Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Araç KENDİ DİZAYN ETTİĞİM POLİS ARACI (ÜCRETSİZ)

AdnanDMR

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Discord
! AdnanDMR#0007
Merhabalar Ben AdnanDMR.

Sadece copy+paste atıp çalıştırmak yerine nasıl oluyor arayışı ile bazı adımlar atıım. Sonucunda bu aracı dizayn ettim.

Eğer ki kendinize göre özelleştirmeler , ( araca logo eklenmesi , yazı eklenmesi ) gibi şeyler isterseniz discord üzerinden görüşebiliriz. (ücretli)

NOT : Yakında Yeni araçlar da gelecektir. Lütfen aşşağıya denedikten sonra istek ve önerilerinizi belirtiniz. İyi Kullanımlar :)

VİDEO :

İndirme Linki : rar şifresi : fivemturk.com

VirusTotal :

Ellerine sağlık AdnanDMR AdnanDMR

1 2 haftadır bu konu üzerinde yoğunlaşıyorum sonunda birileri ilk adımı atmış.Tebrikler !

Kurulumu bilmeyen arkadaşlar olursa yorum olarak yazabilir. Nasıl kurulacağını anlatırım.

Ellerine sağlık ^^

Forum adına güzel bir paylaşım olmuş. Başarılarının devamını dilerim.

Ellerine sağlık, çok güzel olmuş :)

Kurulumu bilmeyen arkadaşlar olursa yorum olarak yazabilir. Nasıl kurulacağını anlatırım.
Kurulumu anlatır mısın? Eline sağlık bu arada ama aracı ekledim ekledikten sonra policejob dosyasından polis galerisine ekledim ekledikten sonra polis f6 sı karakol blip i vs gitti

Kurulumu anlatır mısın? Eline sağlık bu arada ama aracı ekledim ekledikten sonra policejob dosyasından polis galerisine ekledim ekledikten sonra polis f6 sı karakol blip i vs gitti
İlk Öncelikle dosyayı resources klasörüne atıp , server.cfg'den start vermeniz gerekmekte. Ondan sonra policejob config ayalarınızda araçlarınız ne şekilde sıralıysa altta verdiğim Police3 satırı benim vermiş olduğum modlu araç bu şekilde bir satır oluşturmanız gerekmekte. Virgüllerine felan dikkat ettiğinizde bir sorun kalacağını düşünmüyorum. 1.PNG

Başarılı Konu

Ellerine Sağlık

POLİCE yazısı çok hoş olmuş cidden. Aşşağısındaki yazıda daha mantıklı doldurulabilir.

POLİCE yazısı çok hoş olmuş cidden. Aşşağısındaki yazıda daha mantıklı doldurulabilir.
teşekkürler gelecek araçlarda fikirlerinizi göz önünde bulunduracağım

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!