Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım [ÜCRETSİZ] ED:V NEWSPAPER SCRİPT

orjinalini alamayıp tam düzgün çalışmayan güncelleme alamayan bir şeye bakarak benim eski leakleri editleyip kullanan çöp sunucunda oynamaya devam et
Sayın bisiklet koltuğu tgianncım canımın içi ben direk sıfırdan yazdım onu ama sen bilirsin öyle edit fln ayıp oluyor yarın placesalesin satışta onu da sıfırdan yazdım ;)

DF
olum ne yalamacı sünepesin lan sen işine baksana dump atıp çalıştırmaya kalkış bakalım çalışıyor mu lisanslı %90 zaten gidip bak bakalım housinge de yazabilirsen sende yap satışını burda gelip boş atmaya benzemez :D zaten dump çekip satışa koysaydım piyasada günde kaç kişi dump atıyor bi espirisi kalmazdı benim yaptıklarımın o yüzden yallah tazzik bro.
neden bu kadar boş konusuyosun kardo sen güya ed:v envanteri diyip benim envanter üzerinden yapmak ve new qbcore diyip old bir şekilde satmaya calışmak?? :D

DF
neden bu kadar boş konusuyosun kardo sen güya ed:v envanteri diyip benim envanter üzerinden yapmak ve new qbcore diyip old bir şekilde satmaya calışmak?? :D
Aha bir eleman daha geldi raider sünepesi bekle la yarın envanterin new qbsini de satışa sunayım sen yapamamışssındır maalum he bu arada istersen geçende parasını veren arkadaşa sor bi bakalım new qb yapılmış mı yapılmamış mı arkadaş beğendi sonrasında v2 envanteri aldı tekrardan ;) he oda new qb şimdi old qb fln dersin kanka mazallahhh

DF
Aha bir eleman daha geldi raider sünepesi bekle la yarın envanterin new qbsini de satışa sunayım sen yapamamışssındır maalum he bu arada istersen geçende parasını veren arkadaşa sor bi bakalım new qb yapılmış mı yapılmamış mı arkadaş beğendi sonrasında v2 envanteri aldı tekrardan ;) he oda new qb şimdi old qb fln dersin kanka mazallahhh
mesajlarını okudukça gülüyorum sadece nolur bu scirptleri tebexine koy tamam mı :D laf falan çalmak diyor noname iki dolar kazanınca zengin mi oldun sanıyorsun sen :D neyse daha cevap yok sana primde yok kendini avut css editorü seni

DF
mesajlarını okudukça gülüyorum sadece nolur bu scirptleri tebexine koy tamam mı :D laf falan çalmak diyor noname iki dolar kazanınca zengin mi oldun sanıyorsun sen :D neyse daha cevap yok sana primde yok kendini avut css editorü seni
noname derken kanka ilk bi katılma tarihime bak geçmişime bak öyle konuş css editörü aynen :D

anlayana buda

1702936730121.png

DF
kanka sen harbi kafasızsın galiba scriptlerim var mı dedim sana ben geçen sene bir tane yazdım saldım sonrasında tr kitle edrp sevdiği içinde scriptlerini yazıyorum ne tribe girdiniz bilader yaz yazabiliyorsan sende sun satışa bu bu kadar basit alan alır almayan almaz ki genelleme olarak da alan çok ;) neyse kanka hadi yallah tazzik sana bugünlük bu kadar cevap yeter evine dön asker görev başarılı.

DF
kanka sen harbi kafasızsın galiba scriptlerim var mı dedim sana ben geçen sene bir tane yazdım saldım sonrasında tr kitle edrp sevdiği içinde scriptlerini yazıyorum ne tribe girdiniz bilader yaz yazabiliyorsan sende sun satışa bu bu kadar basit alan alır almayan almaz ki genelleme olarak da alan çok ;) neyse kanka hadi yallah tazzik sana bugünlük bu kadar cevap yeter evine dön asker görev başarılı.
neyin kafasını yasıyosun am*

DF
neyin kafasını yasıyosun am*
kanka çok boş yapıyorsun ya senlik bir şey yokken üstüne vazife olmayan şeyleri yapmalar fln gerçekten s2ke sürülecek akıl yok sende kanka hadi dönsene köyüne sen kanka sıktın harbiden ucube herif seni

DF
Sayın bisiklet koltuğu tgianncım canımın içi ben direk sıfırdan yazdım onu ama sen bilirsin öyle edit fln ayıp oluyor yarın placesalesin satışta onu da sıfırdan yazdım ;)
Tamam kanka sunucularımı elde etmek için ananı satacak bir düzeydesin bu şekilde devam et

DF
image.png

İlk bi sunucusundan başlayayımda sıra onada gelecek merak etme

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!