Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[ÜCRETSİZ] Kilogramlı Disc Uyumlu Şehir Paketi

• Konbuyu başlatan Alveix
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 39
  • Görüntüleme 8K
marketten eşya alırken eşyayı almıyor mesela
InvokeNative: execution failed : Argument at index 1 was null. gibi bir hata mevcut
script host failed falan diyor

Herhangi bir eşya almaya çalıştığımda aynen bu hatalar beliriyor arkadaşlar.
fivemhata.jpg

Son düzenleme:
pakette hiç bir sorun yok arkadaşlar. Ufak tefek script hataları var onlarıda değiştirin düzelir. ama öyle çok büyük sorunlar yok. hatta sorun sayılacak şeyler bile değil o ufak tefek şeyler. Kurulumu siz yapamıyorsunuz o hatalar ondan dolayı. Arkadaş belirtmiş 2 tane data var ikisinide kurun diye. İki datayıda kurun düzelecek herşey. Ben kurdum gayet güzel çalışıyor. Emekleri çöpe götüren bir olay yaşadın arkadaşım.. Geçmiş olsun..

ben slotlu envanter kullandıgımda envanterde itemler gözukmuyor acaba yardımcı olabılırmısınız ben bu işleri oğrenmek istiyorum

Miss

Son düzenleme:
Any idea how fix that

Güzel Paylaşım Sadece Cash Neden Envanterde Gözükmüyor ? Sanırım Vermesi De Sıkıntılı

marketten eşya alırken eşyayı almıyor mesela
InvokeNative: execution failed : Argument at index 1 was null. gibi bir hata mevcut
script host failed falan diyor

Herhangi bir eşya almaya çalıştığımda aynen bu hatalar beliriyor arkadaşlar.
Ekli dosyayı görüntüle 19099
Bu problemi yaşayan 1-2 kişi var onun dışında kimse bahsetmiyor.Belli ki kurulumu yanlış yapıyorsun.

pakette hiç bir sorun yok arkadaşlar. Ufak tefek script hataları var onlarıda değiştirin düzelir. ama öyle çok büyük sorunlar yok. hatta sorun sayılacak şeyler bile değil o ufak tefek şeyler. Kurulumu siz yapamıyorsunuz o hatalar ondan dolayı. Arkadaş belirtmiş 2 tane data var ikisinide kurun diye. İki datayıda kurun düzelecek herşey. Ben kurdum gayet güzel çalışıyor. Emekleri çöpe götüren bir olay yaşadın arkadaşım.. Geçmiş olsun..
Teşekkürler.

Any idea how fix that
Whats the problem?

Güzel Paylaşım Sadece Cash Neden Envanterde Gözükmüyor ? Sanırım Vermesi De Sıkıntılı
Gözüküyor olması lazım.Dediğim gibi 2 datayıda kurun.

essentialmodeana kurdum 2. data nerede ?

Bu problemi yaşayan 1-2 kişi var onun dışında kimse bahsetmiyor.Belli ki kurulumu yanlış yapıyorsun.

Teşekkürler.

Whats the problem?

Teşekkürler.

Whats the problem?

Abi kurulumu nasıl yanlış yapıyorum zaten kurulumda ne var belli bir klasöre çıkarıyorum server.cfg kendime göre düzenliyorum(mysql gibi) databaseleri yüklüyorum 2 sinide mf dna tracker hata veriyor onu kapatıyorum hatta. her zaman yaptığım gibi kuurlum yapıyorum.paket güzel ama bu hatanın basit bir çözümü olmalı..

MF_DNATRACKER'da hata alan arkadaşlar aşağıda bıraktığım videodakileri harfiyen uygulasın.

Eline sağlık en azından ortalıkta meyveloperim diye gezinmiyorsun :) başarılar

Herkese merhaba.Dün çoğu insanın açılan konuyu gördüğünü varsayarak konuşuyorum.****** adı altında satılan paket bana ait olduğunu ve benden izinsiz bir şekilde satılıyordu/paylaşılıyordu.Yetkililere ulaşarak paketin bana ait olduğunu kanıtladım.Paketi çoğu kişinin eline geçtiğini düşündüğümden dolayı an itibari ile satışı durdurup forumda paylaşma kararı aldım.Umarım çoğunuzun işine yarar ve evet biliyorum bazı insanlar üstüne bir kaç şey ekleyip yok benim tarzı konuşacaklar veya satmaya kalkışacaklar.Umarım olmaz diyorum.Konu hakkında bana yardım ettikleri için Yordi Yordi ve nitroS nitroS'a teşekkür ediyorum.Paket hakkında herhangi bir destek sağlamıyorum.Upload'ım kötü olması sebebiyle VT koyamıyorum başkası benim yerime koyarsa sevinirim.

Paket İçerikleri Olan Konu: [ÜCRETLİ] Sorunsuz Gelişmiş Hazır Şehir Paketi
Paket Linki:
ölüm animasyonun scriptinin adı ne acaba

mekanik olunca f3 menüsündeki tamir vs hiçbiri çalışmıyor

mekanik olunca f3 menüsündeki tamir vs hiçbiri çalışmıyor

Paket gayet temiz bir şekilde çalışıyor arkadaşlar f3 menusundeki meslek kombinasyonlarını kendinize göre ayarlamanız gerekiyor ellerine sağlık dostum paket için teşekkür ederim bu pakette kashacters kullandınmı ben yükleyince esx sakin hata veriyor çözemedim onu tekrardan eline sağlık

Elinize sağlık.

bu hatayı alan arkadaşlar için çözüm:
ilk baştan server-files adlı dosyanın içerisinde ki SQL dosyasını injekte edin, ondan sonra iki d
bu hatayı alan arkadaşlar için çözüm:
ilk baştan server-files adlı dosyanın içerisinde ki SQL dosyasını injekte edin, ondan sonra verilen sql'i injekte edin sorununuz çözülüyor

olmuyor banada 100 tane error verdi datası injecteli olan verebilirmi ben yapmadım bi yardımcı olursnaız sevinirim Onur#1476

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!