Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çözüldü üstün-bidirim mouse sorunu

SetNuiFocus(true, false)
Değeri false yaptığınızda tek kaybınız mouse imlecini görememek olur. Eğer ki script adında değişiklik yaptıysanız html app javası üzerinde oynama yaparak fixlenebilir.
Benzer script kullanıyorum zamanında aynı problemi yaşayan tanıdıklarım oldu.
imlecin olmasının front-end ile hiçbir alakası yok imleci oluşturan şey SetNuiFocus un 2. parametresi. (imlecin çıkmaması gereken bir kaynaktan söz ediyorum atıyorum bankacılık gibi bi kaynaktan değil değil.)
bu arada java değil javascript/jQuery o kanka, java farklı bir dil. yanlış anlama beni saldırma amacım falan yok sadece verdiğin yanlış bilginin doğrusunu yazıyorum

imlecin olmasının front-end ile hiçbir alakası yok imleci oluşturan şey SetNuiFocus un 2. parametresi. (imlecin çıkmaması gereken bir kaynaktan söz ediyorum atıyorum bankacılık gibi bi kaynaktan değil değil.)
bu arada java değil javascript/jQuery o kanka, java farklı bir dil. yanlış anlama beni saldırma amacım falan yok sadece verdiğin yanlış bilginin doğrusunu yazıyorum
İmleç çıkmayınca ve focusta karakter hareket edebilince çok saçma bir şey ortaya çıkıyor bu yüzden focus parametresinin false yapılmamasını önerdim front-end bir durum söz konusu değil zaten imleç front-endden bağımsız. js/jquery olduğunu ben de biliyorum aydınlatma için teşekkür ederim uzun uzun yazmamak için java dedim js gören java olduğunu anlayabiliyor zaten. Dediklerim yapılınca focusa dokunmadan da fixlenebiliyor arkadaşların belirttiği dosyayı indirdim tüm değişiklikleri yapıp test ettim sorunsuz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!