Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket QBUS To ESX Paket (ÜCRETSİZ)

Herhangi bir hata söz konusu değil kendi kullandığım pakettir fakat lisans sistemi olduğu doğrudur gerekli lisansları paylaşacağım scriptlerin düzenini tamamen kendi çalışma tarzıma göre düzenledim ben sizde kendinize göre düzenleyebilirsiniz fakat hangi sc nin nerede olduğu gayet açıkca yazılmıştır
cmd kapanıp duruyor dc den istek attım

Discorddan ulaşır mısınız hata alıyorumda ! ♱ ♢ Tєksascım#0001

herseyı kurudm her seyı tamam fakat serverı start verdıgımde yazılar gecmeye baslıyor bır sure sonra cmd kapanyıor kendı kendıne bır hata belırtmeden bana yardımcı olabılecek varmı

dc den istek attımda bana ulaşabilirmisniz ?

Lucsrain#8747 cmd kapanıyor ulaşabilir misin ? çözen varsa oda yazarsa çok iyi olur

Lisans dosyasında erişim onayı istiyor

Merhaba arkadaşlar uzun süredir üzerinde çalıştığım bir paket vardı 413 Roleplay sunucusunu bilenler bilir bu sunucunun kurucularından biriyim ve developeriyim kendi sunucu paketimi sizler ile paylaşacağım içerisinde metalı banka metalı araç anahtarı kendi yazdığım özel bir uyuşturucu sistemi sıkıntısız envanter sıkıntısız marketler sıkıntısız motel odaları vardır piyasa 1500 liraya satanları gördüm belki daha yüksek fiyatlara satanlar vardır bilmiyorum ama ben artık fivem camiasını bırakıyorum eleştirenler oldu sırf kötülemek için kötüleyenler oldu ama çok güzel dostlar çok güzel arkadaşlıklar kurdum developer olmak isteyen arkadaşlara tavsiyem ise hiç anlamıyorsanız bile kendiniz yazmaya çalışın editleyin yahut bakarak yazmaya çalışın emin olun zor değil sizlere veda etmek üzücü fakat her güzel şeyin bir sonu vardır bu arada unutmadan söylemek istiyorum paket içinde arayaıp bulamayacağınız scriptler ve kıyafet paketi vardır belki çok çok az buglar vardır ama bir elin parmağını geçmez 128 kişiye kadar sıkıntısız oynatabilirsiniz denemesi yapılmıştır umarım işinize yarar hepinizi çok seviyorum

DC ADRESİM : NYX_?ThunderBolt?#2939 (DESTEK VEREBİLİRİM O YÜZDEN PAYLAŞIYORUM.)

THUNDERBOLT GURURLA SUNAR

NOT : Çıkarcı insanlara prim vermeyin
güncel dc veriri misinin bide lisans erişim istiyor

Lisans linki calismiyor yardimci olabilirmisin?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!