Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım [ÜCRETSİZ] Motel sistemi -Yeni nesil duş almalı içine girilebilir - Disc uyumlu - Anahtar paylaşmalı.

frozenking

Üye
FT Kullanıcı
Herkes gibi bende araştırıyorum öğreniyorum. Öğrendiklerimi satmak yerine , paylaşmanın daha iyi olduğunu düşünüyorum. Sonuçta ne kadar editlesem de kendim baştan script yazmıyorum (yazamıyorum) . Kendime paket oluştururken bulduğum bir script. 8bit telefonu kuramamış çoğu kişi o yüzden kurulumu aşşağıda sql ile birlikte.

"Bilgi paylaştıkça büyür"

Disc ile calisiyor zaten sqli yükle
dosyaların startını ver .
motelkapi dosyasının içinde kapıları polisin açmasını istiyorsaniz editleyebilirsiniz. (esx_doorlock un motel için editlenmiş hali)

disc-property ile evin içine ışınlanıyorsunuz ( onun ev alma sisteminin editlenmişler motele uyarlamışlar )
bu sayede biri içeri girse bile kişinin zulasını açamıyor(bazı buglar ile eve girmek mumkün kucağa almak gibi)
esx_kashacters 'inizi editlemeyi unutmayınız. (owner , identity)

unknown.png

unknown (1).png

Son düzenleme:
Hiç kimsede esx uyumlu paylasmıyor ki :(

ellerine sağlık güzel paylaşım. anahtar alma yok bir de anahtar paylaşmayı nasıl yapıyoruz kardeşim

Son düzenleme:
motel sql yerine sunucunun sql'ini atmıssın galiba

nasıl anahtar alabiliriz ben bulamadım
@
frozenking frozenking
yadımcı olurmusun

Son düzenleme:
kankam ellerine sağlık kasa sistemini geliştirmeye çalışıyorum eğer kısa bir sürede yapabilirsem bende paylaşırım konun çok hoş, tebrikler :)

kankam ellerine sağlık kasa sistemini geliştirmeye çalışıyorum eğer kısa bir sürede yapabilirsem bende paylaşırım konun çok hoş, tebrikler :)
ne demek kardeşim, ama dediğim gibi benim değil . Ben sadece editledim biraz. içinde disc uyumlu deposu var zaten . diğer motellerede entegre edilebilir.

Kasa sistemini beklioruz :)

Herkes gibi bende araştırıyorum öğreniyorum. Öğrendiklerimi satmak yerine , paylaşmanın daha iyi olduğunu düşünüyorum. Sonuçta ne kadar editlesem de kendim baştan script yazmıyorum (yazamıyorum) . Kendime paket oluştururken bulduğum bir script. 8bit telefonu kuramamış çoğu kişi o yüzden kurulumu aşşağıda sql ile birlikte.

"Bilgi paylaştıkça büyür"

Disc ile calisiyor zaten sqli yükle
dosyaların startını ver .
motelkapi dosyasının içinde kapıları polisin açmasını istiyorsaniz editleyebilirsiniz. (esx_doorlock un motel için editlenmiş hali)

disc-property ile evin içine ışınlanıyorsunuz ( onun ev alma sisteminin editlenmişler motele uyarlamışlar )
bu sayede biri içeri girse bile kişinin zulasını açamıyor(bazı buglar ile eve girmek mumkün kucağa almak gibi)
esx_kashacters 'inizi editlemeyi unutmayınız. (owner , identity)

unknown.png

unknown (1).png

21065

motel sql okuturken bu hatayı alıyorum yardımcı olabilecek biri varmı ?

kilitli diyor ben nasıl satın alıcam burayı

kilitli diyor ben nasıl satın alıcam burayı
denemelik item olarak üzerine verebilirsin yahut disc in inventorysinden market tarzı birşey oluşturup oraya koyabilirsin.

selam paylasim icin tesekkurler fakat sorum esx icin uyumlu yokmu ?

sql eklemeyi bilsem ah herşeyi biliyom onu bilmiyorum :D
databaseden items kısmına örneğin esx_doorlock ta ki item adı neyse örneğin motelkey1 gibi item ekliyosun satır ekleden

Arkadaşlar Bunu Ben Esx Nasıl Yapabilirim bilgisi Olan Yardımcı Olabilirmi.

esx_inventoryhud a göre kurulabilirmi peki

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!