi forumlar

DF

??

DF
Tamamdır haklısınız ama en azından ben yaptım diyerek savunmasa yalan atması daha iyi olabilir iyi forumlar
ücretsiz 0 halini satmıyorum düzenleyip script ekleyip fixlediğim halini satıyorum ve pahalı bir şey değil. bruh

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!