Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım [ÜCRETSİZ] ED:V NEWSPAPER SCRİPT

TGIANN

VIP Üye
VIP Üye
400TL'nizi düzgün çalışmayan bir scripte vermeyin alın kullanın, internette ücretsiz paylaşılan scriptlere para vermenize gerek yok!
script tgiann-phone scriptine bağlı haberleri oradan çekiyor default halinde bir haber yazma vs yoktur. @ MagiCarrow MagiCarrow 400TL'ye sattığı boş versiondada bunların hiç biri eminim yoktur sıfırdan haber yazma sayfası yapmaya yetecek beyine sahip bir insan scripti sıfırdanda yapar. Böyle leak scriptlere para vermeyin scriptlerin ana özelliklerinin hiç biri düzgün çalışmaz günün sonunda 400 tl'nize 2 hamburger alıp yiyorlar.

* Bilinmesi gerekenler
- Her çözünürlüğe uygun
- Menüyü açmak için eventi triggerlamanız lazım. (crew-newspaper:client:eek:pen)
- Haberleri otomatik tgiann-phone'dan çeker
- Full açık kaynak (10 satır koda 400tl vermeyin iki hintli tutun 3 dolara kodlar)
- Virus total:

Ekli dosyalar

• crew-newspaper.zip
    5.2 KB · Görüntüleme: 434
400TL'nizi düzgün çalışmayan bir scripte vermeyin alın kullanın, internette ücretsiz paylaşılan scriptlere para vermenize gerek yok!
script tgiann-phone scriptine bağlı haberleri oradan çekiyor default halinde bir haber yazma vs yoktur. @ MagiCarrow MagiCarrow 400TL'ye sattığı boş versiondada bunların hiç biri eminim yoktur sıfırdan haber yazma sayfası yapmaya yetecek beyine sahip bir insan scripti sıfırdanda yapar. Böyle leak scriptlere para vermeyin scriptlerin ana özelliklerinin hiç biri düzgün çalışmaz günün sonunda 400 tl'nize 2 hamburger alıp yiyorlar.

* Bilinmesi gerekenler
- Her çözünürlüğe uygun
- Menüyü açmak için eventi triggerlamanız lazım. (crew-newspaper:client:eek:pen)
- Haberleri otomatik tgiann-phone'dan çeker
- Full açık kaynak (10 satır koda 400tl vermeyin iki hintli tutun 3 dolara kodlar)
- Virus total:
youtube de videoya bakmadın sanırsam bakarsan çalışıyor mu çalışmıyor mu anlarsın :)

Olum sen nasıl bir gariban maymunsun adamın yaptığı scriptleri gidip dump çekip satıyorsun
olum ne yalamacı sünepesin lan sen işine baksana dump atıp çalıştırmaya kalkış bakalım çalışıyor mu lisanslı %90 zaten gidip bak bakalım housinge de yazabilirsen sende yap satışını burda gelip boş atmaya benzemez :D zaten dump çekip satışa koysaydım piyasada günde kaç kişi dump atıyor bi espirisi kalmazdı benim yaptıklarımın o yüzden yallah tazzik bro.

olum ne yalamacı sünepesin lan sen işine baksana dump atıp çalıştırmaya kalkış bakalım çalışıyor mu lisanslı %90 zaten gidip bak bakalım housinge de yazabilirsen sende yap satışını burda gelip boş atmaya benzemez :D zaten dump çekip satışa koysaydım piyasada günde kaç kişi dump atıyor bi espirisi kalmazdı benim yaptıklarımın o yüzden yallah tazzik bro.
(n)😇

ABİ ŞEROOO SENİN BOOSTİNGİDE ÇALMIŞ SATIYORR PAYLAŞSANAAN REİSSS

ABİ BU NE ABİİİİİ EV SİSTEMİNİDE ÇALMIŞ ABİİİ ZEUNUN KEMİKLERİ SIKLAYACAK ABİ YEDİRME SC LERİ
orjinalini alamayıp tam düzgün çalışmayan güncelleme alamayan bir şeye bakarak benim eski leakleri editleyip kullanan çöp sunucunda oynamaya devam et

Boostingde Dumpldan Yazmışlar

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!