Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

İşinize gelince vibeR emek hırsızı?

Viber

Üye
FT Kullanıcı
Bu konuyu açmamın sebebi ilk olarak cidden sıkıldım ikince olarak vibeR leaker, emek hırsızı, dumptan yazıp paylaşıyor dedikodularına bir açıklık getirmek. Hani bi göz gezdiriyorum bunu bana diyen insanların çoğu işine geldiğinde veya zamanında kişisel discord sunucumda "X'ide bekliyoruz", "X ne zaman geliyor" gibi cümleler kuran insanlar. Bir kısmınada bakıyorum bana milletin scriptini paylaşıyorsun diye laf atıyorlar fakat sabah akşam yanında takıldığı adamlar milletin scriptini satıyor onu nabacaz? Zaten olayda burada kopuyor bir şekilde ellerine geçen kendilerinin olmayan ama sattıkları bir materyale ben bir şekilde erişip paylaşınca sıkıntı oluyor yani onların istedikleri hem ayranım dökülmesin hem gerisini anladınız siz. Şimdi gelelim üstün konusuna. Bazı arkadaşlarımızda işte sizin geliştirdiğiniz scripti üstün-xxx diye paylaşır falan diyor. Hani bakıyorum bunu diyen insan ne "üstün" olarak adlandırdığımız olayı biliyor ne de olayın içinde. Üstün diye paylaştığım scriptler kendini herkesten üstün gören "Herkesten üstünüm çok güzel birşey", "Dünyanın parasını kazanıyorum la" gibi cümleler kuran bir şahsın sunucusunun scriptleri. Daha bunu bilmeden buna laf sallayan tayfa ses ver ?. Her neyse bunuda geçelim gelelim emek hırsızı konusuna bu konu benim zamanında M3 scriptlerini paylaşmamdan geliyor diye sanıyorum. Bu konudada laf atanlara bakıyorum ne olayı biliyorlar ne birşey. Hani konuyu bilmeyi geçtim bu olaydan bana laf atanların çoğu benim paylaştığım m3_inventory ile paket yapıp satan tipler. Leaker konusunada değinelim benim şu ana kadar yaptığım kendime ait olmayan paylaşımların sebebi ya paylaştığım şeyi çok fazla kişi sahibi olmamasına rağmen satmasıdır ya script sahibi benim bir scriptimi çalmıştır veya yaymıştır ya da o scripti bir yerden bulmasına rağmen ismini değiştirip kendinin gibi göstermesidir. Benim çevreme göz atın beni sorun soruşturun ben şu ana kadar bana bir yanlışı olmayan kimseye yanlış yapmış mıyım? Not olarak geçmek istiyorum ben insanların boşa para vermesine karşı biriyim ki benim birşey sattığımıda zor görürsünüz o yüzden önünüze geleni satıp bana laf atmaktan vazgeçin. Son olarak demek istediğim herkes kendine yakışanı yapar birde hayatta kimin gerçek arkadaş, kimin nankör, kimin vefasız, kimin çıkarcı olduğunun farkına varmak vardır sadece.

Ses vermelerini istediklerim:
- Kendinin olmayan scripti satan sonra script paylaşılınca paylaşana düşman olan tayfa ses veeer
- Paylaşılan script işine geliyorsa iyi paylaşılan scripti sen birilerine kakalamaya çalışıyorsan kötü olan tayfa ses veeer
- Benim, bizim scriptlerimizi paylaşıp sonra kendi scripti paylaşılınca duyar kasan tayfa ses veeer
- Belirli bir gruba leaker, birşey bilmiyor diyip o grup tarafından piyasadan silinen tayfa ses veeer
- Zamanında benden dump isteyip şimdi vibeR dumpçu diyen tayfa ses veeeer
- Üstün tayfa ses veeer

55649

Aynı kişi değil:
55650

miviloğper abilerimiz viber'e laf çakıyorr

Hocam bunlar xzarr xzarr abim gibi kendilerini discord ortamında allah zanneden yarmalar değilmi

TaaaMaaM dERİN üsTünn oRdAYSAN seS veeer tamaaam kıymetli kardeşlerim bugün ki konumuz dumpçu kardeşler xd

scriptlerimi bedava paylaşmama sebeplerimden 1'i ...

şimdi eren bleyksineyk uyandı birincisi ben seni örnek olarak gösterdim orda sadece seni değil herkesi eleştirdim
ikincisi bana göre vasfı olmayan verilen her hangi bir projeyi yapamayacak düzeydesin bu değil ki seni şu an aşağılıyorum hayır herkes öğrenme düzeyinden geçti ama senin ben en iyisiyim demen saçma geliyor öptüm

şimdi eren bleyksineyk uyandı birincisi ben seni örnek olarak gösterdim orda sadece seni değil herkesi eleştirdim
ikincisi bana göre vasfı olmayan verilen her hangi bir projeyi yapamayacak düzeydesin bu değil ki seni şu an aşağılıyorum hayır herkes öğrenme düzeyinden geçti ama senin ben en iyisiyim demen saçma geliyor öptüm
İlk olarak sen kimsin kenks beni vasıfsız olarak sınıflandırıyorsun ve en iyisiyim dediğim bir yer göremiyorum ama sen bilirsin.

Birincisi adam ben en iyisiyim, herkesten iyiyim dememiş. İkincisi en yakın zamanda Türkçe öğrensen hayatın için çok güzel bir adım olabilir

Şahsi fikrim Türkiyedeki fivem mecrasını çok değiştirdin Artık insanlar bedava içerik paylasmak için birbiriyle yarışıyor Bencillik bi tık azaldı
Takdir ediyorum

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!