Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

vibeR #3897 Dolandırıcılığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burada yine hata bir tık sende full fix demiş ama sende test etmemişsin test etmeden paket alırsan böyle sorunlarla karşılaşman çok normal değil mi?

paketi test makinasına yuklicem dedi ama beni oyladı ve yuklemedi
E tamam sende test makinasına yükleyip paketi test edene kadar satın almazsın parayı göndermezsin olur biter zaten parayı göndermeden önce test etmen gerekiyor paketi dostum burada hata yine sende

test etmeden hiç bir paketi alamazsın tamam adam dolandırmış ama senin hatanda var

E tamam sende test makinasına yükleyip paketi test edene kadar satın almazsın parayı göndermezsin olur biter zaten parayı göndermeden önce test etmen gerekiyor paketi dostum burada hata yine sende
1

Son düzenleme:
Kişi V-Infinity adlı bitirmediğimi belirttiğim paketimi benden satın almak istedi. Bende bitmediği için ucuza sattım. Ardından paket bitmediği için bir çok buglar ve eksikler olabileceğini belirttim ve bu eksiklikleri tamamlayacağıma söz verdim. Kişi paketi aldıktan sonra yaklaşık 4 tane yapılacaklar listesi aldı ve hepsini bitirim. Paket hazırdı ve eksiksizdi bende paketi bitirdiğim gece yattım uyudum. Kalktığımda kişi paketi bozduğunu söyledi ve makineye girdiğimde neredeyse scriptlerin çoğu ve es_extended kaldırılmıştı pakete essentialmode sadece atılıp startlanmıştı. Paket kısacası kişi tarafından bozulmuştu. Buna rağmen kişinin ricası üzerine onun bozduğunu ben düzelttim ve tekrardan günlük işlerime devam ettim. Bir kaç gün sonra kişi yeni bir yapılacaklar listesi attı bende "Şuan kendi sunucumla uğraşıyorum bir kaç gün içerisinde ilgileneceğim" dedim. Kişi bunu yazmama ve paketin başlangıcında herhangi bir destek vermeyeceğim dememe yinede destek vermeme rağmen her gün bana spam atıyordu şunu yap bunu yap diyerek. En sonunda sinirlendim ve zaten olmayan desteğimi kestğimi belirttim. Ardından kişi paketimi bir kaç kişiye attı paketim ufaktan kişi sayesinde yayıldı ardından paketi satıştan kaldırıp kişiyle iletişimimi kestim. Kişi olayın sonunda benim discord sunucumda sesli kanalda haklı olduğumu söyleyip özür dileyip odayı terketti. Olay üzerinden 2 ay geçtikten sonra gereksiz ve haksız durumda olmana rağmen bu konuyu açmanın sebebi nedir zik0o zik0o ?

kardeşim beni dolandırdı mı dolandırdı konu kanu kapanmiştır
Öyle bir şey yok dostum adam dolandırmış okey ama sen tedbir almamışsın test etmemişsin. Adama çıkıp desenki sen full fix dedin adam da sana der ki bana göre fix hiçbir şey diyemezsin.

kişisel isteklerin satıcı sorumluluğunda olduğunu düşünmüyorum

Kişi V-Infinity adlı bitirmediğimi belirttiğim paketimi benden satın almak istedi. Bende bitmediği için ucuza sattım. Ardından paket bitmediği için bir çok buglar ve eksikler olabileceğini belirttim ve bu eksiklikleri tamamlayacağıma söz verdim. Kişi paketi aldıktan sonra yaklaşık 4 tane yapılacaklar listesi aldı ve hepsini bitirim. Paket hazırdı ve eksiksizdi bende paketi bitirdiğim gece yattım uyudum. Kalktığımda kişi paketi bozduğunu söyledi ve makineye girdiğimde neredeyse scriptlerin çoğu ve es_extended kaldırılmıştı pakete essentialmode sadece atılıp startlanmıştı. Paket kısacası kişi tarafından bozulmuştu. Buna rağmen kişinin ricası üzerine onun bozduğunu ben düzelttim ve tekrardan günlük işlerime devam ettim. Bir kaç gün sonra kişi yeni bir yapılacaklar listesi attı bende "Şuan kendi sunucumla uğraşıyorum bir kaç gün içerisinde ilgileneceğim" dedim. Kişi bunu yazmama ve paketin başlangıcında herhangi bir destek vermeyeceğim dememe yinede destek vermeme rağmen her gün bana spam atıyordu şunu yap bunu yap diyerek. En sonunda sinirlendim ve zaten olmayan desteğimi kestğimi belirttim. Ardından kişi paketimi bir kaç kişiye attı paketim ufaktan kişi sayesinde yayıldı ardından paketi satıştan kaldırıp kişiyle iletişimimi kestim. Kişi olayın sonunda benim discord sunucumda sesli kanalda haklı olduğumu söyleyip özür dileyip odayı terketti. Olay üzerinden 2 ay geçtikten sonra gereksiz ve haksız durumda olmana rağmen bu konuyu açmanın sebebi nedir zik0o zik0o ?
viberi sevmem ama bu konuda haklı gibi ?

Dostum tam sana cevap yazıyordum ki yazdığın mesajı düzenledin. Söylüyorsan arkasında dur.

Viber ile benim ne yakın dostluğum ne de düşmanlığım oldu. Sadece bir aralar hud meselesi yüzünden ona karşı düşüncelerim olumsuz yönde ilerlemişti ama sonradan o düşüncelerim de düzeldi yani ona karşı bir sorunum da yok dostluk bağımda yok.

Yazıp sonra 1 olarak düzenlediğin mesaj ise altta ki fotoğrafta bulunuyor. Forum'da 1 olarak gözüküyordu ama yanıtlarken eski mesajın gözüküyordu. Bende bunu ekran görüntüsü olarak aldım :) (Bazı mesajlarımı düzenleyerek daha anlaşılabilir hale getirdim)
51181

Konu tarafımca kapatılmıştır.

Dostum tam sana cevap yazıyordum ki yazdığın mesajı düzenledin. Söylüyorsan arkasında dur.

Viber ile benim ne yakın dostluğum ne de düşmanlığım oldu. Sadece bir aralar hud meselesi yüzünden ona karşı düşüncelerim olumsuz yönde ilerlemişti ama sonradan o düşüncelerim de düzeldi yani ona karşı bir sorunum da yok dostluk bağımda yok.

Yazıp sonra 1 olarak düzenlediğin mesaj ise altta ki fotoğrafta bulunuyor. Forum'da 1 olarak gözüküyordu ama yanıtlarken eski mesajın gözüküyordu. Bende bunu ekran görüntüsü olarak aldım :)
Ekli dosyayı görüntüle 51181

O tarzzzzzz yani düşmanlıgın ordan geliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!