Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETSİZ] RASQUEX V5

//

Moderatör tarafında düzenlendi:
//

//

//

//

+güncel daha çok insanın görmesi için

VT eklenmiştir

200 tl developerlik istemiştik ilk başladığımız zaman, yapmamıştı bizim founder bağırmış niye yapmadığından çıkmış xD haklısın kankam++

he bide, ada*l nv*zt boş paketin içine 1-2 script eklemek ile developerde olunmuyor :)))

//

//

+rep +ref arkadaşlar bence indirin paketi pakete kötü diyenleri kontrol ediyorum indirmişler :D ah be abi böyle yapıyosunuz ya bide

Fivemi böyle duruma düşüren kardeşlerim. Hepinize selamlar olsun buradan. dostluk ortamı yürütmektense sadece rekabet yapıyorsunuz ve sahtekarlık yapıyorsunuz. ben paketle ilgili bişey diyemem lakin eğer birisi haram para yiyorsa onu paylaşmak başkalarınıda harama katmaktır. diyeceksinizki kötü insanın haramını paylaştık aksine iyilik yaptık ama bunu yapmak zaten haram. biliyorum benim sözümle bişey değişmeyecek ama İnşaAllah kalbinizde bi kıvılcım sizi oyun yüzünden kavga etmekten uzak tutacak.
İyi forumlar

burdaki tüm insanlar rqxlegendary den ban yiyip sallayan insanlar fakat hiç birinize takılmıyorum benim naptımı napmaya çalıştığımı arkadaşlarım ekibim biliyor size ihtiyacımız yok pardon var boşlukta hadi canlarım öpüyorum sizi isterseniz paketi benden alın içinde trojen filan vardır belki bu insanlar yapar ama siz bu insanın yanında olmayı seçtiniz sıkıntıda yok dediğim gibi adam olan yanımızda olmaya çalışan arkadan geliyor diceklerim bu kadar
boşuna vt eklemiyoruz can kardeşim

Fivemi böyle duruma düşüren kardeşlerim. Hepinize selamlar olsun buradan. dostluk ortamı yürütmektense sadece rekabet yapıyorsunuz ve sahtekarlık yapıyorsunuz. ben paketle ilgili bişey diyemem lakin eğer birisi haram para yiyorsa onu paylaşmak başkalarınıda harama katmaktır. diyeceksinizki kötü insanın haramını paylaştık aksine iyilik yaptık ama bunu yapmak zaten haram. biliyorum benim sözümle bişey değişmeyecek ama İnşaAllah kalbinizde bi kıvılcım sizi oyun yüzünden kavga etmekten uzak tutacak.
İyi forumlar
kanka adam 140'a sattığı iğrenç paketi millet daha dolandırılmasın diye paylaştım ve insanlarda bundan hoşlandı gördün yorumları fakat arkadaş kendine bir ekip kurmuş hep o ekipten bahsediyor.

kanka adam 140'a sattığı iğrenç paketi millet daha dolandırılmasın diye paylaştım ve insanlarda bundan hoşlandı gördün yorumları fakat arkadaş kendine bir ekip kurmuş hep o ekipten bahsediyor.
olsun haklı olabilirsin

Yararlı paylaşım ?

Paket çöp +rep

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!