Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Whoop'da yaşadıklarım, [FOUNDER]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya kardeşim burada free psd indirip 20 tlye logo satan adam boş konuşmasın evinize dağılın hadi :)

Hala iki satır kod yazmayı bilmeyen insanların sırf ortamı var tanınıyor ve oyuncu çekiyor diye developer'lara artistlik yapması baydı. Bide bunu mbl'ye demen ayrı ironik görende mbl'nin şu 2 3 basit şeyi fixleyemeceğini sanıcak. Bide adamın yazdığı 2 tane script var diyor utan la. Bunu başka birine de ama bu adama deme yani. Çok basit bişey bu, bir dev. sıkıldığı yada baydığı zaman hiçbişey yaptıramazsın. Ya adamın önünce para yığıcaksın yapsın gaza gelsin diye. Ha parada vermiyorsan böyle burda boşuna adamı kötülemeye çalışmıcaksın. Hala yazmamışsın, yetkili ekibinden çıkan birinizin sunucu açtıktan sonra o sunucuya saldırıp hile sokmanızı açıklamamışsın. Çok garip insanlarınız ya. Siz şeysiniz varya böyle mahallede her şeyi bildiğini sanan ama cahil cühela keko mahalle abileri varya ondan başka birşey değilsiniz.Sadece tutturmuşsunuz bi bu alemde beni herkes tanır lafı gidiyorsunuz.

Edit: Kanka nefes alamıyorum oyunda fixlermisin.Bu ne olum köle mi tuttunuz siz KLJSALJKDASJLKDASJLKDLKAJSDLKJASLJKDSAJKLDKJLŞ
Bahsettiğin 2-3 şeyi fixleme durumunu birde oyunculara sor istersen canım.

Serverı 1 hafta uzatmamıza rağmen bugları fixlemeyen sensin biz o kadar bug bulduk oyuncuların bulduğu buglar bizim bulduğumuz buglar bilmem anlatabildim mi.Neyse uzatmaya gerek yok ben buraya sırf bu konuyu açıp bizi boşlarınla kötülemeye çalıştığın ve insanların gerçekleri görebilmesi için attım.İyi günler...
Tatlım bilmeden konuşuyorsun yapılacaklardaki herşey çözülmüştü, oyuncular yeni şeyler buldu. Bunu siz bulmalıydınız neyse konuyu uzatma bişeyden anladığın yok daha 2 gündür pc başındasın kanka boş yapıyorsun, iyi günler.

Bunu sunucu dumplarını alıp parayla satan adammı söylüyor komik cidden :)
Neyini soracaksın oyunculara client.lua yı açsan "bu ne yeniyo?" mu deyip bakıcak insanlara mı sorucaksın? Onlara kalırsa uçan kuşun kaybolması bile bug. Karşınızdaki kişiyi insan yerine koymazsanız oda sizi insan yerine koymaz gayet basit.

Neyini soracaksın oyunculara client.lua yı açsan "bu ne yeniyo?" mu deyip bakıcak insanlara mı sorucaksın? Onlara kalırsa uçan kuşun kaybolması bile bug. Karşınızdaki kişiyi insan yerine koymazsanız oda sizi insan yerine koymaz gayet basit.
Kankam anlamakmı istemiyorsun yoksa taklit felanmı yapıyorsun lafımda sunucuya giren insanlar yazıyor bu demek oluyorki canım arkadaşım adamlar sunucuya girmiş ve bu bugları görüp eleştiride bulunmuş, ne olur artık olayların aslını oğrenmeden eleştiri ve guardlık yapmayın LÜTFEN !!!

Bunu sunucu dumplarını alıp parayla satan adammı söylüyor komik cidden :)
Benim herhangi bir satış konum mevcut da ben mi bilmiyorum ya da bir şey mi satıyorum ? :) Çamur at izi kalsın kanıt atmazsan senden adisi yok , beni tanımıyorsundur bile savunma mekanizması

Benim herhangi bir satış konum mevcut da ben mi bilmiyorum ya da bir şey mi satıyorum ? :) Çamur at izi kalsın kanıt atmazsan senden adisi yok , beni tanımıyorsundur bile savunma mekanizması
Sende yüksek ihtimalle bizi tanımıyorsun gelmiş burada havlıyorsun.Tasmanı tutana söyle sıkı tutsun.

Sende yüksek ihtimalle bizi tanımıyorsun gelmiş burada havlıyorsun.Tasmanı tutana söyle sıkı tutsun.
Özdemirle de deadyl ile de konuşma geçmişim var :) EeC#6747 yaz discorddan bi telefonla araşalım seninle güzelim. O tasma ile seni kızılay meydanda heykelin etrafında tur attırayım bi gezeriz

Özdemirle de deadyl ile de konuşma geçmişim var :) EeC#6747 yaz discorddan bi telefonla araşalım seninle güzelim. O tasma ile seni kızılay meydanda heykelin etrafında tur attırayım bi gezeriz

Ekli dosyalar

• tenor (2).gif
    tenor (2).gif
    569.7 KB · Görüntüleme: 0
Havlama yazan sen, tasmanı başkası tutsun yazan sen racon kesen benim :) ya suratsızlar sıfatsızlar umarım devam edebilirsiniz faaliyetlerinize :)
Sende umarum bu fivem türk aleminde Raconlarına devam edebilirsin güzel kardeşim :D

Havlama yazan sen, tasmanı başkası tutsun yazan sen racon kesen benim :) ya suratsızlar sıfatsızlar umarım devam edebilirsiniz faaliyetlerinize :)
Sen neden bu kadar kudurdun ben onu anlamadım?Neyse uzatmıyorum kaçıyorum ben.Sen görevini yapmaya devam et hav hav :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!