Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Unity İle C# Kullanarak Yaptığım 2D Oyun...

lildopeee

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Discord
lil.dopeee#9999
Selamlar,

Dilleri çok iyi kavramak için dijital oyun tasarımı gibi ağır kodlama bilgisi gerektiren sektörlerde projeler üğretiyorum.

Yakın bi zamanda Youtube ve Udemyy üzerinden C# dersleri aldım ve gördüğünüz projeyi geliştirdim
Dediğim gibi sadece dilleri çok iyi kavramak için dijital oyun tasarımı ile uğraşıyordum ancak yaptığım bu proje fazla sardı ve beni fazla eğlendirdi PlayStore a çıkarma kararı aldım

3 Gündür bu projenin üzerinde duruyorum görecekleriniz bi demo niteliğinde bölüm tasarımları falan çok karmaşık

Bu oyunu büyütmek istiyorum ve büyütmek için sizlerin feedback lerine ihtiyacım var,
Mesela oyun bana şuan aşırı zor geliyodu taa ki 11 saat geçirene kadar öncesinde çok zorlanıyordum özellikle oyunun zorluğu ve kolaylığı ile ilgili yorumlarınız çok önemli

Henüz UI mevcut değil yani her lava değerek öldüğünüzde oyundan çıkıp girmeniz gerek UI yapmak işkence
-----------------------------------------------------------
Sol Tık --> En yakındaki fiziksel objeye 'Hook' atar
Kırmızı Bloklar --> Hook atılabilir, Sizin momentumunuz ile birlikte dönüş yapar bu sayede sizi boostlar
Platformlar --> Hook atılamaz üzerinden yuvarlanmanız için tasarlanmıştır
Yeşil Noktalar --> Puan Noktasıdır, oyunu kazanmak için en az 32 Puana ihtiyacınız var oyun içerisinde 60 Adet mevcut
Lav --> Deydiğinizde Ölürsünüz
-----------------------------------------------

(mobil oyundur. PC Buildidir)

Bütün görselleri iğrenç photoshop bilgim ile yaptım ancak gözüme hoş geliyor, sizce ?

--> Oyuna başladığınız an sol tık a basılı tutun

Oyun

---> <----

Yardımları için KumbarEmree KumbarEmree 'ye teşekkür edderim

Son düzenleme:
Selamlar,

Dilleri çok iyi kavramak için dijital oyun tasarımı gibi ağır kodlama bilgisi gerektiren sektörlerde projeler üğretiyorum.

Yakın bi zamanda Youtube ve Udemyy üzerinden C# dersleri aldım ve gördüğünüz projeyi geliştirdim
Dediğim gibi sadece dilleri çok iyi kavramak için dijital oyun tasarımı ile uğraşıyordum ancak yaptığım bu proje fazla sardı ve beni fazla eğlendirdi PlayStore a çıkarma kararı aldım

3 Gündür bu projenin üzerinde duruyorum görecekleriniz bi demo niteliğinde bölüm tasarımları falan çok karmaşık

Bu oyunu büyütmek istiyorum ve büyütmek için sizlerin feedback lerine ihtiyacım var,
Mesela oyun bana şuan aşırı zor geliyodu taa ki 11 saat geçirene kadar öncesinde çok zorlanıyordum özellikle oyunun zorluğu ve kolaylığı ile ilgili yorumlarınız çok önemli

Henüz UI mevcut değil yani her lava değerek öldüğünüzde oyundan çıkıp girmeniz gerek UI yapmak işkence
-----------------------------------------------------------
Sol Tık --> En yakındaki fiziksel objeye 'Hook' atar
Kırmızı Bloklar --> Hook atılabilir, Sizin momentumunuz ile birlikte dönüş yapar bu sayede sizi boostlar
Platformlar --> Hook atılamaz üzerinden yuvarlanmanız için tasarlanmıştır
Yeşil Noktalar --> Puan Noktasıdır, oyunu kazanmak için en az 32 Puana ihtiyacınız var oyun içerisinde 60 Adet mevcut
Lav --> Deydiğinizde Ölürsünüz
-----------------------------------------------

(mobil oyundur. PC Buildidir)

Bütün görselleri iğrenç photoshop bilgim ile yaptım ancak gözüme hoş geliyor, sizce ?

--> Oyuna başladığınız an sol tık a basılı tutun

Oyun

---> <----

Yardımları için KumbarEmree KumbarEmree 'ye teşekkür edderim
Her zaman ki gibi kaliteli bir iş çıkarmışsın. Ellerine sağlık bağımlılık yapıcı duruyor . :)

Her zaman ki gibi kaliteli bir iş çıkarmışsın. Ellerine sağlık bağımlılık yapıcı duruyor . :)
teşekkürler :) CamFallow scriptini yazmak konusunda akıl vermeseydin şu proje olmayacaktı

+

Eline Sağlık ?

+

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!