Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket Whoop 1.2 Paket | QBUS

bir deneme amaçlı rl-core u stopladım ve onu stoplayıp girdiğimde hiçbir script çalışmıyor
çalışmaması normal çünkü nerden baksan bütün scriptlerin temeli ona atalı hataları almanın sebebi stoplayıp girmen şuan arkadaştan destek bekliyorum ben wl kapatmak için sende wlyi kapatıp girersen bütün scriptlerin çalışcağını düşünüyorum.

çalışmaması normal çünkü nerden baksan bütün scriptlerin temeli ona atalı hataları almanın sebebi stoplayıp girmen şuan arkadaştan destek bekliyorum ben wl kapatmak için sende wlyi kapatıp girersen bütün scriptlerin çalışcağını düşünüyorum.
wl kapatmayı öğrenince sölermisin

selam dostum başarılı bir paylaşım olmuş, burdan pakette en çok emeği geçen mbl'ye selamlar olsun ellerine sağlık. ek olarak da bir şey eklemek istiyorum, paketi paylaşınca bize zarar vermiş olmuyorsun. sonuçta paketi biz sıfırdan yapmadık değil mi ufaklık

rl-core/server/events.lua>55
Kod:
if not (RLCore.Functions.IsWhitelisted(src)) then

Discord wlnizi ayarlayana kadar bu kodu
Kod:
if (RLCore.Functions.IsWhitelisted(src)) then
bu şekilde değiştirip girin

42865
bir sorun bitti diğer sorun geldi :/ şimdi de böyle kalıyorum hud gidip geliyor falan yardım edebilicek varmı adam gibi girebilen pakete ? şimdiden teşekkür ederim yardım edenlere yarın sabah bakıcam tekrardan

kendimize nasıl adminlik veriyoruz? bir türlü çözemedim de :(

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!