Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Unity Season 1 Hakkında

Nesquik

Üye
FT Kullanıcı
Developerliğini Yaptığım sunucudan 2 gün önce tanıdıkları insana ve sürekli abi kardeşi dost ilişkisi yaşadığım yerden bugün elime verildi ve // yedim
evet vermiş olduğum emeklerin hepsi haram zıkkım olsun yaptığım onca şeye rağmen bunu yapabilmelerine hayret duyuyorum yani ne diyim
edrp v3 kullanıyordum fakat içersine insan kendi dokunuşlarını kendi özel şeylerini koyar ya hani heh işte o şekilde birşeydi
insanı arkasından vurmakta 10/10 bu insan evlatları neyse fivem dünyasında herekese başarılar diliyorum arkadaşlar
umarım herkes istediği yere gelebilir ama bu //// umarım gelemez herkesi öpüyorum bir fivem devrini daha kendim için bitiriyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
bu nasıl bir forum dışı şikayet konusu usta drama konusu bu

sus la

bu bilgi için teşekkürler!

Bu konuyu açan arkadaşımız şu sekılde bir mantıktaydı şunucunun kurucuları ben şuna hakimim demiyorken devoloper yapan cocuk ben müsade edersem su olur ben müsade etmezsem su olmaz şekilde kendi padişahlıgını kurmaya çalıştıgı ve bizimde buna müsade etmeyip kendi kendine çıkıp gitmesi ardından discord üzerinden küfür yağdırması vesaire bizi bilen bilir herkese adaletli şekilde yaklaşırız kim kime haksızlık yapıyorsa onu ona ezdirmeyiz. doğru olan insanların bizim yanımızda her zaman yeri vardır yanlış olan insanlarıda aramızdan def eder 1 dakika bile tutmayız birde kalkıp burada sunucu kötülenmeye çalışılıyor başımız dik anlımız ak kimseden çekingemiz yoktur.

Ekli dosyalar

• ss1.png
    ss1.png
    63.7 KB · Görüntüleme: 40
Developerliğini Yaptığım sunucudan 2 gün önce tanıdıkları insana ve sürekli abi kardeşi dost ilişkisi yaşadığım yerden bugün elime verildi ve // yedim
evet vermiş olduğum emeklerin hepsi haram zıkkım olsun yaptığım onca şeye rağmen bunu yapabilmelerine hayret duyuyorum yani ne diyim
edrp v3 kullanıyordum fakat içersine insan kendi dokunuşlarını kendi özel şeylerini koyar ya hani heh işte o şekilde birşeydi
insanı arkasından vurmakta 10/10 bu insan evlatları neyse fivem dünyasında herekese başarılar diliyorum arkadaşlar
umarım herkes istediği yere gelebilir ama bu //// umarım gelemez herkesi öpüyorum bir fivem devrini daha kendim için bitiriyorum
Makineye sadece kendin olmak istediğini . Senin isteğin dışında hiç bir script in eklenmeyeceğini , yetkili ekipteki insanları paketi alırım diye sözlü tehdit ettiğini de yazsaydın keşke . Ayrılmak sen istedikten sonra neden böyle yaptığını ekipçe anlamış değiliz. TS ' ye yaptığını anlatmıyorum bile . Umarım yolun açık olur .

Makinede sadece sen durucaksın sana attıklarımızı inceleyip ekliceksin derken güzel değil mi // şimdi işinize gelmeyince egoist mi oluyorum benim verdiğim benim yaptığım 3 kişinin emeği olan paketin yedeğini bile vermediniz 2 yüzlü köpekler sizi oyuncu için götünüzü satıcak dostunuzu satıcak durumdasınız beni discord dan banladıktan sora o ts3 ü silmeyecek miyim yok öyle yağma hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin sizi şimdi benim yerime koyduğunuz adam yapsın bakalım yapabiliyor mu kardeşim canım cicim işine gelince işine gelmeyince direk kapı dışarı ha ayıp lan size doğru X Xaenin isimli arkadaşlar gelip sunucuda 2 gün oynayıp sağda solda baron gibi dolaşıp altında camaro bmw olup uziyi keleşi çekip adamları taraması kolay sizi adam yerine koymuşum kahpeler sizi

Son düzenleme:
havalamaya devam mı köpek sürüleri

2 güm ban yemiştim sağolsun sakinleşmemi sağladılar

Atılan ekran resimlerinde Argo kelimeler kullanıldığı için, resimler konu içeriğinden silinmiştir.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!