Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket RASQUEX V6 ÜCRETSİZ PAYLAŞIYORUM

Ücretsiz paylaşılan en iyilerinden biri bence sorunsuzsa eğer eline sağlıkta önce satışa sunup geri paylaşman yanlış bence alan müşteri kendini salak yerine koyar
İlk öncellikle sağol. Ben paketimi yaparken lisans koymuyorum sonuçta millet alıyor aklında lisans problemi takılmasın diye, bir arkadaşımız ise gidip beni tehdit ediyordu paylaşırım vs. diye bende direk kendim paylaşmak istedim. Ve iyi bir paket sıkıntısı sorunu da yok sistemler zaten gelişmiş, eğer sistemler heryerde var diyicek varsa video yayınlanma tarihine bakarsa, o zaman o karakol bile zar zor bulunuyordu bulanda doorlock u bulamıyordu.

dalga vs. geçerek kendinizi avutmayı bırakın sen yap senin paketinide görelim sizin gibi insanlar çok var ben şahsen uzak durup işlerime bakıyorum. Sevenim çok şükür var onlarada her daim yardim ediyorum siz devam edin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konu altındaki baltalamaya yönelik mesajlar tarafımca temizlenmiştir.

sql dosyasını atabilir misiniz

Arkadaşlar daha çok kişinin görebilmesi için güncel Rep lerinizi bekliyorum

Konu ile alakalı video :

İndirme Linki :

VirüsTotal :

iyi kullanımlar sunucunun fps ve oyuncu kaldırma seviyesi yüksektir, bilginize paket bana ait içine lisans vs. bile koymadım dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz....
+REP merhaba paket çok güzel fakat ben bir sorun fark ettim bankadan para çekince envanterine item olarak geliyor fakat bu para senin datana işlenmiyor databa gelmiyor bundan dolayıda çoğunlukla eksi (-) ye düşüyor nasıl çözebilirim yardım ederseniz çok sevinirim.

Sunucuya girenler telefondan mesaj atamıyor ama res attıktan sonra atabiliyorlar datası hata veriyor...

agab telefon fotoğraf falan çekince donup kalıyor yine calısmıyor :(

+REP merhaba paket çok güzel fakat ben bir sorun fark ettim bankadan para çekince envanterine item olarak geliyor fakat bu para senin datana işlenmiyor databa gelmiyor bundan dolayıda çoğunlukla eksi (-) ye düşüyor nasıl çözebilirim yardım ederseniz çok sevinirim.
ilk öncelikle teşekkürler. Para item olarak olduğu için bazen kendine item yerinden para verip sildiğin vs. zaman data da sıkıntılar oluşabiliyor, -ye filan düşebiliyor, ve çoğu disc pakette bu hata mevcut. Oynayıpta gördüğüm çok sunucu oldu. Fakat paketi çoğu kişi kullandı bir sıkıntı olmadı böyle. Yinede ben yardımcı olmaya çalışıcam.

Onun için yapmanız gerek. Server.cfg ye girip;

start esx_addons_gcphone
start gcphone
start screenshot-basic
start xsound
restart gcphone

----------------
olarak açığınız zaman bir sıkıntı kalmiyackatır. Çünkü cmd de server açılırken kendi kendine restartlanmış olucaktır. Bu sıkıntı çoğu yerde mevcut. Umarım işinize yaramıştır.

Paketi Herkese tavsiye ederim acayip güzel bir paket neredeyse hiçbir sıkıntısı yok ama paketi alıpta herşeyini değiştirip satanlar var.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!