Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım ÜSTÜN HUD (MALUM SUNUCU HUD)

hud güzel bir şekilde çalışıyor fakat ufak bir sorunum var , açlık susuzluk ve oksijen barı scripti restartlamadığım sürece calısmıyor ve yukarıda arkadaşın paylaştığı bu fotoğrafdaki hata'yı alıyorum .

Sorun muhtemelen sizdedir hem kendim kullanıyorum hemde arkadaşlarım sunucularında kullanıyorlar herhangi bir problem yaşamadık.
esx_statusta sanırım bi problem var dostum yemek yiyince su da fulleniyor + olarak sql de status columnu hiçbirşekilde acıktıktan sonra felan azalıp artmıyor yeni bi esx_status varsa atabilirmisin. (esx_statusun içine bayağı baktım fxmanifestte server kısımları yoktu ekledim ama yine olmadı yardımcı olursan sevinirim)

tokovoip exportu needir

açlık ve susuzluk barını çalıştıramadım

bizim köylü exportu ney

la biri de demiyorki tokovipe şöyle entegre edilir

sorun sizden kaynaklı yada çok sabırsızsınız test ettim 1 saat boyunca gayet stabil çalışıyor
sabırsız olmak ne alaka dostum , bende nasıl çalışıp çalışmadığını gördünde mi bu mesajı yazıyorsun paylaşıldığı gün indirdim esx_status'un db'sini düzgün bir şekilde okuttum ve script'i startladım ayrı birşey yapılacağı zaten yok tek yazan ben değilim gördüğün gibi es_extended sürümü ile alakalı çalışmayan kişiler var. Keşke birşey yazmadan önce ne yazacağını anlasan.

sorun sizden kaynaklı yada çok sabırsızsınız test ettim 1 saat boyunca gayet stabil çalışıyor
Script büyük ihtimalle v1 final ve extendedmode'da çalışıyor sadece benim es_extended sürümüm eski olduğundan çalışmadı , script sadece restartlandığında çalışıyor.

sabırsız olmak ne alaka dostum , bende nasıl çalışıp çalışmadığını gördünde mi bu mesajı yazıyorsun paylaşıldığı gün indirdim esx_status'un db'sini düzgün bir şekilde okuttum ve script'i startladım ayrı birşey yapılacağı zaten yok tek yazan ben değilim gördüğün gibi es_extended sürümü ile alakalı çalışmayan kişiler var. Keşke birşey yazmadan önce ne yazacağını anlasan.
en az 3 ayrı pakette denedim içinde np esx birleşik altyapı olan 3'ünde de sorun olmadı esx_status ü koysamda koymasamd.Sabırsızsınız dediğim konu sunucuyu açıp 5 dakika bekleyip azalmıyor diyebilirsiniz sebebiyle dedim.Bu kadar sinirlenme reis tamam en iyisi sensin yaw :d

en az 3 ayrı pakette denedim içinde np esx birleşik altyapı olan 3'ünde de sorun olmadı esx_status ü koysamda koymasamd.Sabırsızsınız dediğim konu sunucuyu açıp 5 dakika bekleyip azalmıyor diyebilirsiniz sebebiyle dedim.Bu kadar sinirlenme reis tamam en iyisi sensin yaw :d
karakter açlıktan ölene kadar bekledim kanka :D

karakter açlıktan ölene kadar bekledim kanka :D
Arkadaşın dediği gibi altyapı ile kaynaklıdır.Dediğim gibi paylaşılan esx_status ile denedim,bende olan ile de denedim her türlü çalıştı.

Arkadaşın dediği gibi altyapı ile kaynaklıdır.Dediğim gibi paylaşılan esx_status ile denedim,bende olan ile de denedim her türlü çalıştı.
peki esx status paylaşma şansın var mı kanka?

some problems :D

Merhaba tokovoip'e nasıl entegre edebiliim ?

ayarlar hangi tuşla açılıyor

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!