Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Harita [ÜCRETSİZ] Özel Pink Cage Motel

AegonDesign

Üye
FT Kullanıcı
(05.11.2022) Tebex üzerinden kısa süreliğine ücretsiz şekilde edinebilirsiniz.

(07.02.2023 Tarihi ile ücretsiz kampanya sona ermiştir ve paket güncellenmiştir.)

Map için discord sunucumuza gelip iletişim kurabilirsiniz.
İsteğinize göre düzenlemeler yapılmaktadır...

Görsel
Görsel

DF
Son düzenleme:
+rep Knk Biraz Fazla Prop Var Gibi Ama Baya Güzel Gözüküyor <3

DF
+rep Knk Biraz Fazla Prop Var Gibi Ama Baya Güzel Gözüküyor <3
Motel ve çevresi genelde sosyal bölgeler olduğu için güzel görüntüsü daha önemli diye düşünüyorum ve kullanılan mapin etki alanını indirilen dosyada var o alan içerisinde en kötü pc ile 10 - 15 fps düşüşü yaşanıyor (etrafta ki oyuncu atrışında düşen fpsye ek olarak) <3

DF
Son düzenleme:
Motel ve çevresi genelde sosyal bölgeler olduğu için güzel görüntüsü daha önemli diye düşünüyorum ve kullanılan mapin etki alanını indirilen dosyada var o alan içerisinde en kötü pc ile 10 - 15 fps düşüşü yaşanıyor (etrafta ki oyuncu atrışında düşen fpsye ek olarak) <3
Ellerine Sağlık Knk Girip Bakmadım Gördüğümü Söyledim Sadece :) Güzel Paylaşım

DF
Merhaba,

Konu sahibinin isteği üzerine başlık değiştirilmiştir

DF
Şimdi şöyle motel bölgesi araçların fazlalığı olan bir bölge. Bundan dolayı popları minimum tutuyorum ben. Ama böylede kullanılır haklı diyorsun.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!