Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

viber abim ve onun monki tayfası

laot

Üye
FT Kullanıcı
Discord
laot#2599
Selam arkadaşlar bugün sizlere bir arkadaştan bahsedicem kendisi monki, HXRP'yi bilen varsa orada yazdığım scriptleri tanıdığı olan orion denen arkadaşından (oda HXRP'de panele erişimi olanlardan biri idi) alıp leak-zone'da paylaşıyor. Diyeceğim bu arkadaşın ve genel arkadaşlarının gram bilgisi yoktur. Dilene dilene scriptleri toplayıp leak diye paylaşır yazdığı maks script /darkweb yazınca loadingbar çıkıp açılan shoptur. Bu arkadaşla çalışmanızı tavsiye etmem .d

He bu arada leak-zoneda paylaştığı scriptler 2020 Ekim-Kasım ayından kalma gidip boşuna indirmeyin hepsi eski yani şuanki müşterilerime verdiğim hiç bir şey yok.

Paylaştığı scriptlerin zamanında yedeğini böyle almıştı :D

49057

49055

IMG_20210408_210218.png

Ekli dosyalar

• 1617905492577.png
    1617905492577.png
    17.4 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleme:
oriona laf yok viber mal (şaqaa) (hakaretten banlamain)

Son düzenleme:
küfürlü içeriği sansürledim.

birde bu adam mod dimi dasdsasadsad

kekw

EQWe:!':^qw':E.^!':

Hayır birde yokmu yldrm scriptti paylaşınca bütün herkesin +rep yazması xD

Hayır birde yokmu yldrm scriptti paylaşınca bütün herkesin +rep yazması xD
yldrmm o scriptle dalga geçtiğimiz için yazıp paylaştı ben söylemiştim yazıp paylaşsana kanka diye 2-3 gram kod bilgisi ile prof biriymiş yazıyormuş gibi davranıyor tek bildiği leak yldrmm onlarla dalga amaçlı paylaştı .d

viber Ğ

hiç tanımadım konuşmadım ama bildiğim ve anladığım tek şey var birkaç insan +rep yazıcak g*tünün resmini çekip atıcak bi insan mutlu oluyor galiba ya da insanların ona minnet duyduğunu filan düşünüyor yazık :(

hiç tanımadım konuşmadım ama bildiğim ve anladığım tek şey var birkaç insan +rep yazıcak g*tünün resmini çekip atıcak bi insan mutlu oluyor galiba ya da insanların ona minnet duyduğunu filan düşünüyor yazık :(
İşte burda uzaktan bakıp yargılama moduna geçiyorsunuz. Ben sadece gereksiz yüceltilen, satan kişilerin kendileri yapmadığı, malum sunuculardan bir şekilde araklanıp satılan scriptleri paylaşıyorum. Fakat nedense paylaştığımda scriptlerin asıl sahibinden ziyade başkaları üzülüyor veya rage atıyor. Her neyse ben şunu anladım ki bazı insanlar işlerine gelen veya kendilerinde bulunmayan scripte (scriptin kimin olması farketmeksizin) +rep işte vibeR helal yazarken çoğu kişide bulunmayıp kendilerinde bulunan ama kendileri yapmadığı halde sattıkları scriptler paylaşılınca vibeR leakler vibeR **** yazıyorlar. Şuan isim vermeyeceğim ama bu konuya benim hakkımda olumsuz yorum atan bazı kişiler bir kaç gün önce vibeR xxx_stashhouse atar mısın veya vibeR xxx yerin şusu lazım sende vardır kankam diyen kişiler. Neyse ben yeterince açık anlattığımı düşünüyorum benim hakkımda olumlu, olumsuz düşünmek size kalmış birşey kimsenin fikirlerine müdahale edemem. İyi forumlar.

İşte burda uzaktan bakıp yargılama moduna geçiyorsunuz. Ben sadece gereksiz yüceltilen, satan kişilerin kendileri yapmadığı, malum sunuculardan bir şekilde araklanıp satılan scriptleri paylaşıyorum. Fakat nedense paylaştığımda scriptlerin asıl sahibinden ziyade başkaları üzülüyor veya rage atıyor. Her neyse ben şunu anladım ki bazı insanlar işlerine gelen veya kendilerinde bulunmayan scripte (scriptin kimin olması farketmeksizin) +rep işte vibeR helal yazarken çoğu kişide bulunmayıp kendilerinde bulunan ama kendileri yapmadığı halde sattıkları scriptler paylaşılınca vibeR leakler vibeR **** yazıyorlar. Şuan isim vermeyeceğim ama bu konuya benim hakkımda olumsuz yorum atan bazı kişiler bir kaç gün önce vibeR xxx_stashhouse atar mısın veya vibeR xxx yerin şusu lazım sende vardır kankam diyen kişiler. Neyse ben yeterince açık anlattığımı düşünüyorum benim hakkımda olumlu, olumsuz düşünmek size kalmış birşey kimsenin fikirlerine müdahale edemem. İyi forumlar.
Bu konu da çok haklı buluyorum vibeR ı. Ama laotun böyle bir isteğinin olmadığını da biliyorum. bu sözün meclisten dışarı

kaşık sesi kalın gelenler burdamı

yıkık virane ev

*sniff* *sniff* *sniff* smells like drama

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!