Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Unity Season 1 | New Server

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çocuk çocuk hareketler yapıp ardından mekanil,motel,pd gibi bölgelerde buranın sahipleri biziz raconsal ve aşiret gibi davranan 5 kişilik küçük bir troll ekipsiniz desteğe çıkıp kanka yhaa şunu versene yhaa bunu yapsana yhaa diye ağlayan 5 kişisiniz şimdi köşenize çekilip ağlabilirsiniz çocuklar.
Keşke dediklerinde azıcık da olsa doğruluk payı olsa dostum. 2 Senedir bu camianın içindeyim onlarca sv dolaştım,sv açtım ve sizin kafa yapınıza hayretler içerisinde bakıp izliyorum. Hele birde böyle yazmışsın ya... İyi roller dostum iyi roller umarım bir gün işinizi doğru yaparsınız.

5 günlük sunucuda rol içerisinde uziye ve son model modlu araçlara eriştiğinizi söylüyorsunuz ve adminpower yok bunları yaparken.Sunucuda oyuncu bile yok kimle rol yapıp ne rollere girip de bu paraları kastınız.Adminler 10 kişi kendi arasında rol yapıp kasıyor heralde.Adminler olarak oyuncularla rp yapıp sunucuya bağlamanız gerekirken en ufak bir durumda silah çekip babalık taslıyorsunuz güç gösterisi yapıyorsunuz.Bir de sunucuda daha çok aktifiz adminpower yok diyorsunuz.5 günde yaptıklarınız muazzam rol içerisinde.Aşiret rolü falan yapmadık rpden gram anlamayan küçük çocuklarsınız.Ekibimiz de 10 kişi evet belki çok kalabalık değil ama siz bu gidişle daha çok ararsınız 10 kişi.

Sunucunun açıldığı ilk gün uçakla şehirin üstünde taklalar atıp sonra düşürüp onlar npc diyen bir admin ekibisiniz.Kimi kandırıyorsunuz hangi svde gördünüz uçak düşüren npc?

Kartel yok diyorsunuz,adminler bütün baba rolleri almış.Biri silah satıcısı,öbürü mekanik,her türlü araba silah paraya 5 günde ulaşmışsınız.Kartel olmasa ne yazar adam rol içinde biz bu şehrin BAŞ ADAMLARIYIZ diyebiliyor.Şehrin en prestijli insanı böyle bir cümle kurar mı?Yoksa kendini gizlemek daha az göz önünde olmak mı ister?Şehrin BAŞ ADAMI her önüne gelene silah çekip,sokaklarda tarar mı?Yoksa gunrp yapmadan farklı rollere girip mesela kaçırıp karşısındakine ölüm korkusunu mu tattırır?Siz role bakış açınızı biraz gözden geçirin.

Çocuk çocuk hareketler yapıp ardından mekanil,motel,pd gibi bölgelerde buranın sahipleri biziz raconsal ve aşiret gibi davranan 5 kişilik küçük bir troll ekipsiniz desteğe çıkıp kanka yhaa şunu versene yhaa bunu yapsana yhaa diye ağlayan 5 kişisiniz şimdi köşenize çekilip ağlabilirsiniz çocuklar.
Kimseye de bize şunu ver bunu ver demedik.Size şunu verelim bunu verelim diyen sizdiniz.Düşünelim biraz rollerimize göre karar verelim diyip hemen atlamayan bizdik.Admininiz sv açıldığı gün lütfen düzenli giriş yapın ilk günler önemli svde zaman geçirin zaten ilerleyen zamanlarda size farklı davranırız ilk ekip olduğunuz için diyip bizi sunucuya bağlamaya çalışan da sizdiniz.Kendinizi kandırmaya devam edin.

Keşke dediklerinde azıcık da olsa doğruluk payı olsa dostum. 2 Senedir bu camianın içindeyim onlarca sv dolaştım,sv açtım ve sizin kafa yapınıza hayretler içerisinde bakıp izliyorum. Hele birde böyle yazmışsın ya... İyi roller dostum iyi roller umarım bir gün işinizi doğru yaparsınız.
İşimizi Düzgün yapıyoruz ki sizin gibi kalitesizleri almıyoruz allright homie allright şimdi başka kapıya çocuklar
67222

güncel

güncel

güncel

güncel

tgemre tgemre konunun silinmesini talep ediyorum

Konu konu sahibinin talebi üzerine kilitlenmistir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!