Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ V6 QBTOESX DWAYNE ROLEPLAY FULL PAKET]

Paketle iligili genel bir bilgi verilmesi gerekirse kurulumdan sonra müşteriye destek verilir

paketin temel altyapısını ben olusturmadım ustune ınsaa ederek gıtıgım ıcın polıs job ve abluance job polıce garace

degiştirmedim duzgun calısmaktadır istenılırse bunlar degıstırılır fakat fıyat artar aynızamanda telefon saglıklı calısmaktadır

ama daha ust bır telefon eklenır fıyat artar dedıgım eklenıcek bırsey yok ama daha ozel daha ust daha bıreysel scrıptler eklenmesını ısterseniz

fiyat artar burda gostermedıgım pek cok ozellıgı ogrenmek ve fıyat bılgı almak ıcın dm ata bılırsınız

Kuyumcu Soygunu

streamable.com

streamable.com

streamable.com

streamable.com

streamable.com

Watch "Meth Sistemi" on Streamable.
streamable.com
streamable.com

Mantar meslegi

streamable.com

Watch "Mantar Mesleği" on Streamable.
streamable.com
streamable.com

atm soygun

streamable.com

streamable.com

Watch "Taco Mesleği" on Streamable.
streamable.com
streamable.com

madencilik

sarap yapma

höğ

bruhhhhhhhhh

Ben gerçekten rezil rüsva bir insanım ve barann#1337 yani MertBaran MertBaran 'a ait bir paketi satmaya çalıştım. Özür Dilerim.

xD

script kullanmak paket calmak degıldırde neyse

he yan hesap

çaldık mı peki özür dileriz kaldırtırız ole dıyasan

sıkıntı yok

Paket barann#1337'ye aittir herhangi bir şekilde karalama yapma şuanda vdse kurulum yaptığınız adresteyim. Developer tagında bile barann#1337 yazmakta
70642

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!