Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETSİZ] KENDİ YAPMIŞ OLDUĞUM CORONA RP V2 PAKETİNİ ÜCRETSİZ PAYLAŞIYORUM

Güle güle izliyorum şuan xd. Yıl olmuş 2021 sistemler inanılmaz eski ve ideal resmon değerinin 7 olduğunu düşünen insanlar var şöyle sıralayayım:

İdeal Resmon Değeri dediğimiz şey tam olarak belli değildir. Yani:

RADEON 6950 8gb ramli bir bilgisiyarın aldığı resmon 7 iken
rx570 16gb'ın aldığı resmon değeri 4.5 5.4 arasıdır.

Benim için ideal durum şudur:

RX570 1.10 Resmon
6950 min 2.85 max 3.15
Bunlar kendi rekorlarım belki zamanla düşürebilirim daha düşüğe ama ideal dediğin şey ben yapabiliyorsam böyledir.

Şu konuyada değineyim: Client resmon değeri kişi sunucuda vakit geçirdikçe "bazen" artar. Niye bilmiyorum orası ayrı. Hiçbir zaman kişi sayısı arttığında client resmon değeri artmaz.

DF
Güle güle izliyorum şuan xd. Yıl olmuş 2021 sistemler inanılmaz eski ve ideal resmon değerinin 7 olduğunu düşünen insanlar var şöyle sıralayayım:

İdeal Resmon Değeri dediğimiz şey tam olarak belli değildir. Yani:

RADEON 6950 8gb ramli bir bilgisiyarın aldığı resmon 7 iken
rx570 16gb'ın aldığı resmon değeri 4.5 5.4 arasıdır.

Benim için ideal durum şudur:

RX570 1.10 Resmon
6950 min 2.85 max 3.15
Bunlar kendi rekorlarım belki zamanla düşürebilirim daha düşüğe ama ideal dediğin şey ben yapabiliyorsam böyledir.

Şu konuyada değineyim: Client resmon değeri kişi sunucuda vakit geçirdikçe "bazen" artar. Niye bilmiyorum orası ayrı. Hiçbir zaman kişi sayısı arttığında client resmon değeri artmaz.
Arkadaşım paketi 4 ay boyunca kullandım ve +100 gördüm eskidiğini farkedip eskisini paylaşıp şuan yenisini yapıyorum

DF
+45 oyuncu ankara rp sw ye girip pakete bakabilirsiniz aynı paket bok atmak için uğraşmayın

DF

Ekli dosyalar

• unknown.png
    unknown.png
    143.2 KB · Görüntüleme: 31
YETKİLİLERİN PAKETİN RESMON DEĞERLERİNİ İNCELEYİP İFTİRA ATAN ARKADAŞLA İLGİLENMESİNİ TALEP EDİYORUM

DF
Ortada Herhangi Bir İftira Olduğunu Düşünmüyorum. Burası Bir Forum Ve Kurallar İçerisinde Herkes Fikrini Belirtmekte Özgür.

DF
özgürsünüz ama iftira atmakla değil senin paketini de gördük benim pakette sw +70 +80 görürken seninkine geçincec 30 40 a düştü

DF
özgürsünüz ama iftira atmakla değil senin paketini de gördük benim pakette sw +70 +80 görürken seninkine geçincec 30 40 a düştü
Kusura bakma fakat paketin tabiri caizse leş. Bilgisayarın laptop ise ve çok kötüyse ki o zaman fivem oynayamazsın ortalama bir bilgisayarın olduğunu varsayıyorum, cidden kötü değerler. Kişi girdiği zaman oyuna sunucu tarafındaki baskı artar başkasının oyuna girdiği zaman artmaz. Ayrıca localhost üzerinden açması birşeyi değiştirmez hatta resmonların 0.10 0.20 olacak üzere azalması görülebilir (evdeki bilgisayarın iyi olduğunu varsayıyorum yine) kısacası paket kötü ve kullanılamaz.

DF
KENDİ YEPMIŞ OLDUĞUM PAKETİMDİR AYRICA CORONA RP NİN FOUNDERIYIM V3 PAKETİ YAPTIĞIM İÇİN V2 Yİ ÜCRETSİZ VERMEK İSTEDİM İYİ KULLANIMLAR

paket corona v2

data

paket esx dir +100 oyuncu görmüştür

NOT:paketin fotolarını ve virus totalını gün içerisinde ekleyeveğim
paket çöp ya bu paketi geçen 150tl'ye satıyorlardı sattıkları kişilerde 13 yaş kitlesi ve baron rp kitlesi

DF
Bunun Paketle Herhangi Bir Alakası Olduğunu Sanmıyorum Zeki Çocuk. 70,80 Çekerken İçeride GunRP'den Geçilmediği İçin Aileler Çıkmış Olabilirmi Acaba Bir Düşün ;)

DF
Paket Zaten Kötü Bir Paket (Kendi Görüşümdür) Normalde F3D3R4LL V1 Olan Bir Paket Ama Her Bulduğu Scripti Eklediği İçin FPS Değeri Yerlerde.
Konu Sahibi Arkadaş Kendini Developer Olarak Tanıtıyor Fakat Herhangi Bir Yazılım Dili Bilgisi Bulunmamakta, Arkadaşa Zamanında Sormuştum Hangi Dilleri Biliyorsun Diye CSS Biliyorum Demişti Ama Bilmiyorki CSS Bir Yazılım Dili Değil. Bu Tür İnsanların Paketini Kullanmanızı Önermem Sunucunuzun İyi Yerlere Gelmesini İstiyorsanız Biraz Daha Araştırma Yapın. İyi Forumlar.

DF
Arkadaşım paketi 4 ay boyunca kullandım ve +100 gördüm eskidiğini farkedip eskisini paylaşıp şuan yenisini yapıyorum
eskidiği için'mi hah Güldürme beni paketin yayılmaya başladı diye paylaşıyorum demiyorsunda

Mypat : Napsam Paketim Paylaşılmaya Başladı Dur Bari Ben Paylaşıyımda Daha Fazla Rezil Olmayayım

DF
Son düzenleme:
sqli tam kuramadım sqli okuturyorum users gelmiyor :/

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!