Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[ÜCRETSİZ] Kilogramlı Disc Uyumlu Şehir Paketi

• Konbuyu başlatan Alveix
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 39
  • Görüntüleme 8K

Alveix

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Herkese merhaba.Dün çoğu insanın açılan konuyu gördüğünü varsayarak konuşuyorum.****** adı altında satılan paket bana ait olduğunu ve benden izinsiz bir şekilde satılıyordu/paylaşılıyordu.Yetkililere ulaşarak paketin bana ait olduğunu kanıtladım.Paketi çoğu kişinin eline geçtiğini düşündüğümden dolayı an itibari ile satışı durdurup forumda paylaşma kararı aldım.Umarım çoğunuzun işine yarar ve evet biliyorum bazı insanlar üstüne bir kaç şey ekleyip yok benim tarzı konuşacaklar veya satmaya kalkışacaklar.Umarım olmaz diyorum.Konu hakkında bana yardım ettikleri için Yordi Yordi ve nitroS nitroS'a teşekkür ediyorum.Paket hakkında herhangi bir destek sağlamıyorum.Upload'ım kötü olması sebebiyle VT koyamıyorum başkası benim yerime koyarsa sevinirim.

Paket İçerikleri Olan Konu: [ÜCRETLİ] Sorunsuz Gelişmiş Hazır Şehir Paketi
Paket Linki:

PAKET HAKKINDA DESTEK VERMIYORUM.

Son düzenleme:
Emek hırsızları ve kendini akıllı sananlar yüzünden , güzel bir insanın daha emekleri boşa gitti.Paketin içerisindeki hiçbirşeyin ismini bile değiştirmeye telaffuz etmemiş developer arkadaşlar çakılmaması için barı onu yapsalardı ?

kalite ellerine sağlık

Eline sağlık. Denecek bir şey yok, communityden bekleyebildiğin pek bir şey yok zaten :/

Ellerine Sağlık

Kardeşim çok güzel bir paket olmuş eline sağlık.

Elinize sağlık, discde bir sorun var mı?

Çok teşekkür ederim. Teknik destek sağlıyor musunuz? Kendi paketim de vardı eksiklere bakacağım.

Dostum Hata dolu Sql ile alakalı,Sql dogru okuttum.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!