Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım [ÜCRETSİZ] QBus-İnventory To ESX

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
rez

Paylaşılacak gibime gelmiyor :) En azından gelişmeler hakkında bilgi vermen ya da atılıp atılmayacağını bildirmen gereklidir diye düşünüyorum. Bu kadar insanı bekletmenin bir anlamı yok bence.

Paylaşılacak gibime gelmiyor :) En azından gelişmeler hakkında bilgi vermen ya da atılıp atılmayacağını bildirmen gereklidir diye düşünüyorum. Bu kadar insanı bekletmenin bir anlamı yok bence.
3 saatte biraz zor .d ayrıca hani paylaşılmayacaksada neden açarsın böyle bir konuyu oda bir soru işaretidir :/

Dostum bence ilgiyi farklı yerlerde ara ve konunu kapat. Bu kadar kişiyi bekletmenin bir anlamı yok. Ne dönüş yaptığın var ne güncellemelerden, durumlardan haberdar ettiğin var.

hala daha rez alıyo millet, ayıp. paylaşacaksanız paylaşın yani artık ne kadar zor olabilir

#rez eline sağlık 100.00 gibi bi durability yapabilirsen ortalığı dağıtabilirsin benden söylemesi :D

knkm derdiniz ne hepiniz adamla paylasmassa paylasmaz belki isi vardir ? Ne kadar zor olabilir diyorsun eger senin icin zor degilse kendinde yapabilirsin burda nöbet tutacagina.
kimsenin üstüne gitmiyorum ama bir mücde olarak gelen bir fiyasko gibi geldi. 2 hafta olmuş hala ortada ekleme bile yok. bak paylaşım değil ekleme dahi yok. benim için değil insanlar burada sıraya girdi.

ne zaman paylaşırsınız ?

Paylaşmazsa paylaşmaz mı? Konu açıp milleti heveslendirip ilgi görüp kaçmayacak o zaman.
Adamin Envanteri Kendine knk fikrini degistirmis olabilir sizde yapimi 2-3 gun suren biseye satin almaya kalksan 500 tl ye alicagin biseye bu kadar hevelsenme bence hayatinda.

Arkadaşlar ücretsiz paylaşılır mı bilmem ama linkteki discord adresine kaydırarak qb-inventory , qb-weapons , qb-shop , qb-crafting scriptlerine sadece 350 TL ye sahip olabilirsiniz ! xDdDdXxDxD

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar ücretsiz paylaşılır mı bilmem ama linkteki discord adresine kaydırarak qb-inventory , qb-weapons , qb-shop , qb-crafting scriptlerine sadece 350 TL ye sahip olabilirsiniz ! xDdDdXxDxD
Adaammm Ayak Ustu Reklamida Gecirdi DOAWDOUAWHGIDAHWUILJKD

Ben bedavaya vereyim hepsini de açıksız sen gör :D

Dostum bence ilgiyi farklı yerlerde ara ve konunu kapat. Bu kadar kişiyi bekletmenin bir anlamı yok. Ne dönüş yaptığın var ne güncellemelerden, durumlardan haberdar ettiğin var.
Kardeşim tek sc paylaşımı yapılmayacak :D her gün pc başında değiliz çalışıyoruz. bitti mi foruma verilecek. beta denemesi katıla bilirsin.

Discord İd : ! MikiMaySw Özkan#0001 ( Güncel Discord İsmim )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!